מי מבין עשירי ישראל , היית רוצה

oren*

New member
../images/Emo41.gif מי מבין עשירי ישראל , היית רוצה

לראות בגירסה הישראלית של "המתמחה"? 1) פנינה רוזנבלום 2) שרי אריסון 3) חיים סבן 4) גיל שוויד (צ'ק פוינט) 5) יוסי מימן (ערוץ 10) 6) עפרה שטראוס (שטראוס-עלית) שאלה שמופיעה בסקר בראש הפורום ואתם מוזמנים לענות בהרחבה כתגובה להודעה זו (או להציע מועמדים אחרים).

Guy K

New member
אם כבר, אז שרי אריסון

צריכה להנחות את התוכנית. לדעתי המועמדים הישראלים צריכים להיות דווקא החבר'ה הצעירים והלא כל כך מוכרים, זה כל הקטע של התוכנית, לא? הייתי לוקח מנהלת סניף של מקדונלדס, שני עורכי דין (אחת מהם מזרחית
), לפחות שני אנשי הייטק, דוגמנית לשעבר, וכו' וכו'. אבל אם כבר חייבים לבחור את המוכרים יותר, אחרת זה לא סקר מעניין, אז הייתי הולך על טובה'לה שהפכה אפנה עלית למשהו שכל בחורה ישראלית צריכה, את יאיר דורי שיצר את כל ז'אנר הטלנובלות בארץ ובעולם, את הזאתי ממצפה רמון שצעדה לירושלים והצטלמה בעירום (סתם כי נראה לי שיש לה יותר אופי מלכל פעיל פוליטי אחר. או שלא?) ואת מנהלת הקהילות של תפוז, שהוכיחה שהיא פוליטיקאית טובה. אבל אני לא יודע עד כמה היא תצליח בקטע של הרשע

Rontzi

New member
אני חושב...

פנינה הכי מתאימה... יש לה את זה! אבל זה יהיה אחלה עם יוסי מימן יהיה המנחה בגירסא הישראלית...

kung fu

New member
אופס, שכחתי את ההרחבה.

הייתי רוצה לראות את שרי כי היא נראית לי מעניינת, והיא מסקרנת אותי.

MrKashtan

New member
שרי אריסון? מצחיקים...

היא לא עשתה את הונה בעצמה! אבא שלה הוריש לה הכל! גם עופרה שטראוס הייתה עשויה להיות מנקת משרדים אילולא אביה. גיל שוויד סתם חנון. יוסי מימן תמהוני (אבל עשיר). עדיף את פנינה רוזנבלום (או שלא). אליעזר פישמן או יצחק תשובה או סמי/יולי עופר, אם כבר!

ShAnTi17

New member
לדעתי יהיה נחמד ...

עם שרי אריסון. בגלל שהיא דמות מפורסמת בארץ זה ימשוך קהל גדול ויעשה הרבה רעש.

4u2b

New member
באתי מהעמוד הראשי...כשקראתי את...

המשפט "ממי הייתם רוצים לשמוע אתה מפוטר" (אני יודעת שזה הפורום של המתמחה" אבל אני הייתי רוצה לשמוע את המשפט משרון שיאמר את זה ללבנת ולביבי. זה כל כך מתבקש
ובקשר לסדרה...אני ראיתי רק את הפרק האחרון...בארה"ב

dor1111

New member
לפי דעתי גיל כי זה מישהו שעשה מאפס

ולא כמו שרי אריסון שקיבלה 1 מיליארד דולר ועשתה מזה 2 או עופרה שירשה למרות שגם פנינה עשתה את זה מאפס אבל עשתה כסף מדוגמנות אז אני חושב שהמעומדים הראוים זה חיים סבן וגיל שוייד שהיקמו אימפריה

מה נראה לכם שטראמפ עשה הכל מאפס..

גם אבא שלו היה יזם נדל"ן מיליונר ....אני בטוח שהוא ירש אותו...

למעלה