ממחר בMTV2 :

SainTonix

New member
../images/Emo41.gifממחר בMTV2 :

מחר ב11 יחלו השידורים של הקליפ The River שמבוצע ע"י Avenged sevenfold וGood Charlotte בהקנת בכורה באמטיוי 2 (נכון לרגע זה, כנראה רק בUS). כבר עכשיו אפשר לצפות בקליפ כאן (וגם להוריד אותו, אומנם לא באיכות מצויינת אבל בטח מחר זה ישתנה) תהנו =]

GoldenBabe

New member
בדיוק הורדתי ת'שיר הזה חח../images/Emo109.gif

ועוד כמה שלהם
ווא החתימה שלך מגניבה XD כאילו לא שאני שומעת הים -,- אבל בטח גלי ונועה יאהבו אותה

Ellabll

New member
אפרורפו בכורות

מישהו כבר שמע את הטרק החדש של Kings Of Leon? זה לא השהשיר רע, דווקא זה מצוין שהם הלכו ליכוון אחר, אחרת הם היו נעשים בנאליים פשוט...רק לי הוא נשמע כמו קופי פייסט אמריקאי לאלבום החדש של בלוק פארטי? כולם היום נשמעים אותו הדבר, זה מתחיל לדכא.

orw93

New member
אוי, זה גבר?../images/Emo205.gif

אני לא יודעת אם לבכות או לצחוק

GoldenBabe

New member
ג'פרי../images/Emo99.gif../images/Emo109.gif

ישלו מלא תמונות עם ג'ק ואודרי חח באיזשהו מקום הוא די מפחיד X: אבל הוא כזה מגניב D:

SainTonix

New member
נוראי.. זה דוחה.. הם חברים במיספייס

חח כנראה שגם במציאות יש קשר בין GC ליצור הזה.. זה זוועתי.. מסתבר שהוא בקליפ רק כי הקליפ מציג קטעים מלוס אנג'לס.. את L.A. הישנה, הנועזת וכאלה.. לפחות זה מה שמארק ווב (הבמאי) אמר .. הזוי ביותר.

GoldenBabe

New member
חח הוא גר בלוס אנג'לס../images/Emo109.gif

[כלומר נדמה לי.. וג'ק גרה בלוס אנג'לס ויש להם מלא תמונות ביחד והם חברים אז זה די הגיוני אבל לא חשוב] ואי אפשר לשפוט בנאדם על פי איך שהוא מתלבש.. ג'פרי סטאר החליט שבא לו שיער ורוד ומלאאאאא איפור אז סבבה לו, בחירה שלו..

SainTonix

New member
חחחח בחייאת, תראו איך זה נראה

הוא פאקינג קוקסינל.. זה דוחה.. אני לא אומר משהו על האופי שלו.. חח אני מזועזע מהמראה הזה..

GoldenBabe

New member
חחחחחח אמרת נכון../images/Emo109.gif

הוא פאקינג קוקסינל כי ככה הוא רוצה

SainTonix

New member
אה יש הרבה דיונים עליו? חח

האמת שזאת הפעם הראשונה שאני באמת מדבר עליו.. ראיתי אותו רק במייספייס של GC ולא היה לי שמץ מי זה.. מישהו באמת יכול לתת קצת פרטים על התופעה? מה הוא? (זמר/דוגמנית/שחקן/סתם מישהו מפורסם בגלל איך שהוא נראה.. משהו?) =]

sha na na revol

New member
גם וגם, ללא ספק.

התפרסם בזכות מייספייס ואז הוציא אלבום. והוא אכן מפורסם יותר בגלל ההופעה שלו.

Chemical Venom

New member
אממממממ צריך עזרה אנשים

למישהו בא לשלוח לי את השיר הזה??? אני לא מוצא להוריד אותו! גרר מי שיכול אני אשמח לקבל את השיר המסן שלי בכרטיס שלי....

למעלה