מסירה וחיפוש למסירה

fasterNY

New member
מישהו מוסר אולי ארנבים ננסיים?

לאחר מות הארנב שלי היום... אני מחפש שותף חדש לארנבת שלנו... יש למישהו אולי גורים של ארנב ננסי לאימוץ? היא בת חודש כרגע... והיא ננסית ראש אריה.

anarchy girl

New member
אני מחפשת ארנבון שמוט אוזנים!!!!!

כבר המוווווון זמן!! בבקשה כל מי שיודע איפה משיגים תפנו אלי פה או במסרים ! תודה.

fasterNY

New member
אם את מדברת על לקנות...

אז בJungle בשבעת הכוכבים יש להם שמוט לבן, עם שתי נקודות חומות ליד האף... ממש חמוד.

anarchy girl

New member
ג'אנגל??

אני אלך לראות את הארנב! ממש תודה! אבל החנות הזאת כל כך יקרה הם בטח יקחו עליו פי 10 ממש שהוא עולה באמת... וגם לפי מה שהבנתי בחנויות המכרסמים לא במצב בריאותי מי יודע מה ואף פעם אי אפשר לדעת איתם... התכוונתי יותר אם מישהו מכיר מגדל או מישהו שסתם מוכר ארנבונים שמוטים... או מוסר
בכל אופן אשמח לעוד הצעות יום טוב!

fasterNY

New member
תראי...

זולים הם לא... זה בטוח... אבל הם אמינים ברוב המקרים... הם לא מוכרים חיות חולות... מה שכבר נתקלתי בו בעבר בהרבה חנויות שבהן ביקרתי... מה שכן... הם דוחפים לך מלא שטויות שאת לא צריכה בכלל... אז ללכת לפי ההגיון... ולא לפי מה שאומרים לכם... תתייעצו באינטרנט אם צריך את זה באמת... ומקסימום תחזרו לקנות למחרת. אז נכון שהחיות שם לא הכי זולות... אבל אפשר להיות בטוחים שהן בריאות.

Sweet Fantasy

New member
תתפלא בקשר לחולות

החיות חיות בהרבה מהסניפים בתנאים מחפיריםף חוצמזה החנות לא אמורים להיות בע"ח.. מי שאוהבת חיות יעשה להם טובה ולא יקנה אותם מחנות.

fasterNY

New member
שני דברים...

אני לא יודע בקשר לסניפים אחרים... אבל אני יודע שבסניף הרצליה, החיות בסדר גמור. הכלובים שלהם לא ענקיים... אבל הם דיי גדולים יחסית לחנויות חיות שנתקלתי בהן. העובדים שם ממש אחראיים... ודואגים לחיות. אולי בסניפים אחרים המצב לא טוב. אותם אני לא מכיר. ובקשר לקניית חיות מחנות... אני מצטער, אבל אין הרבה ברירות. מאיפה אני אקנה אם לא מהחנות? אני מדבר כרגע על ארנבים... יש מעט מאד מודעות באינטרנט על אנשים שמעוניינים למכור את הארנבים שלהם... וכשכבר מגיעים למודעה שרוצים למכור בה, המחירים מופקעים בד"כ... או שדומים למחירים שבחנות. אני אישית מעדיף לקנות מהחנות, בגלל שאני יודע שאעניק לארנב בית טוב, ואדאג שכל זמן שהוא חי, יהיו לו חיים טובים ובריאים. ובמידה ויחלה, אוציא כל סכום שצריך בכדי לטפל בו. ארנב שנמצא אצל מישהו פרטי, בד"כ לא יזרק לרחוב או משהו כזה, אלא במקרה הגרוע, ימצא את דרכו לחנות חיות. אם מישהו באמת אוהב את החיה, ולא מחפש לעשות עליה קופה, הוא ימכור אותה במחיר סימלי, רק בשביל לכסות חלק מעלויות הגידול, ואם ימצא בית טוב, אשר קשה לו עם המחיר, הוא גם יוותר עליו. ככה עשינו עם הגורים של האוגרים שלנו... אפילו נסענו מרעננה לקריות ולטבריה, בשביל לתת אותם לאנשים שבאמת רצו לאמץ... חלק החלפנו באוכל... ובשביל השאר קיבלנו תשלום סימלי בצורת שטר של $5 שבמקרה היה להם. אני בעד קניה מחנויות חיות... אם לא מצאתם חיה כמו שאתם מחפשים למסירה באינטרנט... בשני המקרים עשיתם מצווה לחיה.

Sweet Fantasy

New member
אתה טועה

דבר ראשון סניף זה רשת, כשאתה קונה מסניף מסויים אתה מכניס כסף לרשת ולסניף אחר שכן מתעלל.. שנית אתה מעניק לארנב ספיציפי אחד בית טוב אבל גוזר על אחר חיים בכלוב, המוכר רואה שהוא עושה כסף ולכן מביא עוד חיות שנמכרות טוב. אן מחפשים קצת טוב באינטרנט מוצאים הכל.

A l a n i s

New member
../images/Emo214.gif

ממש לא. הייתי שם כמה פעמים, התנאים מגעילים. דבר שני, חיות זה לא מוצר! גם אם החיות היו בתנאים הכי טובים בעולם, זה לא מצדיק את זה. ומזה השאלה הזו, "מאיפה אני אקנה אם לא בחנות?"? אז אל תקנה! הארנבון הוא בעל חיים, הוא לא צעצוע שרוצים אותו ואז אומרים "מאיפה אני אקנה?".. שאתה קונה ארנבון בחנות (נשמע לך טוב? לקנות בעל חיים בחנות? אולי גם נפתח חנות לבני אדם?
), המוכר רואה שאנשים רוצים לקנות, והוא מביא עוד ועוד ארנבונים!

fasterNY

New member
ומה עדיף?

ממכר של בעלי חיים תמיד יהיה... זה לא משהו חדש... ואם אני לא אקנה אותו... אז מישהו אחר יקנה אותו שעה... או יום אחרי... ככה לפחות אני יודע שאני יטפל בו כמו שצריך... לעומת מישהו אחר שלא יטפל כמו שצריך... או שפשוט יזרוק או ירדים אותו ברגע שיהיה חולה... או שימאס לו... הוטרינרים רק תורמים לזה... כי ברגע שאתם מגיעים אליהם עם חיה חולה... ומחיר הטיפול עולה על מחיר החיה... הם טורחים לציין ש"חדש עולה פחות"... מה שמרתיח אותי מחדש כל פעם! האם לך אין שום חיה בבית?

A l a n i s

New member
../images/Emo214.gif

תראה.. ככל שתקנה יותר, ככה יביאו יותר ארנבונים. נניח ש7 בבוקר, עד 7 בערב,כל שעה מישהו בא וקונה ארנבון. יש 12 ארנבונים בבוקר, וכל פעם שכל הארנבונים נמכרים מזמינים חדשים.. סבבה? אתה אמור לקנות את הארנבון בשעה 3, אבל אתה לא קונה. אז נשאר ארנבון אחד, שמעקב את ההזמנה, הקיצר- זה כן משפיע. אתה מראה למוכר שאתה לא בעד סחר בבעלי חיים, ברגע שהמוכר רואה שפחות ופחות אנשים קונים חיות, הוא יביא פחות ופחות חיות לחנות שלו, עד שזה יגמר... ויום אחד זה יגמר ושחרור בעלי החיים יגיע.. צריך לנסות לשנות ולהשפיע, אנחנו ננצח בסוף!
יש לי חיות בבית, אבל לצערי קנו לי אותם מחנות חיות
, לא הייתי מודעת לנושא, וגם הביאו לי אותם בלי שאני אדע.. אין לי מה לעשות בנוגע לזה, אבל אני לא קונה יותר בחנויות לחיות.. ><

mikonww

New member
חנות חיות ובראיות לא הולך יחד

הייתי במספר חנויות של הגונגל, ולצערי החיות שם חולות בסקרביס או אך שרושמים את זה. אפילו בחנות אתת שלהם מחזקים חמוסים, ארנבונים בכלובים של כלום על כלום מרובע רק למטרת הרבייה. ואני בטוח ב100% במה שאני אומר !

fasterNY

New member
על איזה ג'ונגל אנחנו מדברים?

כי יש את הג'ונגל של אלי... ויש את Jungle... ואני חושב שיש גם כאלו שקוראים לעצמם ג'ונגל... אני מדבר על רשת Jungle.

fasterNY

New member
יפה...

אז אנחנו לא מדברים על אותה חנות... החנות שבה אני קונה, מטפלת יפה בחיות, יש לארנבים מספיק מקום לקפץ בו במשך היום, יש להם בית להכנס אליו כשבא להם, וכשהם חולים או קטנים מדי, לא מוכרים אותם, אלא מטפלים בהם כמה שצריך.

ליצולה

New member
בית לארנבונים

ברשותי זוג ארנבונים (הזכר בן שנה והנקבה בת חצי שנה), חצי ננסים (הנקבה חצי ראש אריה). אני מאוד אוהבת אותם ועד לאחרונה הם הסתובבו חופשי בבית. לפני מספר חודשים הבאנו הבייתה כלבה, ומאש אנחנו כמעט ולא משחררים אותם. וזה קורע לי את הלב. לכן אם מישהו מכיר חוות ארנבונים, בה הארנבונים חיים בשטח משוחרר בו יוכלו לרוץ אשמח למסור אותם לשם. אני לא מתפשרת באיכות הבית החדש ובינתיים יש להם בית חם ואוהב אצלי. הם ימסרו רק למקום טוב במיוחד. אם מישהו מכיר מקומות כאלה אשמח אם יכולו לפנות אלי למייל. ליאת

fasterNY

New member
סליחה על הבורות...

אבל יש כזה דבר בארץ חוות ארנבונים? אני מכיר את החווה במושב גאליה, שנקראת ליטופים אם אני לא טועה. הגעתי לשם בחיפוש אחרי שוגר גליידרס. כשהייתי שם, היו להם כלובים יותר גדולים מהחדר שלי שבהם היו הארנבים. אני לא יודע אם זה מוגדר אצלך חופשי, או לא... אבל זה מה שיצא לי להכיר. יש להם שם מלא חיות, ועושה רושם שהם מטפלים בהם יפה.

Rot3m

New member
יש גם את החנות...

מיסטר ZOO בפ"ת, כרגע נראה לי שאין להם ארנבים אבל בקיץ יש להם. אני קניתי את הארנבת שלי שם והיא כבר שנתיים ומשהו אצלי.

למעלה