מפגש
מפגש
מפגש

../images/Emo41.gif מפגש ../images/Emo41.gif מפגש ../images/Emo41.gif מפגש ../images/Emo41.gif

הנה שוב תזכורת למי שלא זוכר: ביום שישי הקרוב, 8/2/2002 יערך מפגש בביתנו עם כל הצאצאים והבטנים של הפורום. גם כל משתתפי פורום פוריות מוזמנים. אני נותנת את רשימת המתפקדים עד כה ומה שהציעו להביא. טילי - סלט חן - ליגו - אטריות ביצים סיגל היי-טק - סלט פירות/עוגת לימון גילגיל (אם יהיה טרמפ) - ליט - שתיה שירלי ה. - פשטידת תירס מיכל ויריב - אפונה - בורקס נוב - ענבל** - עקב עייפות ועצלות אני נותנת לכם לבחור מה בא לכם להביא. בכל מקרה לא נראה לי שנשאר רעבים. ועוד דבר חשוב: בעקבות השטפונות שהיו בזכרון השנה יש כמה וכמה כבישים חסומים, לכן אני שולחת לכולם מייל עם הסבר על הדרך להגיע אלינו, כולל אלה שכבר היו אצלינו במפגשים בעבר. אז... מי שלא נמצא בקשר מייל רצוף איתי או עם ליאור - נא לשרשר לי כתובת מייל לשליחת ההוראות. אחרת - תעמדו חסרי אונים מול המחסומים ולא נזכה לראות אתכם. נא להמשיך ולהתפקד!! אני רוצה לראות את כ-ו-ל-ם! חנה

חן123

New member
חנה, ../images/Emo71.gif

אמנם סיכמנו על בורקס, אבל אני רואה שאפונה מביאה, את רוצה משהוא אחר (אפשר למשל רוגלך או משהוא) תעדכני אותי כאן או המייל.

כבר אמא

New member
../images/Emo10.gif לצערנו לא נוכל להגיע - אז מקווה

שיהיה לכם מפגש בכייף -ואולי מישהו יצלם ונזכה לראות תמונת מחזור של בוגרי הפורום. אז מקווים להתראות בפעם אחרת אמא +קרן ואופיר

יש לנו מצלמה ונשמח להשתמש בה

אבל זה דורש הענות המצולמים לעצם הרעיון אם תהיה הענות אז בכיף תמונת מחזור ותמונות יחדניות על הדשא הזדמנות די אחרונה אגב לצלם את חנה עם כרסה בהריון הנוכחי, יהיו עוד... ליאור

yaelhul

New member
רק רציתי להגיד שאנחנו מתים מקנאה ../images/Emo46.gif

ומתים להיות שם עם הבטן ועם כולכם. כיוון שלא נהיה - שולחים את אהבתנו ומקווים שתהנו מאד מאד ושיהיה מזג אוויר נפלא. יעל, הבטן, האיש והכלב.

yaelhul

New member
עברנו וטרינר, הניתוח מחר בבוקר

ולי יש פירפורי בטן מהיום בבוקר. פינקנו אותו כל היום עם אוכל שהוא אוהב כי מחצות הוא בצום, ואנחנו מתפללים שהכל יהיה בסדר. הכי מלחיץ ש-9 ימים אח"כ אנחנו נאלצים להשאיר אותו בפנסיון (מעולה אמנם, אבל בכ"ז) כדי לטוס לארץ. מקווה שנראה התאוששות עד אז. המון תודה על ההתענינות (גם בשמו) ואני עוזבת פה כדי להוציא אותו לטיול לילי כיוון שהוא כבר התחיל לקטר. לילה טוב חמודה, יעל

מרב.

New member
אז זה היום,

ושיעבור מהר ובהצלחה... ליקוק לכלבון, ושהווטרינר לא ישכח היום להגיע
מרב

רשמתי. מיכל - אין לי את המייל שלך

לכן אני לא יכולה לשלוח לך הוראות הגעה בכבישים חסומים.

נועם@בת

New member
חנה תשלחי גם לי

בשביל הסיכוי הזעיר שבכל זאת אצליח להגיע. אפשר לקחת מונית אליכם מתחנת הרכבת בזכרון או בבנימינה? ז´תומרת, יש סיכוי למצוא שם מוניות אם יורדים בתחנה? נועם

למעלה