נדב פלדמן מתארח מחר בפורום

אושRתי

New member
../images/Emo41.gifנדב פלדמן מתארח מחר בפורום../images/Emo41.gif

שאלות לנדב , אתם מוזמנים כבר מעכשיו לשאול, ואולי תקבלו תשובה
אירוח נעים.

יאיי ^^

אז כמה שאלות- 1. יש לך איזה ניחוש לגבי מי הם ההורים הביולוגיים שלך? 2. אחרי הבשורה, אתה עדין רואה את עצמך כחלק מהמשפחה? 3. אירנה, מה אתה חושב עליה? [: וזהו... בנתיים.

תשובות

1) אממ.. לא יודע.. רק מיכל יכולה לענות לי על זה.. 2) תראי, למרות הבשורה הזאת של האימוץ, אני בכל זאת יושב שבעה עם "אמא" שלי ועם "אחותי". אז כעיקרון כן, אבל אני לא ארגיש שלם אם לא אמצא את ההורים הביולוגיים שלי. 3) אירנה? היא הודיעה לי שאבא שלי מת. דיברנו כמה מילים, וזהו. מה אני כבר אמור לחשוב עליה? היא נראית נחמדה כמו שאמרתי לה, זה הכל. לבינתיים. מקווה שעזרתי!

dekel10

New member
לנדב יש לי שאלה

שאלה לנדב האם גם יהיו שם בנות שילכו מכות כמו ענבל או אנייה ? והאם יש בנות מאפיות אורוחות ?

B o N u s

New member
לשאול פה או בשרשור השני? כי כבר שאלתי שם..

אז אושרת תמחקי שם ואני ארשום פה מחדש. טל :)

B o N u s

New member
טוב נו שאלה אחרת.

תעזוב את אורנה! היא מכוערת! [לדעתי כן?] מה אתה עושה איתה? היא גם מחייכת כל הזמן
טל :S

כל אחד והטעם שלו.

אני אוהב את אורנה, ואני לא אעזוב אותה, רק המוות יכול להפריד בינינו. או שלא...?

B o N u s

New member
נדב יודע להקפיץ.. פשש.. סחטיין..

כבר ראיתי אותך בפורום האלופה, מה עשית שם? טל :)

טוב, תודה רבה לכולם!

היה נחמד מאוד, אבל אני חייב ללכת. מכיוון שלא היו הרבה גולשים שכתבו, ושאלו שאלות, אני אחזור לפה שוב בשעה ארבע. ביי, ונתראה בארבע!

B o N u s

New member
אני יכול לגלות לך ספויילרים על עתיד הסדרה????

לא סתם, למה אתה לא שכבת אם הבת דודה שך בן אדם? היא כל כך שווה וסק**ת (מותר להגיד סקסית בתפוז? מרוב חוקים התבולבלתי)!!! אני הייתי משכיב אותה בלי למצמץ ואחר כך זורק אותה. "סטוץ'".. נו בן אדם, אתה ממש טיפש. (ממש שיחקתי אותה כאילו זה באמת נדב$:) אגב היי אושרת, אני זה זה מהפורום "קרוב לוודאי".. אם זו את בכלל
טל :)

למעלה