נדב פלדמן מתארח מחר בפורום

אתה יודע, נירה היא עדיין בת דודה שלי,

לא משנה אם אני מאומץ או לא. מהרגע שאני אומצתי, אני נחשב בת דודה שלה מבחינה משפחתית. לא גנטית, אבל משפחתית כן. וזה עובר על כל כללי האתיקה אם אני אעשה את זה. אתם עכשיו תרשמו לי: "כללי אתיקה? אתה זוכר מה עשית לעידן והלל עם הספות החדשות?" וכל זה. אבל זה כלל אתיקה שבחיים לא אעבור עליו. בחיים.

חזרתי!

אני יודע שעוד לא ארבע, אבל פשוט אני לא אהיה פה בארבע, אז אני ממשיך את השרשור כבר עכשיו. אתם מוזמנים להמשיך לשאול!

0miss love0

New member
בא לי לשאול שאלה:]

-איך אפשר בעצם, להישאר אדיש למצב- הבגידה של אביך באימך, המוות של אביך, עצם זה שאתה מאומץ ועוד אחותך הקטנה ידעה על כך, אתה נמשך לבת דודה שלך("מי לא נמשך לבת דודה הכוסית שלו?:]). איך נשארים שפויים?!

אתה צודק ב-100%!

זה שאני נמשך לבת דודה שלי זה לא הכי מוציא אותי מדעתי, כי זה כבר מגיל צעיר, אבל אבא בוגד באמא, אמא מנסה להתאבד אבל בסוף אבא מת, ואני מגלה שאני מאומץ ושאחותי יודעת, זה באמת יותר מידי! אני לא אתפלא אם אני אתפגר בזמן הקרוב...

Red Daniel

New member
השאלה שלי לנדב

בתוך כל הבלאגן המשפחתי הזה שלך (המוות של אבא שלך והבגידה שלו, ב דודה שלך, המשפחה עצמה וכו'), אורנה היא משהו כמו הנחמה הקטנה שלך? או אולי לא כ"כ קטנה ...

אפשר להגיד שכן..

אורנה עוזרת לי מאוד להתגבר.. היא קצת נודניקית לפעמים, אבל היא מאוד עוזרת, ואני אוהב אותה מאוד.

היה ממש כיף להתארח פה,

ואני מקווה להתארח פה שוב! אני אשמח אם המנהלת תנפה אליי שוב. להתראות, ונתראה!

למעלה