נעוץ

../images/Emo41.gifלקראת Football Manager 2009../images/Emo41.gif

עוד חודש ויום... שאלות, רעיונות, הערות, טענות על אריק, פנטזיות ועוד דברים על המשחק החדש, ניתן לשרשר לפה. This is gonna be so awesome...

Football Manager 2009 בוידאו

מתוך האתר הרשמי, הצגת המשחק בשני חלקים: בחלק הראשון מדברים בעיקר על ההיסטוריה וההישגים של המשחק בעבר. בחלק השני מציגים את השינויים והחידושים במשחק הקרוב, גם בPC וגם בPSP. נורא אהבתי מספר חידושים.
יש עוד אפשרויות לתת הערות במהלך משחק, לא נראה לי שאני אשתמש עם זה הרבה.
שיפור גדול במדיה- יהיו מסיבות עיתונאים שבהם יהיה אפשר לבנות/להרוס מערכת יחסים (יעצבנו אותי אני אתן תשובות כן ולא נוסח אברם גרנט
).
אימון אישי- לפי מה שהוא אומר יש עוד אפשרויות לשפר שחקנים בדברים יותר ספציפיים. נשמע מעניין.
יש מאמנות! אולי יתחילו לבוא לפה בנות.
שיפור בהעברות- יותר הגיון בהעברות נשמע חשוב, אבל אני בספק כמה כבר שיפרו את זה.
וכמובן הדבר הכי מדובר זה המנוע 3D, שבהחלט נראה מדהים, אם כי אני לא חושב שאני אשתמש בזה ברוב הזמן. אני רואה את המשחקים במהירות הכי גבוהה, וב3D לא נראה לי שזה יראה טוב במהירות הזאת. שמחתי לשמוע שלא פגעו במערכת 2D הקודמת כדי לא לפגוע באנשים שלא מעוניינים בחידוש הגרפי. בגדול נשמע מעניין ואני לא יכול לחכות עוד!!!

פרויקט כישרונות

מכיוון שיש כל כך הרבה שחקנים בעולם, אין לנו אפשרות לעשות משחק אחד גדול כשכל הליגות וכול השחקנים בעולם זמינים לרשותנו, כי כך המחשב יקרוס. לכן, אנחנו מתמקדים במספר מצומצם ככל האפשר של ליגות, ובעצם לא יכולים לראות את כל הכישרונות שיש בעולם במשחק אחד. הדבר הכי כיף בתחילת משחק זה לחפש כישרונות חדשים, ואולי יהיה כיף יותר לעשות את זה יחד. אם יש פה מספיק אנשים מגוונים שמשחקים בליגות שונות, אולי ניתן לעשות מין פרויקט קטן של כישרונות 2009, שבו כל אחד יחפש שחקנים במקומות שונים בעולם. אם מישהו משחק בליגה הרוסית הוא יכול לעשות שם סריקה, אם מישהו משחק בליגה הארגנטינאית הוא יכול לעשות שם סריקה, וכדומה. מה אתם אומרים?

chingoya

New member
יש בעיה, לא?

לפעמים כשאני מתחיל משחק חדש, אז שחקנים שהיו טובים במשחק הקודם, כבר לא טובים במשחק החדש. כל המדד של האיכויות שלהם השתנה, לפעמים מקצה אחד לקצה השני. יכול להיות שיש שחקנים שהם 'באנקרים' והאיכויות שלהם לא משתנות. אבל ב-2008 או 2007 היה איזה שוער סיני צעיר, שלפעמים הוא היה רכישה טובה ולפעמים הוא היה רכישה גרועה.

Asify

New member
הדמו ייצא בהמשך החודש

כל שנה הדמו יוצא שבועיים-שלושה לפני המשחק המלא. המשחק המלא יוצא ב-14/11, תעשה את החישוב...

יש תאריך לדמו- 2.11

שזה יוצא יום ראשון הבא, בחצות. דיי מעפן אני חייב לציין, 12 ימים לפני המשחק המלא, זה לא יתן לי כלום. היו צריכים לשחרר את הדמו מזמן כבר, במיוחד שהכול כבר מוכן.

mongol1

New member
אין דרישות מערכת עדיין?

זה הדבר הכי משמעותי מבחינתי, יותר מדמו.

למעלה