סוף שבוע הגיע

devilz

New member
../images/Emo41.gifסוף שבוע הגיע../images/Emo70.gif../images/Emo42.gif../images/Emo73.gif../images/Emo47.gif

אז... שרדנו לנו שבוע.. הגיע וצץ לו חמישי... סוף השבוע הנסגד
הגיע! אז....
חבר של מי יוצא?
חבר של מי סוגר?
תוכניות לסופש איתו?
התבכיינות על ההישארות לבד? שרשרו לכאן
ושיהיה לכן אחלה סופש

MirkuSH

New member
הו התבכיינות!!!

חבר שלי יוצא כל יום לבית. לא ממש עוזר לי כי אני פה בדימונה והוא שם בהרצליה בנוסף לכל אמא שלי בוכה לי שהיא לא רואה אותי מספיק בסופ"שים אז היא רוצה שאני אשאר בבית בסופ"ש הזה....
ואז יש לו תורנות בראשון שני שלישי... למה זה מגיע לי .. למה?!?!!?!?!?!
בנתיים אני מתנחמת עם יצאות עם חברות ועל האש ביער עם כל האנשים שהזנחתי בזמן האחרון .....

לוסין

New member
יוצא - לרגילה!:)

אחרי שנה זה הגיע סוף סוף - הרגילה המיוחלת! ברגילה הקודמת שלו הייתי בחו"ל... יוצא לרגילה של 12 יום!! הכי הרבה שהיינו ביחד זה שנה ו4 חודשים. :) איזו התרגשות! אעעעעה... יש כל כך הרבה זמן פתאום! ומלא דברים לעשות!:) באולינג, וסטנדאפ, והשלמת שעות שינה, וטיול ליהודיה ולגבעת התורמוסים... והרבה כיף ואהבה :)

פיונה3

New member
אממ ..

חח חבר שלי רק התגייס השבוע .. אז הוא יוצא שישבת ואולי גם בחג .. :) כייף ! תוכניות לסופש ? לא יודעת .. הוא ממש מבואס.. נו תחילת הצבא וכל זה לא רגילים .. אז אני מכינה לו מחברת עידוד .. וקניתי דובי קטן .. שיהיה סופש מצווין !

lia2sh

New member
כשחבר שלי התגייס...

הכנתי לו מחברת קטנה וכתבתי לו משהו קטן לכל יום שהוא בבסיס.... אחרי כמה זמן נגמרו לי הרעיונות אבל להתחלה זה ממש מעולה.... הכי כיף בעולם לקום בבוקר ולקרוא מן מכתב אהבה שכזה מהחברה...

McBlack

New member
רעיון נחמד../images/Emo45.gif

אצלינו זה היה דווקא הפוך... הוא היה שולח כל בוקר "בוקר מקסים ליפה בנשים", "בוקר נהדר לאהובתי מהכפר" וכאלה מתחרזים :) נראה לי הוא עשה ככה במשך חודש... הייתי תמיד מתעוררת ב-5 בבוקר מהצילצול של ה-SMS

lia2sh

New member
אצלי המצב עצוב יותר

אנחנו גרים 5 דקות אחד מהשנייה... הוא יוצא 11-3... סבתא שלו נפטרה ביום ראשון ולא יכלו לתת לו לצאת אפילו להלוויה אז היו יוצא היום ונוסע ישר לשבעה ואמא שלי לא מסכימה לי לנסוע לשם וזה כולה 2 אוטובוסים!!!
אני לא הולכת לראות אותו בכלל.... ואחר כך הוא חוזר ל-11 יום שלו... סך הכל 25 יום... :&#39

MirkuSH

New member
לא הגיוני בהחלט

תמיד יוצא שחבר שלי חייב לעשות את כל השמירות והתורנויות. וזה ממש מוציא לי את החשק להתגייס, למרות שאני לומדת בטכני כבר 3 שנים....

lia2sh

New member
אני כבר אשכרה שונאת את הצבא בגללו..

חחח אמרתי לו שאין לי מה להתגייס (גם ככה יש לי בעיות רפואיות שיקשו עליי את הגיוס) כי הוא תורם מספיק בשביל שנינו... אגב גם את שני ערבי החג הוא סוגר

McBlack

New member
../images/Emo201.gif

+הזכרת לי משהו שאני יכולה להוסיף לשירשור ה"סימן שאת יוצאת עם חייל"...

jenngirl

New member
[:../images/Emo82.gif

חבר שלי יוצא שו"ש+3 ימי חג![: תוכניות...בינתיים קבענו שנפגשים ביום ראשון כי יש לו תרבות יום א' בירושלים. אולי נפגש במוצ"ש. מחר לא נראה לי שיסתדר. וזהו שיהיה אחלה סופ"ש!

devilz

New member
מתבכיינת... אבל בנימה חיובית../images/Emo3.gif

הוא עדיין בריתוק... כבר 3 שבועות לא ראיתי אותו... וכמה שזה כואב:&#39
מרגישה רע על זה שלא נסעתי אליו שבוע שעבר.. מצד שני... לא ממש יכלתי... נמנמ... אבל לפחות הוא שימח אותי היום
רביעי הבא... עד שלישי שאחרי זה הוא איתי

Lost Lullaby

New member
סוגרP:

אז אין לי מה לעשות בסופש אבל ראיתי אותו היום בלילה וגם ביום ראשון הוא יצא כבר, אז בקטנה

Bartal j

New member
חבר שלי יוצא../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

ואני מקווה שיוציא גימלים ולא יסגור ליל הסדר
וגם לי יש חופש שישי שבת הזה בבית אז בכלל זה יצא ליגה! אני נוסעת אליו או שנפגש באיזה מועדון לא ממש תכננו (כי בסוף מתכננים וזה נהרס) אבל מה שבטוח זה שנפגש

mary06

New member
פסח שמח לי :)

יוצא היום בערב ומקבל שבועיים חופשה :) תוכניות לסופש: לגרור אותו איתי לבן דודה עם כל המשפחה, וזה תמיד מצחיק..ממ לרבוץ על הספה ולא לעשות כלום כל הסופש ושבוע הבא לנסוע איתו ללונה פארק ולהיתקע על איזה מתקן לילדים קטנים כי אני פחדנית גדולה
תחזיקו מעמד ופסח שמח לכולן

McBlack

New member
../images/Emo14.gifבסוף סוגר...

ואפילו לחג בסוף לא מוציאים אותם

למעלה