סטטיסטיקות!!!!!!!!!!!!

XoLilMissLolaoX

New member
../images/Emo41.gifסטטיסטיקות!!!!!!!!!!!!../images/Emo41.gif

עוד חודש עבר...לי היה ממש ממש איטי לא יודעת מה איתכם! אמממ גילינו שלפרנק יש קעקוע חדש החודש! חחח
הפורומים האהובים
פופ מקפליי ערוצי MTV ו-VH1 ריטה אירוויזיון לינקין פארק מצעדים וביקורת מוזיקה ג`וני דפ אדם למברט ליידי גאגא
הקומונות האהובות
All Mountain אונליין חדשות בזמן אמת אנשים משועממים אפייה מהנה וגם בישול חרדים בסטייל מבט אל האופק מגזין אהבה מיסטיקה וקריאה בקלפים מעגל אמהות פפראצי
מס' כותבים
18
ירדנו ב4 כותבים....לאן נעלמתם???
מס' הודעות
271
ירדנו ב 27 הודעות....
הכותב המתמיד
יש לנו כותבת מתמידה חדשה!! ~תופים~ 13fuckingkilljoys מזל טוב!!
מהיום ועד סוף החודש תהיי אדומה! תתרגלי
SuperUkeChan shani cohen1 Hadar way Ayush Cohen והינה הסיכום החודשי! סכמו אל תהיו כאלה שקטים....
שם: גיל: מיקום: שיר החודש: אמן החודש: תוכנית החודש: סרט החודש: התחדשות החודש: דבר טוב שקרה החודש: דבר רע שקרה החודש: משהו להוסיף: שיהיה לכולנו חודש מוצלח!!

Ayush Cohen

New member
:)

שם: אדוה כהן גיל: 16 ו-11 חודשים :p מיקום: באר שבע שיר החודש: E.T קייטוש ♥ אמן החודש: קייטוש ♥ ו-MCR תוכנית החודש: אין סרט החודש: אין התחדשות החודש: צמיד, עגילים דבר טוב שקרה החודש: אמממ..לא זוכרת דבר רע שקרה החודש: לאאאא זוכרת
משהו להוסיף: ♥ ♥ ♥ סוף סוף אני לא בראש הרשימה נשארתי יותר מידי זמן
מזל טוב למתמידה החדשה ♥

shani cohen1

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif

שם:שני כהן גיל:14 מיקום:חיפה שיר החודש:http://www.youtube.com/watch?v=zRIbf6JqkNcguns n roses- dont cry אמן החודש:guns n roses תוכנית החודש:חברים,טורצ'ווד,דוקטור הו... סרט החודש:שודדי הקריבים(כולם) התחדשות החודש:המממ.לא זוכרת
דבר טוב שקרה החודש:הממ...לא ממש זוכרת קרגע
דבר רע שקרה החודש:כלום... משהו להוסיף:וואוו זה חדש אני בין הראשונים?!?!?!
ומזל טוב לכותבת המתמידה החדשה והאדומה!!!!!

ייאיייי :)

כנראה שהשעמום בחופש משתלם.. שם:אודליה גיל:14 מיקום:שפלה שיר החודש:paramore-monster אמן החודש:hollywood undead תוכנית החודש:משפחת סמפסון :) סרט החודש: הארי פוטר החדש D: התחדשות החודש:שרשרת של peace דבר טוב שקרה החודש: הכרתי מלא אנשים חדשים דבר רע שקרה החודש:שעמום.. משהו להוסיף:אין ^^

XoLilMissLolaoX

New member
אוגוסט היר איי קאם!

שם: לי גיל: 18 (עוד חודש נוו אז מה) מיקום: חיפה שיר החודש: וואו קשה!! Underdog - Kasbian Nine Inch Nails - Only All Time Low - I Feel Like Dancing James Morrison - I'm Right By Your Side In The Shadows - The Rasmos HIM - Wicked Game In Line - Robert Skoro פייי אני יכולה להמשיך שנה... אמן החודש: Kasbian Revelday The Strokes Foo Fighters Jack White תוכנית החודש: דקסטר וסקראבס
X2 סרט החודש: Easy A
מורה רעה מסיבת רווקות
התחדשות החודש: אממ חולצות מכנס מגן לפלאפון...פלאפון עצמו חחח אמממ בטוח היה עוד משהו
דבר טוב שקרה החודש: הייתי בחופשה בירושליים *-* היה נשף....*-* עברתי תיאוריה
סיימתי רשמית את כל הבגרויות שלי!!!
אני בשוק חיי!! דבר רע שקרה החודש: אמממ נפרדתי מהשכבה שלי
שזה אומר שנפרדתי מכמה חברים טובים שלי...זה פשוט יותר נוח במסגרת בצפר... משהו להוסיף: אני מתחילה קורס פסיכומטרי החודש...וללמוד נהיגה! בחמישי! אעאעאע

LPMCR

New member
../images/Emo163.gif בהצלחה בחיים החדשים ../images/Emo13.gif../images/Emo24.gif

XoLilMissLolaoX

New member
תודה רבה! ../images/Emo24.gif ../images/Emo23.gif

זה נשמע כזה קלישאתי
אבל זה ככ נכון! עכשיו אני יכולה להתחיל לבנות את החיים שלי כמו שאני רוצה שיראו! עד הצבא...חחח

QueenCryBaby

New member
חזרת ניסיון טוטוטו

נראה מה תפוז עושה לי למחשב הפעם חחחח שם: עדי גיל: יואו אני יותר קרובה ל 15 מאשר ל 14 לא חשבתי על זה מיקום: מרכז שיר החודש: נלך על שיר הרגע חחח http://www.youtube.com/watch?v=Sep27sMmG-0&ob=av3n אמן החודש: המפף, נירוונה? שמעתי את האנפלגאד כל הדרך לים המלח. תוכנית החודש: הורידו לי את הערוץ מדע בדיוני אין יותר תוכנית החודש סרט החודש: בנים אינם בוכיםםםםםםםםם יואו חרא של סרט הוא שבר לי את הלב אבל הוא כל כך יפה ;-; התחדשות החודש: דיסקים ובגדים טוטוטו דבר טוב שקרה החודש: דיסקים בגדים וים המלח 3: דבר רע שקרה החודש: כל השאר חחח משהו להוסיף: מה קרה אני ואנה נעלמות וכל הפורום בקרשים? לא נעים לא נעים ויואו זה מוזר לכתוב פה עכשיו אני לא זוכרת בכלל קיצורים של סמיילים חחח עצוב קצת

XoLilMissLolaoX

New member
הא! עדי! סידרו לך תמחשב??? ../images/Emo12.gif

וכן את רואה מה זה??? אתן הייתן החפרניות הראשיות! וזו מחמאה!! מקווה שתפוז לא יעשה לך בעיות יותר
וכן זה באמת עצוב....מקווה שתחזרי לקצב הקודם במהרה
התגעגענו!

QueenCryBaby

New member
האמת שלא, אני בונה על מזל עכשיו ../images/Emo6.gif

ואל דאגה אני כבר משמנת מנועים

Hadar way

New member
סיכומחודש!

שם:הדר! גיל:15 מיקום:מרכז שיר החודש:אה............................... אמן החודש:אה... תוכנית החודש:פרינדס, טוטאל וויפאוט (הגירסה הבריטית
), טורצ'ווד סרט החודש:הארי פוטר 5 ושני החלקים של 7! התחדשות החודש: חולצה ושני טרנינגים כיפיים ונוחים בטירוף דבר טוב שקרה החודש:תל אביב כל החודש! דבר רע שקרה החודש:בקושי בבית משהו להוסיף:חצי חופש עבר

למעלה