סיכום המצעד השנתי 2010

limors2

Active member
../images/Emo41.gifסיכום המצעד השנתי 2010../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

שיר השנה- – Eminem feat. Rihanna – Love the Way You Lie
2. Lady Gaga- Bad Romance 3. Ke$ha- Tik Tok 4. Jay-Z feat. Alicia Keys – Empire State of Mind 5. Shakira- Waka Waka 6. Lady gaga- Alejandro 7. B.o.B Feat Heyley Williams– Airplanes 8. Lady Antebellum – Need Your Now 9. Infected Mushroom and Matisyahu – One Day 10. Rihanna – Only Girl (In the World) 11. Owl City- Fireflies 12. Travis McCoy Feat. Bruno Mars- Billionaire 13. Rihanna – Russian Roulette 14. Bruno Mars- Just the Way You Are 15. One Republic – All the Right Moves 16. Katy Perry – California Gurls 17. Katy Perry – Teenage Dream 18. Train – Hey, Soul Sister 19. Cee Lo- Forget You 20. Lady Gaga feat. Beyonce- Telephone 21. The Black Eyed Peas- Meet Me Halfway 22. K'naan – Wavin' Flag 23. Christina Aguilera - You Lost Me 24. Flo Rida feat. David Guetta - Club Can't Handle Me 25. Timbaland ft Katy Perry- If We Ever Meet Again 26. Stromae- Alors on Danse 27. Edward Maya feat. Vika Jigulina – Stereo Love 28. Yolanda Be Cool & DCUP- We No Speak Americano 29. Maroon 5 - Misery 30. Rihanna- Rude Boy 31. Paramore- The Only Exception 32. One Republic - Secrets 33. Hurts - Wonderful Life 34. Florence and the Machine - Dog Days are Over 35. Mark Ronson feat. Boy George – Somebody to Love Me 36. Justin Biber - Baby 37. Slash feat. Adam Levine - Gotten 38. B.o.B – Nothin' On You 39. Lissie - When I'm Alone 40. I-Yaz - Replay
זמר השנה- אמינם
זמרת השנה- ליידי גאגא
הרכב השנה- One Republic
פריצת השנה- ברונו מארס
השיר הגרוע של השנה- Justin Bieber- Baby

limors2

Active member
../images/Emo124.gifוהקלטה למעוניינים:

היו לי פיקשושים קלים. בתחילת השעה השנייה פספסתי את השיר הראשון (רוד בוי) וההקלטה מתחילה רק מהשיר של מארון 5, ובשעה האחרונה חסרים דברי ההקדמה של הדר. אופס
http://rapidshare.com/files/440126058/Mitzad_2010.wma

מצאתי אתר שהקליט את המצעד בלי פקשושים

הנה, ממש כאן. לא יודע מי עומד מאחוריו (זה לא אני הפעם
) אבל יש שם הקלטות של כל מיני תכניות רדיו. תוכלו למצוא גם את השידור שהיה אתמול בערב ואם תגלגלו למטה תמצאו גם את השידור של יום שישי מחולק לשעות.

Jottamme 20

New member
שיר השנה מאכזב...../images/Emo83.gif

הבחירה שלי היא Empire State של אלישיה
ממה ששמעתי בין לבין, קאברים אחדים של האמנים הישראלים היו מעולים. מישהו יודע אם ניתן להשיג אותם במלואם איכשהו? אולי יצאו על-גבי דיסק או משהו כזה? קשה לי להאמין שנישאר רק עם 15 השניות ששמענו מכל שיר, בכל זאת השקעה כזאת...

TheRasmus

New member
מה שמראה רק

שהמצעד של 2009 בו I Gotta Feeling נבחר לשיר השנה, לא שווה כלום. אם גם המצעד של השנה היה נקבע בשיטה הזאת, אמינם וריהאנה היו מסתפקים במקום ה-28 בלבד, ושיר השנה היה בכלל "טלפון".

TheRasmus

New member
אם מישהו רוצה מזכרת מהשנה הזאת

אז צירפתי את המצעד המשוקלל המלא, שהוא בעצם תיעוד של כל המצעדים השבועיים מחודש נובמבר 2009 ועד למצעד האחרון לשנת 2010. היכן שכתוב 15 הכוונה היא ל-15 נק' (כלומר, השיר היה באותו שבוע במקום הראשון) והיכן שכתוב 1 אז הכוונה היא שהשיר היה במקום ה-15 באותו שבוע. קצת מבורדק, אבל זה מה שיש כרגע..

limors2

Active member
בכיף!

לקח לי בדיוק דקה וחצי להעתיק אותו מהאתר של גלגלצ ולהדגיש כמה דברים

chaiel49

New member
שאלה לגבי המצעד:

במצעד היו 40 שירים, כמה שירים היו להצבעה?

למעלה