סיכום שבועי
|כוכב|

../images/Emo41.gif סיכום שבועי ../images/Emo79.gif|כוכב|

מה אתם שומעים עכשיו?
איזה אמנים הכי עשו לכם את השבוע? למה?
איזה חדשות אירועים עשו לכם את השבוע?
מה שיר השבוע שלכם?
עוד כמה שירים שעשו לכם כיף השבוע
פלייליסט מהלאסט אף אם (אם בא לכם לחלוק
תמונה שעשתה לכם את השבוע:
מסר לאומה/חוויה מהשבוע/אנקדוטה/מכתמים (5 נקודות למי שיודע מה אומרת המילה מכתמים)

Miss Small Talk

New member
../images/Emo79.gif

מה אתם שומעים עכשיו? Keane - Somewhere Only We Know Adele - Chasing Pavements איזה אמנים הכי עשו לכם את השבוע? למה? Athlete, קרן פלס בתקופה האחרונה Athlete הופכת ללהקה המועדפת עלי, ואני שומעת אותה פשוט המון. המוזיקה שלהם מרגיעה אותי וגורמת לי להרגשה טובה, ולא סתם הלהקה עקפה את אריק ברמן בלאסט FM, שהיה במקום הראשון מאז שהתקנתי את התוכנה. וקרן פלס, בגלל הסינגל "מבול" שממש התחברתי אליו בימים האחרונים. שווה לתת לשיר צ'אנס, כי זאת קרן חדשה לגמרי. איזה חדשות אירועים עשו לכם את השבוע? שום דבר מיוחד מה שיר השבוע שלכם? קרן פלס - מבול, Athlete - In Between 2 States עוד כמה שירים שעשו לכם כיף השבוע שלושת האלבומים של Athlete פלייליסט מהלאסט אף אם |סדגש |Athlete – It's Not Your Fault Athlete – Airport Disco Athlete – Tokyo Athlete – Hurricane Athlete – In Between 2 States Athlete – This Is What I Sound Like Athlete – Best Not To Think About It Athlete – In The Library Athlete – Second Hand Stores Athlete – Flying Over Bus Stops (אם בא לכם לחלוק תמונה שעשתה לכם את השבוע: תמונה יפה ששלחו לי במייל, שימו לב לקרניים מסר לאומה/חוויה מהשבוע/אנקדוטה/מכתמים (5 נקודות למי שיודע מה אומרת המילה מכתמים) אין ייאוש בעולם כלל הודגש באמצעות מדגישומטיק

galoosh33

New member
גם אצלי זה קרה..

למען האמת, עד לפני קצת פחות משנה לא ממש הכרתי אותם. שמעתי רק כמה שירים של Athlete וחשבתי שהם די פרווה כאלה.. ככל ששמעתי יותר, התלהבתי יותר, והבנתי שהשיר פשוט גדולים והסאונד מעולה. הן גם אחת מהלהקות האהובות עלי עכשיו

ady18

Well-known member
מסכמת

שירי השבוע Razor light America Stop Me Mark Ronson מבול קרן פלס ושוב לבד תיקי דין Third Day - God Of Wondersו נהר של טעוית שרון קרלן Snoop Dogg - Sensual Seduction אומן השבוע קרן פלס בגלל מבול שהוציאה לרדיו והוא מצוין חדשות המוזיקה פרסי הגראמי ואני עדין חולה

וגם אני אסכם

מה אתם שומעים עכשיו? אוסף של לינרד סקינרד איזה אמנים הכי עשו לכם את השבוע? למה? הרכב חדש שגיליתי בתחילת השבוע ועונה לשם grand archives במהלך השבוע אמור לצאת להם אלבום ראשון. אפשר לשמוע אותם בחללשלי כאן: http://www.myspace.com/grandarchives איזה חדשות אירועים עשו לכם את השבוע? סיימתי עם הפסיכומטרי בשעה טובה ומוצלחה
מה שיר השבוע שלכם? האלבום של grand archives עוד כמה שירים שעשו לכם כיף השבוע כל מיני שירי קדם אירוויזיון מגניבים, השנה יש הרבה סקא די מגניב פלייליסט מהלאסט אף אם (אם בא לכם לחלוק John Mayer – Out of My Mind Big Mama Scandal – Come With Me Mini-me – LTpre Yes Paolo Meneguzzi - Era stupendo Felix da Housecat – Future Calls The Dawn Lynyrd Skynyrd – Sweet Home Alabama תמונה שעשתה לכם את השבוע: אין
מסר לאומה/חוויה מהשבוע/אנקדוטה/מכתמים (5 נקודות למי שיודע מה אומרת המילה מכתמים) לאן נעלמו כל אנשי הפורום בתקופה האחרונה???

galoosh33

New member
עונה ../images/Emo9.gif

מה אתם שומעים עכשיו? כרגע כלום.. איזה אמנים הכי עשו לכם את השבוע? למה? REM ו- Duran Duran ששמעתי לא מעט, דמיאן רייס וה- Editors. איזה חדשות אירועים עשו לכם את השבוע? אממ, לא משהו ספציפי. שנגמרה שביתת התסריטאים אולי.. :) מה שיר השבוע שלכם? The Cribs - I'm A Realist כבר שבוע שני ברצף.. וגם: Dune - 80 Years. שבוע טוב לכולם

chenwest

New member
../images/Emo121.gifמתכבדת לענות

מה אתם שומעים עכשיו? Irish son של בריאן מקפדן איזה אמנים הכי עשו לכם את השבוע? למה? שיין קינגסטון, עם Beautiful girl
כי הוא הצליח להוציא אותי ממצבי רוח כמה פעמים השבוע איזה חדשות אירועים עשו לכם את השבוע? לא חייבת להיות ידיעה מוזקילית, נכון? אני עומדת להיות דודה בעז"ה
מה שיר השבוע שלכם? Kamelot - Until Kingdom Come עוד כמה שירים שעשו לכם כיף השבוע: OneRepublic - Stop and Stare Red Hot Chili Peppers - Dani California Glasvegas - Daddy's Gone Nickelback - Rockstar Keane - The Night Sky פלייליסט מהלאסט אף אם (אם בא לכם לחלוק תמונה שעשתה לכם את השבוע: אולי יותר מאוחר אני אחפש מסר לאומה/חוויה מהשבוע/אנקדוטה/מכתמים (5 נקודות למי שיודע מה אומרת המילה מכתמים) אוו קל!
מכתם זה שיר או משפט קצר ושנון (אז מה אם רימיתי ובדקתי במילון
) "you'r not alone.don't take your clothes off"

למעלה