סיכום שבועעעעע
ולהתעורר!!! מה נרדמתם?

new born1

New member
../images/Emo41.gif סיכום שבועעעעע ../images/Emo41.gif ולהתעורר!!! מה נרדמתם?

שם: גיל: אזור: איך עבר השבוע: דבר טוב שקרה השבוע: דבר רע שקרה השבוע: שיר השבוע של מיוז: שיר השבוע לא של מיוז: להקת השבוע: אלבום השבוע: ספר השבוע: ציטוט השבוע: איש השבוע: תכנית טלוויזיית השבוע: סרט השבוע: תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: תמונה: שיהיה לכולנו שבוע מיוזי במיוחד. ונא להתעורר!!!!!!!!!!!!!! הפורום שוב פעם מת

Supermassive777

New member
גכדגכד

שם: ברק גיל: 15 אזור: מרכז איך עבר השבוע: מהר דבר טוב שקרה השבוע: ממוצע 80 בתעודה דבר רע שקרה השבוע: 36 בהסטוריה שיר השבוע של מיוז: Falling Down שיר השבוע לא של מיוז: David Bowie - Ziggy Stardust להקת השבוע: David Bowie (לא להקה אבל בקטנה) אלבום השבוע: Thom Yorke - The Eraser ציטוט השבוע: The fences that you cannot climb, the sentences that do not rhyme איש השבוע: ת'ום יורק, בתיקו עם דיוויד בואי. תכנית טלוויזיית השבוע: חדשות 10 סרט השבוע: סיפורו של וויל האנטינג תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: להנות

Djerry

New member
=]

שם: דגנית גיל: 19 אזור: קריות איך עבר השבוע: מעולה דבר טוב שקרה השבוע: הייתי ברגילה דבר רע שקרה השבוע: גיליתי שאני סוגרת את כל החגים השנה שיר השבוע של מיוז: BLISS שיר השבוע לא של מיוז: coldplay - lost Ryan Gosling – Put Me in the Car תכנית טלוויזיית השבוע: אמריקן איידול סרט השבוע: הישאר ומה שקורה בוגאס תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: צבא?

LiLoOKuN

New member
../images/Emo187.gif

שם: ליהי גיל:18 אזור: ת"א מרכז איך עבר השבוע: סביר+ דבר טוב שקרה השבוע: מצלמה.ד חדשה:)! דבר רע שקרה השבוע: מתחתי יותר מידי את רגל שמאל ואני הולכת עכשיו כמו ג'וני ווקר שיר השבוע של מיוז: Host שיר השבוע לא של מיוז: The Proclaimers -I'm gonna be להקת השבוע: Arctic monkeys אלבום השבוע:Arctic Monkeys - "Whatever People Say I Am, That's What I'm Not"(2006) ספר השבוע: באנדם ממוצע לא קורא ספר כל שבוע יותר נכון לכתוב ספר החודש ועדיין אין כזה אצלי אז אני לא אבלבל את התחת ואגיד ראיון עם Franz Ferdinand בעיתון 7 לילות ציטוט השבוע: "אין אמת אחת גדולה יש מיסתורין אחד גדול"- אלכס קפרנוס איש השבוע: דיוויד טננט תכנית טלוויזיית השבוע: דוקטור הו -X) סרט השבוע: ---- תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: אני ספונטנית XD תמונה: דוקטור הו עונה 3 -"Blink"

CitizenErased

New member
וואו..

what a week
שם: לירון גיל: 22 אזור: לונדון איך עבר השבוע: מעולה דבר טוב שקרה השבוע: פגשתי עוד במאי שאני מאוד אוהבת והוא נתן לי כתובת לשלוח לו את התסריט שלי
(והבן זוג שלו ישראלי ודיברנו בעברית) דבר רע שקרה השבוע: אממ לא קרה! נתקעתי קצת עם התסריט אבל המשכתי אתמול שיר השבוע של מיוז: לא שמעתי השבוע מיוז שיר השבוע לא של מיוז: אממ ככל הנראה Bob Dylan - Things Have Changed להקת השבוע: זמרים - בוב דילן וIron & Wine אלבום השבוע: Iron & Wine - The Shepherd's Dog ספר השבוע: נדה ציטוט השבוע: אממ איש השבוע: זה נע בין הבמאים בריאן סינגר ודיוויד פינצ'ר תכנית טלוויזיית השבוע: איסטאנדרס חח אני עדיין מקפידה לראות סרט השבוע: אני חושבת שאת "נער החידות ממומביי" ראיתי שבוע קודם לכן.. השבוע ראיתי את "פרוסט/ניקסון" ו"ניק ונורה". אז הבחירה בינהם היא קלה - "פרוסט/ניקסון". מעולה! תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: מחר אני סוף סוף סוף סוף רואה את "בנג'מין בטון" (ייאיי זוג כרטיסים חינם לפני שזה יוצא באנגליה רשמית
) ואני מאוד מצפה ובהמשך השבוע בע"ה אני אפגוש את הבמאי הגרמני המעולה וורנר הרצוג תמונה:
בריאן סינגר, הבמאי של "החשוד המיידי" (
) וגם של אקס מן 1 ו2

CitizenErased

New member
חח ראיתי את זה אתמול...

ובדיוק אמרתי לחברות שזה היה נראה לי כמו חיבור בין פורסט גאמפ לסיפורי דגים. אני חייבת לציין שאני ממש אבל ממממש אבל מממש לא אוהבת את פורסט גאמפ. ולמרות זאת מאוד אהבתי את בנג'מין בטון. כנראה בגלל שזה כל כך שונה ממה שציפיתי.. למה החולניות שבעניין (קטעי הפדופיליה לשני הצדדים חח) יש משהו נורא תמים בסרט שזה פשוט ההפך המושלם מכל מה שפינצ'ר עשה אי פעם, ואני נורא נשאבתי פנימה ומצאתי את עצמי עם דמעות בעיניים לעיתים חח נורא ריגש אותי, זה פשוט יפה. נורא קל לי להתחבר לסרטים כשהם כאלה יפים ויזואלית ועם קטעי פילוסופיה אנערף בתסריט. ורוב הסרט הרגשתי שאני רואה סרט של טים ברטון, שהוא במאי הילדות שלי חח

זה בדיוק מה שחשבתי כשראיתי את הסרט

זה טים ברטון בתחפושת, עם נגיעות פורסט גאמפ קלות. אותי הוא קצת הכניס לדכאון (זיקנה וכו'), בניגוד לביג פיש שעשה לי נעים. .

../images/Emo113.gif

שם: נלי גיל: 18 ושבעה חודשים אזור: השרון\המרכז איך עבר השבוע: מצוין. דבר טוב שקרה השבוע: נפגשתי עם בנות הקורס שלי. דבר רע שקרה השבוע: קניתי נעלי עקב שחתכו לי בבשר החי. שיר השבוע של מיוז: מממ נראה לי MOTP. (קניתי השבוע את sleeping with ghosts של placebo אז הבאים יהיו על האלבום:) שיר השבוע לא של מיוז: placebo- special needs להקת השבוע: placebo למרות שלא כ"כ... אלבום השבוע: sleeping with ghosts - placebo ספר השבוע: אוי, כ"כ ג'זבל של אירן משהו-סקי ציטוט השבוע: אתם חייבים לקרוא! אחי הקטן (והטמבל) ראה מודעה שדרושים נערים\ות מגיל 15 ומעלה ופנסיונרים לחלוקת מקומונים. אז הוא מתקשר ואומר "שלום, שמעתי שאתם מחפשים פנסיונרים."
איש השבוע: רוב תומאס, כששמעתי שמתכוונים לעשות סרט ורוניקה מארס!! תכנית טלוויזיית השבוע: אממ אני מניחה שטינופת, עונה 2.. סרט השבוע: הרחק ממנה, של שרה פולי (ראיתי אתמול בטלוויזיה) תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: להיפגש עם רותי וענבר, אהמטסטאהמ. תמונה:

ramoni

New member
ננסה שלא ימות

שם:רם גיל:22.5(טוב שלא קוראים לזה שם וגיל השבוע..) אזור:עמק יזרעאל איך עבר השבוע:לאחר זמן מה חזרתי לעבוד, בעבודה שאני שורף עליה את רוב שעות היום, מזל שאני לוקח איתי , .קצת מוזיקה לנסיעות הארוכות כרגע יש לי יום חופש, אני מבטיח לפצות. דבר טוב שקרה השבוע: דבר רע שקרה השבוע: שיר השבוע של מיוז:screensager שיר השבוע לא של מיוז:השיר הנושא של "היפה והחיה של דיסני| בגרסה אנגלית והעברית, שתיהן מצוינות http://www.youtube.com/watch?v=ZF2l4_1mDzw להקת השבוע: אלבום השבוע:My Morning Jacket. -Z , אחלה אלבום, קצת מזכיר לי את הפלמינג פלוורס, זה די בריט פופ, אבל פה ושם שמעתי השפעות רוק מתקדם די חזקות, לכיוון "the archive", אגב הארציב היא לדעתי הסנונית של 2008.להקה שאלבום הבכורה שלה הוא מהופעה חיה. ספר השבוע:עיתוני סופשבוע ציטוט השבוע:שבעים ושבעה זבובים מסתובבים מסביב,- איפה הדגש של ה"ב'" במשפט זה? איש השבוע: תכנית טלוויזיית השבוע:טורניר אוסטליה הפתוחה בטניס סרט השבוע:"המתאבק"- ממולץ,, סרט לא עמוס, קליל, ואפל גם יחד, שנאה כאילו הוא דקומנטרי מיקי רורק בתפקיד חייו, סרט זה זיקה אותו בפסלון גלובוס הזהב לשחקן דרמה דרמה, ואף מועמדות לאוסקר תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה:http://www.imdb.com/title/tt1125849/ תמונה:

CitizenErased

New member
ארצ'יב? הארצ'יב שחיממו את מיוז בפריז?

כי הם קיימים כבר מהניינטיז, יש להם מספר לא קטן של אלבומים והאחרון שלהם רק הוא הופעה חיה (LIVE AT THE ZENITH, שהוא גם הכי מוצלח שלהם חח) http://allmusic.com/cg/amg.dll?p=amg&sql=11:wifexqwhld0e~T2 ואני כבר הרבה זמן חופרת לאנשים לשמוע את MY MORNING JACKET. Z פשוט מעולה. האחרים שלהם קצת פחות.

למעלה