סכמ"ש

../images/Emo41.gif סכמ"ש ../images/Emo41.gif

השבוע במילה אחת:
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר מצחיק שקרה השבוע:
פאדיחת השבוע:
דבר מוזר שקרה השבוע:
שיר השבוע של אטל:
שיר השבוע בכללי:
להקת השבוע:
דיסק השבוע:
ציטוטיישן:
סרט השבוע:
תגלית השבוע:
התחדשות השבוע:
התמכרות השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
אדם השבוע:
תמונת השבוע: ------------------------------------- שבוע טוב לכולן
הרגע שמתי לב לפרצוף של אלכס

dafnashz

New member
סכמ"ש

השבוע במילה אחת: ארוך דבר טוב שקרה השבוע: סיימתי את הלימודים (לא מחשיבה מועד ב במתמטיקה) סיימתי פיזיקה סוף סוף מכונת בפיזיקה שקיבלתי 86 ציון מגן בפיזיקה 92 D: דבר רע שקרה השבוע: המתכונת הראשונה בפיזיקה שנכשלתי בה דבר מצחיק שקרה השבוע: הסנטר, היו מלא דברים מצחיקים. ידיד שלי קרא לידיד אחר שלי. והידיד שקרא לידיד האחר טפח כזה על הרגל כמו שעושים לכלב כדי שיבוא, והידיד השני בא..... אני וידיד שלי גרמנו לידיד שלי להיות החבר הגיי שלי P: פאדיחת השבוע: צעקתי על ידיד שלי (כי הוא יצא חרא בגלל משהו) בתוך חנות בסנטר וממש העיפו אותנו משם....אופס דבר מוזר שקרה השבוע: הייתי עם חברה בגן המאיר וחבורה של אנשים ביקשה להצטלם איתנו, אחר כך גילינו שהם בתגלית (משהו של הצבא עם חיילים ואנשים אמריקאים) והם היו בתחרות שיר השבוע של אטל: לא ממש הקשבתי להם השבוע... שיר השבוע בכללי: simple plan כל השירים מהדיסק החדש להקת השבוע: simple plan דיסק השבוע: simple plan - get your heart on ציטוטיישן: אני אף פעם לא זוכרת סרט השבוע:אין תגלית השבוע: חבר של חברה שלי נראה כמו תייש T_T התחדשות השבוע: פימו התמכרות השבוע: simple plan -get your heart on מאכל השבוע: צ'יפס משקה השבוע: קפה קר אדם השבוע: חברה וידיד ^^ תמונת השבוע:

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif כל הכבוד על הציונים ../images/Emo47.gif

הדבר המצחיק
השיר, הלהקה, הדיסק וההתמכרות

purpleminnie

New member
Simple Plan ../images/Emo99.gif

קפה קר
אני שותה את זה כל השבוע אני מכירה את תגלית, זה נחמד שמעתי XD ציונים טובים
שבוע טוב וחופש נעים

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif מסכמת. ../images/Emo192.gif

השבוע במילה אחת: מדהים
דבר טוב שקרה השבוע: חופש חופש חופש - אולי שבוע הבא אני חוזרת לבית הספר לשבוע אחרון, אבל עדיין חופש !
קולנוע עם חברות
השלמת שעות שינה
דבר רע שקרה השבוע: זריקה - שגרמה ליד שלי [או יותר נכון לאזור של הזריקה] להיות מאוד נפוח, כואב וכחול
חם, חם, חם... יותר מידי חם !!!
שיר השבוע של אטל: Bad Enough for You
שיר השבוע בכללי: Simple Plan - Freaking Me Out Simple Plan - This Song Saved My Life
Simple Plan - Astronaut
להקת השבוע: Simple Plan
דיסק השבוע: Simple Plan - Get Your Heart On
ציטוטיישן: ~ יום אחרון ללימודים, המחנך מתחיל לנאום לנו על כמה שגדלנו לו מכיתה ט' ~ המחנך: "בגיל 25 כבר בטח יהיה לכם תואר כלשהו". ילדה מהכיתה: " תואר וילד". ילד מהכיתה: "נו באמת.." ילדה מהכיתה: "לא אתה, גרוש + 4".
סרט השבוע: פול - סרט נחמד, ממליצה
שומרת אחותי. בדרך לחתונה עוצרים בבנגקוק
מאכל השבוע: סושי
אדם השבוע: ההורים שלי.
תמונת השבוע: אני אוהבת את התמונה הזו
- - - שבת שלום.

2MayaN2

New member
תרגישי טוב../images/Emo24.gif ../images/Emo221.gif

חחחח הציטוט
תמונה יפה

purpleminnie

New member
תמונה יפה

השלמת שעות שינה, סושי, סימפל פלאן
הציטוט
זריקת טטנוס? תרגישי טוב שבוע טוב וחופש נעים

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif תודה ../images/Emo24.gif

ולא, זריקה אחרת - לא זוכרת מה השם
שבוע טוב וחופש נעים גם לך

מסכמ"שת ^-^

השבוע במילה אחת: כיפי+
דבר טוב שקרה השבוע: תחילת החופש, תספורת, אשכרה נהניתי מיציאה בתוך נתניה, ואמ... כה
דבר רע שקרה השבוע: הייתי בקניון של נתניה 5 פעמים. 3 מהם היו ביום אחד. זה יותר פעמים ממה שהייתי בקניון בחצי שנה האחרונה
דבר מצחיק שקרה השבוע: היציאה הזאת
אם תראו את התמונות שיש בפייס(אלבום שנקרא יוני 2011 - ~משו ששכחתי~) תראו מה עשינו עם XL מסכנים
פאדיחת השבוע: לקפץ עם חברה ברחוב ואדם כלשהו פנה אלינו ושאל אותנו אם אנחנו רוצות לרקוד איתו ריקודי עם O_O אויש, האנשים של נתניה...
דבר מוזר שקרה השבוע: הנ"ל. ואני ואחשלי היינו צריכים לקפוץ לדלתא, עכשיו יש בנתניה דלתא בתחנה מרכזית ובקניון(שהם במרחק של 100 מטר אחד מהשני
) ואנחנו לא רצינו לשלם על חנייה בקניון. החנייה היא חינם אם אתם שם לפחות מ15 דקות. הצלחנו להיכנס, לקנות מה שהיינו צריכים ולצאת ב12 דקות. אכן, דבר מוזר
שיר השבוע של אטל: Lost In Stereo
שיר השבוע בכללי: Biffy Clyro - Mountains
להקת השבוע: Before Their Eyes
דיסק השבוע: Framing Hanley - A Promise To Burn
ציטוטיישן: אמ... יואו היה הרבה
אמ... ממה שאני זוכרת... נסטיה: "יואו, אני חייבת להפסיק להידבק לכיסאות" אוי והיה גם עם אחשלי, ארז. Me: "Sorry, I just don't like it." Erez: "It's 80's music, nobody likes it." וזה אחרי ויכוח של 20 דקות על מוזיקה
סרט השבוע: הכלבה טוליפ
תגלית השבוע: אני אישה קטנה מאוד ושמי פלפלת.
התחדשות השבוע:תספורת + ג'ינס
התמכרות השבוע: שינה 3:
מאכל השבוע: מקושקשת
משקה השבוע: קולה ._.
אדם השבוע: חברות שלי, בעיקר נסטיה
תמונת השבוע: My mad skillz

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif הדבר המוזר, הפאדיחה והציטוטים ../images/Emo6.gif

תתחדשי :)

למעלה