סכמ"ש

../images/Emo41.gif סכמ"ש ../images/Emo41.gif

השבוע במילה אחת:
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר מצחיק שקרה השבוע:
פאדיחת השבוע:
דבר מוזר שקרה השבוע:
שיר השבוע של אטל:
שיר השבוע בכללי:
להקת השבוע:
דיסק השבוע:
ציטוטיישן:
סרט השבוע:
תגלית השבוע:
התחדשות השבוע:
התמכרות השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
אדם השבוע:
תמונת השבוע: --------------------------- שבוע טוב לכולן

StayAwake

New member
בחיים לא ראיתי את התמונה הזאת ../images/Emo2.gif

השבוע במילה אחת:מהיר
דבר טוב שקרה השבוע:פגשתי את וי דה קינגס דיברתי עם דני בטלפון הבגרות הלכה סבבה והוגשתי על 96 תמונת פספורט חדשה שלא נראת נורא
דבר רע שקרה השבוע: דני איבד את המכתב שכתבתי להם!!!!
דבר מצחיק שקרה השבוע: המיני מפגש פורום שעשינו בנתבג
ובכללי, כל יום שני פאדיחת השבוע: דיברתי עם דני בטלפון ואז שאלתי אותו עם מי אני מדברת
צעקתי לטראוויס שיגיד לאטל לבוא לארץ
לא ידענו שלדרו היה יום הולדת ולא הכרנו את השמות שלהם בכלל
דבר מוזר שקרה השבוע:וי דה קינגס בארץ?.. שיר השבוע של אטל:כל DW, זה לא ברור?
שיר השבוע בכללי:
להקת השבוע:אטל ווי דה קינגס כי זה מתבקש
דיסק השבוע:DW ציטוטיישן: ~קבב אומרת שהיא אוהבת פדופילים. אנחנו יורדות מהרכבת וחיילת באה אליה~ החיילת:"את קבב!" ~קבב מפחדת ולא מבינה מה קרה~ אני:"חשבתי שאמרת שאת אוהבת פדופילים" בסוף מסתבר שזאת לירון והיא הייתה פעם בפורום
~אני וקבב הולכות לאישה שיושבת ומוכרת כרטיסים לרכבת כי לירון נתקעה~ אני:"טוב בואי נשאל אותה" קבב:"היא שימושית?" פתאום "היא" מסתובב אלינו וזה גבר
ראינו איש עומד עם שלט של וי דה קינגס ורצנו אליו כמו מטורפות
כולנו עמדנו סביבו וצחקנו עד שאמרתי לו שאנחנו גם מחכות ללהקה והגיע עוד נהג "אה זאת להקה? הוא חשב שזה שני אנשים - WE THE וKINGS" חחחחחחח אני:"הבנתי שטראוויס ממש גבוה... יותר גבוה מג'אק!" מעיין:"הוא כנראה יצטרך לרדת לכולנו" חחחחחחח בסוף הוא היה לא כזה גבוה
~אני מביאה לטראוויס את הבלון שקניתי לו, ילדה עם שיער אדום~ אני:"THIS IS YOU BTW" טראוויס:"OH I LOOK NICE AS A FEMALE!" דני דיבר איתי בטלפון:"לא קיבלתי מכתב אבל קיבלתי מלא בלונים" ~הבאנו בלונים רק לטראוויס~ אני:"רגע... מי זה?" ~דני מתחיל למות מצחוק ומספר לכל הבנות שעמדו סביבו שהתחילו לצחוק כמו מטורפות ונהייתי חרשת בגללן
~ אני כשטראוויס עמד במעלית וחיכה:"TELL ALL TIME LOW TO COME TO ISRAEL!!" ~טראוויס תוקע בי פייס
~ מי שצילמה את התמונת פספורט שלי לאמא שלי:"היא דומה לחתול!!" ~מסתכלת שוב על התמונה:"אני אעשה לה מה שנקרא שידוך!!" אמאלה
סרט השבוע:
תגלית השבוע:מפגש בנתב"ג זה אחד הדברים, צריך לאמץ את זה
התחדשות השבוע:מכנסיים התמכרות השבוע:טוויטר
מאכל השבוע:בייגלה עם אלי
משקה השבוע:מים
אדם השבוע:לא דני, זה בטוח! ככה מאבדים מכתב?!
תמונת השבוע:

dafnashz

New member
הציטוטים XD

הפאדיחה נעשה מפגש בנתבג שאטל יבואו P: שבוע טוב ^^

2MayaN2

New member
../images/Emo45.gifעל כל הסיכום../images/Emo6.gif ../images/Emo221.gif

הציטוטיםXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

PnutButterNinja

New member
חחחחחח XD

כל כך אדיר !!! אני שמחה בשבילכן :D אני אעתיק ממעיין P:
על כל הסיכום
שבוע מושלם
חהחהחהחה סתם

2MayaN2

New member
יו לירון../images/Emo12.gif../images/Emo6.gif ../images/Emo221.gif

הייXD תישארי:-O

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif מסכמת. ../images/Emo192.gif

השבוע במילה אחת: אחלה
דבר טוב שקרה השבוע: סיימתי עם הבגרות במחשבת ישראל סופסוף
המורה הביא לי מגן ממש גבוה - אבל אני לא זוכרת מה הוא היה
השלמת שעות שינה
ים המלח
דבר רע שקרה השבוע: בגרות במחשבת ישראל - זה היה שתי בגרויות, והחומר פשוט מרדים
חם, חם, חם... אני לא יכולה יותר עם החום הזה !
דבר מצחיק שקרה השבוע: הבגרות במחשבת ישראל הייתה בגרות פנימית והמורה שלי לאותו מקצוע היה זה שכתב לנו את הבגרות, ובאותו יום שהגענו לבגרות [קודם כל, זה היה נראה כאילו שחכו שיש לנו בגרות כי אף אחד לא היה בבית הספר באותו זמן
], אז אחרי שנכנסו לכיתה וחילקו לנו את הבגרות - הבגרות הייתה בעצם מתכונת שהייתה לנו איתו לא מזמן
וכל הכיתה פשוט התחילה לצחוק כי לכולם הלך טוב במתכונת הזאת XD
שיר השבוע של אטל: Poison
שיר השבוע בכללי: 30STM - This Is War
Three Days Grace - Last To Know Three Days Grace - Never Too Late
להקת השבוע: Three Days Grace
דיסק השבוע: Three Days Grace - Life Starts Now
סרט השבוע: רנגו
הזדמנות שנייה. החיים כמו שמכירים.
מאכל השבוע: אבטיח
אדם השבוע: בת דודה שלי, ששיגעה אותי לאורך כל השבוע
תמונת השבוע:
- - - שבת שלום.

dafnashz

New member
TDG../images/Emo99.gif

הדבר המצחיק כל הכבוד על הציון הגבוה D: שבוע טוב

2MayaN2

New member
ג'ראד%^%^../images/Emo99.gif ../images/Emo221.gif

בא לי ללטף אותו
יו קרה לי דבר כזה בתנ"ך! השאלות בבגרות היו ממש כמו השאלות במתכונת! אני וחברות שלי התחלנו לפתח תיאוריה שהבי"ס גנב את הבגרות לפני
כל הכבוד על הציונים:)

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif ../images/Emo6.gif הוא כ"כ חמוד.

וזה לא היה אותן שאלות - זה היתה המתכונת עצמה, הכל כולל הכל היה זהה לגמרי !!!
ותודה :)

PnutButterNinja

New member
מאגניב ! :D

RAWR JARED xD היית בים המלח ? :D מאגניב , איך היה ? שמחה שהלך לך טוב בבגרות וכאלה :D (אם הבנתי נכון XDD) אני גם שונאת חום ... אני יותר בן אדם של חורף
השירים והלהקה
שבוע טוב !!!

dafnashz

New member
סכמ"ש

השבוע במילה אחת:נחמד דבר טוב שקרה השבוע: שיעור נהיגה ראשון וזה ממש כיף מסתבר דיברתי עם ידיד מארה"ב אחרי שלא דיברתי איתו חודשים, וגם עם ידיד מקנדה, וחברה מאנגליה D: דבר רע שקרה השבוע: שלא יכולתי לבוא לנתבג לפגוש את וי דה קינגס בגלל שהיה לי זימון מטומטמם למודיעין שסבלתי בו כל כך. אם זה לא היה, הייתי הולכת לנתב"ג, פוגשת את ויי דה קינגס וכל מה שנבע מזה :,( זימון של המודיעין. זה היה מעייף ולא היו אנשים נחמדים שם :\ דבר מצחיק שקרה השבוע: יום המא"ה (יום מיון של הצבא) חילקו אותנו לקבוצות של שמונה, והבנו שהיו איתי היו ממש מצחיקות. היינו צריכים להרצות על כל נושא שרצינו ונתנו רשימה של אפשרויות. אז מישהי לקחה רוחניות, התיישבה על הרצפה כמו במדיטציה והתחילה לצחוק ואנחנו יחד איתה...אני הרציתי על אומנות ופשוט אילתרתי במקום והבנות אמרו שההרצאה שלי הייתה טובה. פאדיחת השבוע: דבר מוזר שקרה השבוע: שיחה עם הידיד המטריד שלי, לא משנה מה הוא אמר זה היה מטריד.... שיר השבוע של אטל: that girl שיר השבוע בכללי: simple plan -anywhere else but here the pretty reckless- just tonight להקת השבוע:simple plan, the pretty reckless דיסק השבוע: simple plan -get your heart on סרט השבוע: אין תגלית השבוע: יש אנשים מטומטמים בעולם התחדשות השבוע: אין התמכרות השבוע: M&M מאכל השבוע: M&M משקה השבוע:קפה קר אדם השבוע: ידיד שלי וחברה טובה שבוע טוב

למעלה