[סקר חדש]-איפה אתם לומדים/ רוצים ללמוד?

sacrament

New member
../images/Emo41.gif[סקר חדש]-איפה אתם לומדים/ רוצים ללמוד?../images/Emo41.gif

שאלת הסקר: באיזה מוסד אתם לומדים או רוצים ללמוד? אנא ענו על הסקר דרך לחצן "סקר" שנמצא למעלה בשורת הלינקים, כדי שאחת ולתמיד נדע את הרכב הפורום
כמו כן, אנא ענו על השאלות הבאות:
מדוע בחרתם ללמוד דווקא שם? מה הייתה ההתלבטות שלכם? אילו שיקולים הכריעו את הכף? -למי שלומד:
האם אתם מרוצים מהמקום? מהסטודנטים? מהמרצים?
אילו שמועות הצלחתם להפריך ואילו לא? -למי שילמד:
מה החששות שלכם ממקום הלימודים?
אילו שמועות הספקתם לשמוע?

B L I M P

New member
עונה...

שאלת הסקר: באיזה מוסד אתם לומדים או רוצים ללמוד? העברית כמו כן, אנא ענו על השאלות הבאות: מדוע בחרתם ללמוד דווקא שם? אני ירושלמית במקור אז הדילמה היתה בין ת"א לירושלים. העדפתי את ירושלים מאבע סיבות - עלות המחיה, העבודה, יוקרת המוסד והאוירה בירושלים. אפרט: יותר זול לחיות בירושלים מאשר בת"א, בירושלים כבר היתה לי עבודה טובה לפני תחילת הלימודים ובת"א היה לוקח לי זמן למצוא עבודה עם תנאים טובים כמו שלי ולצבור בה ותק, יוקרת המוסד שהיא, לדעתי, עולה על ת"א, והתחושה שהאוירה בירושלים היא הרבה יותר חופשית משוחררת ו"פשוטה" מאשר ת"א (אבל זה רק מחמישה חודשים של מגורים בת"א) המה הייתה ההתלבטות שלכם? ההתלבטות עיקרית היתה שרציתי שינוי. אבל בסוף החלטתי שאני אעבור לת"א לסטאז או אחריו. אילו שיקולים הכריעו את הכף? העצלנות, בעיקר... -למי שלומד: האם אתם מרוצים מהמקום? מהסטודנטים? מהמרצים? כן, כן וכן. אילו שמועות הצלחתם להפריך ואילו לא? שמועות? לא יודעת.. אני משערת שבקשר לתחרותיות (למרות שלא בטוחה שלי-ם יש אותו שם כמו לת"א בנושא של תחרותיות אבל עדיין) כולם מאוד נחמדים, מעבירים חומר בלי בעיה, יושבים ללמוד ביחד ואין תחושה של "להקת טורפים" במקום.

dasoona1

New member
עונה

באיזה מוסד אתם לומדים או רוצים ללמוד? אני מתחילה באוקטובר הקרוב ללמוד במרכז הבינתחומי, משפטים ומנהל עסקים. מדוע בחרתם ללמוד דווקא שם? מה הייתה ההתלבטות שלכם? אילו שיקולים הכריעו את הכף? אח שלי עשה שם את התואר הראשון שלו והיה מאוד מרוצה. המשיך משם לקורנל ללימודים לתואר שני במנהל עסקים...הייתי ביום הפתוח ואהבתי את המקום, ובנוסף, לא הייתי מתקבלת לאוניברסיטה. למרות שבחיפה אני בהמתנה, אבלאני לא חושבת שיש סיכוי שאתקבל לשם. -למי שילמד: מה החששות שלכם ממקום הלימודים? ממ, חששות של כל בן אדם שהולך להתחיל במשהו חדש לגמרי, למשך 4 שנים..אני מפחדת מהקורסים המתמטיים, ולכן אני הולכת לעשות מכינת רענון במתמטיקה אצלם, בבינתחומי. לא הספקתי לשמוע יותר מדי שמועות...מחכה לראות בעצמי :)

חגית18

New member
אני

באיזה מוסד אתם לומדים או רוצים ללמוד? מתחילה באוקטובר בבר אילן מדוע בחרתם ללמוד דווקא שם? בהתחלה, אני מודה שלא חשבתי שיש סיכוי שאני אתקבל לת"א ממילא אז בר אילן היוותה סוג של פשרה.אחרי שקיבלתי את תוצאות הפסיכומטרי וראיתי שאני מתקבלת לשתיהן כבר הייתי כל כך "נעולה" על בר אילן ושמעתי כל כך הרבה דברים שליליים על ת"א שלא חשבתי רגע לשנות את ההחלטה. מה החששות שלכם ממקום הלימודים? החשש היחיד שלי מההחלטה ללמוד בבר אילן הוא עניין היוקרה. אם בסופו של דבר כשהקו"ח שלי יעמדו מול קו"ח של בוגר אוניברסיטת ת"א מה שיכריע את הכף זה התדמית של מוסד הלימודים אולי אני אתחרט על ההחלטה. אילו שמועות הספקתם לשמוע? בינתיים הספקתי לשמוע על בר אילן רק דברים טובים (אולי זה קשור לעובדה שהדיקאן הזמינה אותנו ל"קידום מכירות" לפני כחודש
),בין השאר גם על האתר של "עולם המשפט" ועל ה"מקום הראשון" בבחינות הלשכה השנה.

Finlandia2

New member
צריך לבודד את המשוואה של הצלחה בבחינות

הלשכה שכן, אין שום קשר ביניהם לבין הלימודים עצמם. זו דרך של מוסדות אקדמאים לנסות ל"לקנות" אתכם.

silverhawk

New member
יאללה

באיזה מוסד אתם לומדים או רוצים ללמוד? מתחיל ללמוד בת"א באוק', ולשם גם רציתי להגיע. מדוע בחרתם ללמוד דווקא שם? מה הייתה ההתלבטות שלכם? אילו שיקולים הכריעו את הכף? לא הייתה לי התלבטות אמיתית. אונ' ת"א קרובה אלי והרמה שם (למיטב הבנתי) גבוהה מאוד. בהתלבטות בינה לבין ירושלים, די מהר בחרתי בה מטעמי נוחות. מה החששות שלכם ממקום הלימודים? החששות הרגילים, ללא קשר לת"א - אינטנסיביות, קושי וכו'. אילו שמועות הספקתם לשמוע? השמועות שכולם שומעים על ת"א - מקום מנוכר, תחרותי, אדם לאדם זאב וכו'. אבל אני מכיר כמה וכמה אנשים שלומדים באונ', אז אין לי חשש אמיתי מהבחינה הזו.

BlackUnicorn

New member
אחרי כמה ימים של שקט... :)

שאלת הסקר: באיזה מוסד אתם לומדים או רוצים ללמוד? לומדת באת"א מדוע בחרתם ללמוד דווקא שם? מה הייתה ההתלבטות שלכם? אילו שיקולים הכריעו את הכף? האוניברסיטה הכי נחשבת + מיקום -למי שלומד: האם אתם מרוצים מהמקום? מהסטודנטים? מהמרצים? מהמקום כן, מהמרצים - לרוב כן. מהסטודנטים - כמו בכל מקום אחר - יש אנשים טובים יותר וטובים פחות... אילו שמועות הצלחתם להפריך ואילו לא? לגבי הסטודנטים הסנובים - חלקם כן וחלקם לא, אבל זה לא ש"הפרכתי", היה ברור לי מלכתחילה שזה יהיה ככה... בכל מקום כמו שכתבתי לעיל - יש אנשים מגעילים ויש אנשים טובים.

silverhawk

New member
המשפט האחרון הזכיר לי את החתימה

של שלומי מועלם, אם את מכירה.

למעלה