סקר

gs4ever

New member
../images/Emo41.gifסקר

אני קצת חדשה ואני לא יודעת אם עשו את זה פעם. סקר : מה הפרק הכי אהוב עליכם בCSI? לדעתי Butterflied כי הוא כל כך טעון מבחינה רגשית הקורבןשכל כך דומה לשרה וחוסר יכולתו של גריסום אפילו לדבר איתה במהלך החקירה ואז הנאום הכל כך מרגש של גריסום שמתוודה על אהבתו לשרה . וגם מבחינת הפשע , והמעשים שעושים מתוך יאוש ואהבה .

הוליווד בראס,

זה וואו אחד גדול. קודםכל- הפרק מתרכז באחת מהדמויות הכי אהובות עליי- ג'ים בראס. וגם רואים משהו שהוא קצת שונה מתבנית הרצח-חקירה-מעבדה-למצוא את הרוצח ויופיטופי הבייתה. ויש גם את ווריק! שהוא השני מהדמויות האהובות עליי, והכי חשוב-קתרין לא משתתפת בפרק, שזה גם מרכיב חשוב בהערכתי לפרק

Niff74

New member
עדיין Sex, Lies and Larvae..../images/Emo99.gif

והסצינה עם החזיר גורמת לי נחת כל פעם מחדש...

הילה הץ

New member
../images/Emo70.gifראיות בלתי נראות../images/Emo70.gif

רואים שמה הרבה את ווריק (תמיד טוב) ואת סצנאת ה- "pin me down" הבלתי נשכחת. אבל יש עוד המון מעולים וממש קשה לבחור...

pusher

New member
אנלא זוכרת תשם כי..

עבר די הרבה הרבה זמן...היתי בת 9-10 זה היה הפרק ששרה הצטרפה אני אוהבת את הפרק בגלל ששרה היא מדהימה ביותר! והיה גם תפרק שהיה אחד שריגל אחרי ניק בגלל שהעריץ אותו והיה לו חדר מלא קלטות וכתבות עליו..

gs4ever

New member
Stalkerזה השם של הפרק

הפרק ששרה הצטרפה בו הוא פרק 2 עונה 1 לפרק קראו COOL CHANGE הפרק עם ניק הוא פרק 19 עונה שניה ןלפרק קראו Stalker

למעלה