עדכונים צהרים/ערב - יום 52, ה- 22.10

beep beep

New member
"צבר" ו"שפרה" משוחקים זוועה. "יוסי" - נפלא!

תראו את השיחה "הרומנטית" הזו בין צבר לשפרה. להורים שלי בבית אבות יש יותר להט רומנטי ותשוקה זה לזו ולחיים בכלל מאשר לשתי הצנוניות החלולות האלה. דיאלוג כזה בתיאטרון והקהל נרדם / זורק עגבניות וביצים / הולך הביתה (מחק את המיותר). חברו לזה את הקונטקסט של "ההתעללות ביוסי" ותבינו שמדובר בשני לוזרים. לעומת זאת יוסי משחק כעת נפלא את האנדרדוג הסובל. מביים (אני חותם על זה!) כאב גב ומנצל עד תום את הסבל האמיתי של הגמילה מעישון. אתמול הוא אמר בצדק שכעת, מששי עזב, לא נותר בבית איום ממשי עליו. השבוע הוא נאבק בעצמו - בעישון ואני מהמר שגם מזה הוא יצא כמו גדול.

שפרה לצבר: מעניין אם הקקטוס שלי שורד

ואשכרה היא התכוונה לקקטוס אמיתי ולא לצבר.. חחח

eli7r

New member
חשבתי אותו דבר בדיוק.....

וזה קרע אותי מצחוק בעיקר כי אם היא היתה אומרת את זה למישהו מהפורוםהוא היה נקרע והיא לא היתה מבינה

beep beep

New member
"האיש בעל זרוע הזהב"

סרט קלאסי מ - 1955 בכיכובו של פרנק סינטרה על דילר בקזינו שעובר גמילה עצמית נוראה מסמים.... וכעת: גרסת 2008 עם יוסי בובליל שנגמל מעישון... אין עליו! פשוט אין!!!

מגניב שקלטת-צבר פשוט מנסה להוציא את יוסי

מהכלים אבל כל הכבוד ליוסי-הוא לא נופל בפח ושפרה מסתכלת מהצד ונהנית--חושבת שהיא נשארה בווילה בגלל שאוהבים אותה ולא בגלל שפשוט רצו להעיף את שי

לא מתבייש הצבר הזה, משחק אותה נחמד ועושה רעש

והמולה ושפרה " המתוקונת" מחייכת לה מהצד כמו נחשית. לא נסבלים. כואב להם שאנשי הבית אוהבים אותו וזאת עובדה.

שמעתם את רנין "אני לא מיעוט, אני בביתי"

תגידו , רנין עברה צד? האם רנין משחקת? האם היתה עם שי כי חשבה שהוא החזק בבית והיום כשהבינה שיוסי הוא החזק אז היא מתקרבת ליוסי ? הבוקר נתנה לו 4 סיגריות משלה, הציעה לו שתחליף את מעט האוכל שנשאר לה תמורת קופסת סיגריות עבורו.. כל היום התרחקה מצבר ושפרה וגם עכשיו היא לא איתם. האם רנין מתגלה כזו שבסוף תשרוד ולא תועלה להדחה ע"י המשתתפים עד הגמר? רק ונסה קלטה אותה עד היום.

beep beep

New member
היא התייחסה לסוגיית ערביי ישראל

ליאון אמר שהמשותף להומואים ולערבים ששניהם מהווים מיעוטים בחברה הישראלית

למעלה