עד שדני יעלה נושא חדש
אזרוק

אנימו

New member
../images/Emo41.gifעד שדני יעלה נושא חדש../images/Emo8.gifאזרוק

שאלה לחלל: האם לא נראה לכם שהפרסומות לספרים בנוסח החדש (מזה זמן מה למען האמת) שנשמעות ברדיו בין פרסומת לאוכל ולאבקת כביסה - גורמות לזילות ולחוסר אמינות. כשאני יודעת שאותו קריין , אפילו אם הוא רציני ואינטלגנטי מקבל כסף טוב עבור הפרסומת - אני פשוט לא מאמינה לדבריו על "כל מרפסת...," מתחת לה או בתוכה ....

p a l o m a

New member
אנימו, אני "במפגיע" לא "קונת" את|לא

הספרים שיצאו "כרגע מהתנור".. מה קרה? קראתי כבר את כל הישנים??? ספרים חדשים בשיטת הסרט הנע.. ומאיפה יש להם כסף לפרסם את הספרים האלה עוד לפני שהגיעו לחנויות??? מפרסמים עכשיו ספר "נשים צרפתיות לא משמינות" (או משו כזה) בעניני דיאטה בין השאר. נכנסתי לסטימצקי (עניין אותי לעלעל בו..אחרי הכל אולי אני אלמד מהן משו...) -עדיין לא שמעו על הספר! וכל היום מנפחים השכל ברדיו כאילו כבר נמכרו כמה מאות עותקים לפחות...........

deebeebee

New member
העניין הוא שלא לכל כותבי הספרים

יש קשרים ברדיו ובטלוויזיה (או במקומות חשובים אחרים). אלה עם הקשרים הטובים מוזמנים לתכניות אירוח וכאילו תוך כדי הראיון מוצאים (הם או המראיינ/ת) דרך להציג/לקדם את ספרם החדש. שמתם לב כמה מרואיינים באים לראיון זמן קצר או ממש לקראת הוצאת ספרם לחנויות? אפילו תכניות אקטואליה משמשות לא אחת לקידום מכירות של ספרים. ראיון שנועד לקדם מכירה של ספר תוך שימוש במניפולציות המזלזלות באינטיליגנציה שלנו.פשוט מאד- אלה שלא מוזמנים לתכניות נאלצים לפרסם את ספרם בדרך אחרת. מה לעשות?

מנורה

New member
חלום חיי היה לכתוב ואכן התגשם../images/Emo63.gif

הוצאתי ספר שירים "רוצה לגעת" בהוצאה פרטית שלי ושמחתי שהיה לי את הכסף לכך.המטרה היתה ,כפי שכתבתי, הגשמת חלום ולהשאיר לילדי וחבריי מזכרת. הספר מעוצב מאד יפה ונגע בהרבה אנשים ופתאום התחילו בקשה לקנית הספר מאד התרגשתי וקבלתי המון מכתבים נרגשים עד
בחיל ורעדה החלטתי לנסות דרך אדם מקצועי לשווק את הספר אבל כל עיתונאי או מראיין בטלויזיה חיפש את הסקופ רצה שאני "אתפשט" רצה סיפור קורע לב ואני סרבתי . הדבר היחיד שרציתי זה להפיץ את הספר ואת כל התמורה להקדיש כתרומה כמלגה אבל זה לא היה מספיק מענין. כך שמתוך נסיוני האישי מי שמצפה לעשות כסף צריך יחצ"ןקשרים (גם לא תמיד עוזרים) ועור של פיל. הספרים שנותרו עדין מוכרת כי בסוף השנה רוצה לתת את המילגה ואת הספרים הנותרים אמסור באהבה למי שראוי. אני את חלומי הגשמתי בכתיבה ובהוצאת הספר וכל זאת עשיתי אחרי שיצאתי לגמלאות אז תדעו לכם שאף פעם לא מאוחר להגשים חלומות

bimbo.

New member
מנורה../images/Emo45.gif../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

אשרי אדם שזוכה להגשים את חלומותיו.

נֵנָה

New member
../images/Emo23.gif מנורה ../images/Emo24.gif../images/Emo47.gif../images/Emo140.gif

שמחה בשבילך מנורה, שהגשמת את חלומך. אין מאושר יותר מאדם שהגשים את חלומו
גם אני מנסה עכשיו להגשים חלום ישן, ובמידה ואצליח, אראה בזה את אחד הדברים המאושרים ביותר בחיי

אפי 7

New member
../images/Emo62.gif מנורה - כל המגשים חלומותיו -

חייו במציאות מענגים יותר.
אפי

מנורה../images/Emo49.gif וברכות להוצאת ספרך, אם

הוצאת אותו לאור, הרגשת בכך צורך, שהרי אין בשירה פרנסה, אפילו משוררים ענקיים כמו דוד אבידן שסבל חרפת רעב ודליה רביקוביץ שלולא אמה, לא היה לה ממה לחיות. משוררים וסופרים או, שלפרנסתם עובדים במקצועות הקרובים להם, כמו הוראה, מחקר, תירגום, הגהה וכו' או במקצועות אחרים, ואולי כך צריך להיות, אחרת לא היו יוצרים לשם הדבר עצמו, אלא כשיקולים כלכליים.

מנורה אשמח לראות מפרי שירייך,

קראתי אחד מהם המופיע בכרטיסך, כתוב יפה ומעומק הלב, אהבתי מאד

אנימו

New member
דיביב- צודקת. אבל בכל זאת במקרה זה

, וגם בפרומויים לזמרים ולסופרים, גם אם כשר - מסריח....

dani 123

New member
למה רק ספרים

כאשר כוכבנית נמרחת על הרכב זה יותר טוב או יותר משכנע?? אולי במידה והיו מקבלים אותה לתקופת זמן ביחד עם הרכב זה עשוי היה לשנות משהו

אנימו

New member
דני-הם עוד יקנו את הרעיון וימרחו

ספרים על חזה של דוגמנית.....

למעלה