עוד מכונות למטרודן

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member
../images/Emo41.gifעוד מכונות למטרודן../images/Emo41.gif

עוד מכונות למטרודן

לאחרונה העברתי מספר דיווחים בנוגע לסבב נוסף של חכירת אוטובוסים מסוג מרצדס O405 ע"י מטרודן, עד כה לא היה ידוע מספרם המדויק. היום נצפה אוטובוס מרצדס O405 ממוספר פנימי 341 כאשר האחרון מהסבב הקודם היה 326, מה שאומר עוד 15 מכונות לפחות.

יונתן32

New member
וואו 41 מכונות ...כמעט לא להאמין

עוד מכונות למטרודן

לאחרונה העברתי מספר דיווחים בנוגע לסבב נוסף של חכירת אוטובוסים מסוג מרצדס O405 ע"י מטרודן, עד כה לא היה ידוע מספרם המדויק. היום נצפה אוטובוס מרצדס O405 ממוספר פנימי 341 כאשר האחרון מהסבב הקודם היה 326, מה שאומר עוד 15 מכונות לפחות.
זה סכום לא קטן של מכונות ...לא חשבתי שיש צורך כה גדול במכונות בחברת מטרודן ...בכמות כזו גדולה טוב 101 מכונות כמו בעבר כשהיו מפרקיות בבאר שבע

יונתן32

New member
בעצם אז היו 105 מכונות

זה סכום לא קטן של מכונות ...לא חשבתי שיש צורך כה גדול במכונות בחברת מטרודן ...בכמות כזו גדולה טוב 101 מכונות כמו בעבר כשהיו מפרקיות בבאר שבע
בעצם אז היו 105 מכונות

elians

New member
חחחחחחח ../images/Emo6.gif

בתאוריה....
מתוכן אפשר היה לומר שרק 15 מהן היו ראויות להסעת בני אדם. בכל השאר אני לא הייתי מעיז להוביל פרות.
חחחחחחח

במידה ותהיה לך הרשימה המלאה, אני אשמח לקבל עותק

fireman

New member
אני מאמין שמדובר בהצטיידות

לקראת הרה ארגון בקווים

א-פרופו רה-ארגון

לקראת הרה ארגון בקווים
א-פרופו רה-ארגון
ראיתי אתמול באונ' בן-גוריון מודעת דורשים לסקר תחבורה. זה נראה כמו משהו "אישי" ולא ארגוני, והשלט שראיתי היה ליד המח' לגאוגרפיה, אבל הציור על המודעה היה אוטובוס והרקע היה צהוב. יש לדעתך סיכוי שזה קשור לרה-ארגון? כלומר - האם מטרודן כבר עשתה סקר נוסעים או שעדיין לא (כי אם עוד לא נעשה סקר, התכנית רק בהתחלת התווייתה).

fireman

New member
התגובה הזו אומרת לי

א-פרופו רה-ארגון
ראיתי אתמול באונ' בן-גוריון מודעת דורשים לסקר תחבורה. זה נראה כמו משהו "אישי" ולא ארגוני, והשלט שראיתי היה ליד המח' לגאוגרפיה, אבל הציור על המודעה היה אוטובוס והרקע היה צהוב. יש לדעתך סיכוי שזה קשור לרה-ארגון? כלומר - האם מטרודן כבר עשתה סקר נוסעים או שעדיין לא (כי אם עוד לא נעשה סקר, התכנית רק בהתחלת התווייתה).
התגובה הזו אומרת לי
שאף פעם לא ממש קראת את מה שכתבתי כאן בנוגע לעניין הרה ארגון מטרודן הגישה לפני חצי שנה מפת תפרוסת קווים חדשה לאישור משרד התחבורה....מה שאומר ששלב הסקרים נגמר מזמן.

תודה

התגובה הזו אומרת לי
שאף פעם לא ממש קראת את מה שכתבתי כאן בנוגע לעניין הרה ארגון מטרודן הגישה לפני חצי שנה מפת תפרוסת קווים חדשה לאישור משרד התחבורה....מה שאומר ששלב הסקרים נגמר מזמן.
תודה
דווקא כן קראתי, אך הדבר "זרח מפרחוני".

copernicus

New member
התגובה הזו אומרת לי
תיקון קטן
את תוכנית הארגון מחדש יזם משרד התחבורה במסגרת המכרז בו זכתה חברת מטרודן. התכנון בוצע על ידי משרד התחבורה וחברת מטרודן הייתה שותפה בו וסייעה לו. אמנם היישום המלא מתעכב מעט, אך קו 24 החדש שהופעל לשכונת רמות ב' הוא חלק מהתוכנית הכוללת.

846

Active member
מה קורה עם המס' הפנימייים מסדרת

עוד מכונות למטרודן

3XX שהיו על ה SL של דן? האם ממחזרים אותם?

fireman

New member
לא.

3XX שהיו על ה SL של דן? האם ממחזרים אותם?
לא.
המכונות של דן מוספרו בזמנו ע"י מטרודן ע"י שלושת הספרות האמצעיות של לוחית הרישוי ולא קיבלו סדרת מספרים משלהן. המכונות שהיו ממוספרות 3XX היו המכונות ירושת התח"צ והמפרקיות של דן.

מצב
הנושא נעול.
למעלה