עזרה

yblas

New member
עזרה בבקשה

מישהו מכיר את ההרכב הגרמני skiller ואם כן איפה אפשר להשיג את המוזיקה ומילים למוזיקה שלהם? תודה

mk77

New member
עזרה! מוזיקה אנדלוסית

שלום! אני צריך חומר מפורט ככל האפשר על מוזיקה אנדלוסית, על 24 הנובות ואלה שנעלמו, על האלא- האנדלוסית וכו'. אז מי שיכול לעזור\להפנות\להרחיב אני אשמח מאוד. תודה..

ס ו פ ג י

New member
עזרה-מרסדס סוסה

אנשים אני מבקשת עם מישהו יודע משהו על הזמרת מרסדס סוסה או על מוזיקה אתנית וכל מיני דברים שקשורים שיכתוב.. ת' ויום טוב..

המרת קבצים - שינו פורמט ?

הקלטתי כמה מאות קטעי מוזיקה מוסלמית מהאינטרנט. אבל הם בפורמט raw בקבצי רייל פלייר. ותוכנת הנרו שלי לא מזהה אותם, כנראה משום שצריך להמיר אותם לקבצי אם פי 3, איך עושים את זה ? תוכלו להמליץ לי על התוכנה הכי פשוטה שעושה את זה ?

The Orange One

New member
הממ :|

אני מציע לך לפנות לאחד מפורומי התמיכה/המוזיקליים המובהקים יותר, בודאות נרו לא מזהה את קבצי ra של ריל פלייר אלא רק wma או mp3.

כשאתה אומר פורומים לתמיכה מוזיקלית

מהזן היותר מובהק - למה אתה מתכוון ? תן לי שם של פורום ועוד באותו רגע אני אפנה אליו !

angel6666

New member
ע ז ר ה - אני מחפשת את שפונגל../images/Emo35.gif

מחפשת להוריד מוזיקה של שפונגל אבל לא מצליחה כי כנראה שאני לא כותבת את זה נכון באנגלית מי יכול לעזור? יכול להיות שאני גם לא מבטאת את זה נכון....... ידיד שלי שמע אצלי דיסק של מקאו קפה והתעקש איתי שזה של שפונגל לכן נאי חייבת למצוא מה זה!

L o o n a

New member
מאייתים את זה Shpongle, ויש...

להם שני אלבומים עיקריים (בלי אלבומי רמיקסים)- are you shpongled והשני- Tales of The Inexpressible. בהצלחה :)

haimomi

New member
נסה כאן

PNEUMA בחוברות של הדיסקים יש יותר פירוט. אם אתה מעוניין בדיסקים צור איתי קשר בפרטי, או במייל

למעלה