עידכון שבועי

ganooov

New member
../images/Emo41.gif עידכון שבועי ../images/Emo13.gif

1. יש סקר חדש, על השאלה "מי בפנים ומי בחוץ" בפורום הזה. אני אחליף כל שבוע את הסקר, רעיונות לסקרים חדשים יתקבלו בשימחה (במסרים או בICQ) 2. הכנסתי למדור המאמרים מאמר שבו אני מסביר למה "קנופפלר" ולא "נופלר". ומבחינתי זה סוף הסיפור. כל מי שרוצה להוסיף מאמר מוזמן לדבר איתי בICQ, במסרים או בדוא"ל. 3. הגלריות עודכנו, וימשיכו להתעדכן, בתמונות וקובצי מידי. 4. אני מברך לשלום את כל החברים הטריים שבפורום, מי שרוצה יכול לשרשר לכאן את פרטיו. 5. אני שמח שההערכות שלי לגבי ההשתתפות בפורום הוכיחו את עצמן, אז תודה לכולכם (וגם לכולכן). 6. אני גם מברך על היוזמה לחידון שבועי, זה יתקבל בברכה גם בשבועות הבאים.
אז ככה אתם יכולים לתפוס אותי: ICQ: 166117311 דוא"ל: החלפתי אותו לכתובת הבאה: [email protected] ויש כמובן גם את המסרים (אני מגיב). להתראות לכולם!

ganooov

New member
../images/Emo41.gifועוד עידכון גלריות: ../images/Emo13.gif

העלתי עוד גלריות של קובצי מידי, ועכשיו יש כבר 8 גלריות. הגדולה בגלריות היא גלריית התמונות של בוב דילן עם 104 קבצים. הקטנה בגלריות היא גלריית המידי של אומנים שאין לי מספיק מידי בשביל לפתוח להם גלריה משלהם, והיא מונה את השירים הבאים: 1. Stairway To Heaven. 2. Hotel California. 3. Hey Joe. אם תביאו לי עוד קבצים אני אוכל להגדיל את הגלריות הקיימות ולפתוח חדשות. ביי!

rainbowgirl

New member
איזה מצחיק נשמע מידי../images/Emo70.gif

בכל מקרה,אהבתי את סטרוואי

ganooov

New member
../images/Emo41.gifוזה ממשיך ../images/Emo13.gif

נוספו עוד כמה גלריות, ויש עוד שלוש שעדיין בבניה ויעלו כנראה עד מחר בבוקר. אני לא אקבל עוד קבצים לגלריות, זה חתיכת בילבול שכל להעלות קבצים לגלריות, אז עמכם הסליחה. יש בגלריות קבצים שנשמעים מאוד יפה. ולסיום: תודה רבה לדורון שעזר לי ונתן לי עוד כמה עשרות קבצים.

ganooov

New member
../images/Emo41.gif והמאמרים מתעדכנים גם הם: ../images/Emo13.gif

נוסה הסקירה המעולה של חולוני לרשימת המאמרים. דקירות נוספות יתקבלו בברכה.

למעלה