עידכוניי צהריים-ערב- יום 59, ה- 29.10

morann7

New member
יו למה אתם כאלה נאיבים?

צבר מנסה לסנג'ר את יוסי נגד החדשים. מקווה שיוסי לא יהיה כזה נאיבי

מה הקטע של שפרה ושחר?

שפרה כל הזמן אומרת שיש לה חברה ששמה לירון שמכירה את שחר.. ושיפרה אומרת שהיא יודעת משהו עליו.. וכשהם קיבלו את המכתבים מהבית שפרה קיבלה מכתב מחברה שלה לירון ואמרה את זה לצבר ורנין וכששחר שאל אותה ממי היא קיבלה מכתב היא אמרה: "מחברה שלי הלן".. מקודם בשיחה בחדר ישבו רנין צבר שפרה ושחר.. שחר: "קיבלת מכתב שפרה"? שפרה: "כן" שחר: "ממי"? שפרה: "חברה טובה שלי הלן" שחר: "חברה טובה"? אז מה הקטע לא הבנתי למה היא משקרת ?

eli7r

New member
היא לא שיקרה

הלן כתבה את המכתב ולירון תרגמה אותו או משהו כזה זה הכתב של לירון אבל המילים של הלן (לפחות זה מהשהבנתי שהיא אמרה לצבר יכול להיות שעשיתי באלגן)

gralanit

New member
אממ...

לאשה החדשה של אבא שלה קוראים אלן והיא אמריקאית. יכול שמדובר בה?

thewish

New member
סליחיה! אבל מותר לה לפתוח הודעה חדשה

ואני למשל, לא ידעתי. אז באמת שהתגובה שלך ממש לא לגיטימית

טלטוש

New member
איתי

היום אחר הצהריים היה לי כל כך כואב עליו. הראו את כולם במיטות גם הוא וונסה היו במיטה אבל לא באותה מיטה איתי שכב לבד וונסה בהתאם לכל הציפיות של חברי הפורום שכבה במיטה של לא אחר מאשר שחר. המצלמה התעכבה על פניו של איתי, והיו שם המון עצב וכאב. אם רק יכולתי להגיד לאיתי כמה מילים הייתי אומרת לו שהמשחק הזה לא מתאים לו, הוא בחור טוב מדי בשביל בית האח הגדול. הוא בחור מדהים והרבה בחורות היו רוצות להיות איתו רק בגלל טוב הלב שבו, רק בגלל התמימות. איתי זה בחור שיודע לפרגן לבחורה שאיתו, שייתן לה את כל הנשמה. הבעיה עם גברים שהם בוחרים להיות דווקא עם הביצ'יות שפוגעות בהם. אז איתי רק שתדע בחוץ יחכו לך המון בחורות שסולדות מכוחניות ואוהבות רומנטיקה. (ואני עדיין לו אסמס לו, כי אני חושבת שאחרים ראויים יותר למיליון)

razts1

New member
יום ראשון יוסי עינב שפרה וסבר בהדחה

ושהטוב ינצח! צבר יודע את זה לכן מתחנף ומלקק ליוסקה יוסי בכלל לא טיפש הוא והבת שלו בתוספת איתי ואולי ונסיה יצביעו לשניהם

aשרון

New member
לדעתי המועמדים להדחה השבוע הם:

יוסי , עינב, שפרה, איתי - מודח איתי. למרות שהייתי רוצה לראות את שפרה בחוץ. צפי העמדה: יוסי : שפרה, ונסה / עינב: שפרה, צבר / לאון : יוסי , איתי / שפרה : עינב, יוסי / צבר : איתי, עינב / וונסה : יוסי, עינב / איתי: צבר, שפרה / רנין: עינב, שפרה וזה עוד בלי לדעת בכלל מה הדיירים החדשים יעשו, מה דעתכם?

חייבים להדיח את שפרה!!!

גם במחיר הצבעות ליוסי עינב וגם לאיתי. אגב, איתי בחור מדהים אם יקבל זריקת ביטחון אחת הוא יהפוך לגבר האידיאלי.

למעלה