עידכונים מהוילה - יום 51 - ה- 21.10

redflower1

New member
הכי מגעיל שי

יושב שם ורומז שהחתולה מסוכנת לרנין, כזה שקר מרושע. חתולים כאלה מתוקים ומסכנים אבל כנראה אין לו רחמים בלב.

החתולה הספציפית הזאת מסוכנת

כי הם לא יודעים מאיפה היא הגיעה ואם יש לה מחלות.. אז במקרה הזה הוא צודק

redflower1

New member
איזה שטויות ובורות!!

במקרה אני מבינה בחתולים, חתולים לא מסוכנים לבני אדם. חתולים הם חיות בריאות ונקיות הם לא מסוכנים לבני אדם, אני עבדתי כאסיסטנטית לוטרינר ואני מאכילה חתולי רחוב כך שאני יודעת על מה אני מדברת.

קמבילי

New member
מה הבורות המרושעת הזאת? באת מהשכונה של עינב?

החתולה נראית בריאה לגמרי, היא בריאה לגמרי, והמשפט "לא יודעים מאיפה היא הגיעה ואם יש לה מחלות" מראה על אכזריות שבאה מבערות. הסיכויים להידבק מחתול או מכל חיה אחרת קטנים פי מיליון בערך מהסיכויים להידבק ממישהו שישב לידך באוטובוס, והחתולים זקוקים לרחמינו ולא לדעות קדומות מרושעות.

redflower1

New member
נכון במאה אחוז

רק למה הכנסת "השכונה של עינב"? דווקא אנשים שמרחמים על חתולים באים בדרך כלל מאיזורים לא צפונבונים.

קמבילי

New member
כי עינב כבר הראתה את היחס שלה לחתולים

באירוע קודם: איכסה, אימל'ה, בחיים לא הייתי נוגעת בדבר כזה.

redflower1

New member
דווקא אבא שלה רצה לתת קוטג'

את מה ששי ושיפרה עשו כבר כתבתי. חוץ מיוסי אני לא מחבבת במיוחד אף אחד. בכלל קשה לי כבר לראות עם כל הרוע שנשפך שם, ע"ע חברת שפרה-שי-רנין, עברתי לערוץ אחר.

קמבילי

New member
כמוני כמוך אני לא יכולה כבר לסבול את הרוע

ואני לא רואה את הלייב, רק קוראת כאן. אני מחבבת את יוסי והחביבה עלי מכולם היא ונסה.

פלדי1

New member
באמת קראו לה

ואמרו לה לקחת את האוכל. בתגובה אמר שי, שתשאיר את האוכל למישהו אחר. ושפרה , בארס הרגיל שלה הוסיפה, אבל תירקי בפנים לפני כן. זה פשוט נורא .

לא לא את לא הבנת

שפרה התכוונה תירקי בפנים כדי שהמיקרואורגניזמים של המערכת המטאבולית ילחמו בסולפידים האינטרוגלאקסיים של גוף האדם וכך יתקבל אוכל בריא יותר נו באמת לא פלא שאף אחד לא מבין את האינטיליגנציה המטאורית של שפרה וסתם יורדים עליה כולנו בבונים לידה

פלדי1

New member
הרגת אותי עכשיו ../images/Emo6.gif

תודה על ההסבר . פחחחחח... אוף , כמה שהיא ארסית , נשבר לי.

../images/Emo13.gif

היא ושי לא מבינים איזה שירות דב הם עושים לעצמם עכשיו לפי המוח האלים של שי בזה שהוא מלכלך עכשיו כולם יושבים ומהנהנים ת'ראש בהסכמה לנוכח דברי החוכמה שלהם והנה עכשיו רנין מספרת בלעג על מה שיוסי ניסה להסביר לה כדי להחזיק מעמד וכולם מלכלכים שי: " איזה מוט יש לאיתי? אני יתן לו מספרת לפנים , איזה מוט" ושפרה טוענת שהכי מצחיק אותה שאם היא אומרת למישהו משהו אחרי דקה הוא מגיע ואומר לה את המילים שלה כאילו הוא חשב עליהם לבד "יא חתיכת אפס אני אמרתי את זה" לפי דעתי היא זאת שכתבה את שולחן ערוך .. איך לא נמאס להם?!? ושוב הפסקה לשיר תיכף הם ימשיכו

למעלה