עידכונים מהוילה - יום 51 - ה- 21.10

קמבילי

New member
../images/Emo2.gif ככה שפרה עשתה? איזה רוע לב

ולחשוב שהבחורה הזאת היתה הפייבוריטית המוחלטת שלי במשך כארבעה שבועות.

קמבילי

New member
זו פעם שנייה שקורה לי קטע כזה עם שפרה

אבל אני בטוחה ש redflower לא עשתה את זה בזדון אלא מתוך רגישות יתר לעניין. תודה שסיפרת לי.

אחרי שרנין התעסקה שם עם החתול

חחחחח קראו לה לחדר האח הגדול... ועל זה נאמר "אופסי..." חחחח

ממש מסכנים , אין מה לאכול

אבל פסטרמה לתת לחתולה יש . נחשו מי הציע לתת לה את הפסטרמה? ונחשו מי אוכל בעיקר פסטרמה נשמה טובה

actress

New member
אז נתנה חתיכה לחתולה גם יוסי הגיע אליה

וגם הוא אמר שהחתולה הגיעה כשהוא היה שם, גם יוסי לא תמים, בטוחה שהוא גם יכול להאכיל או מאכיל אותה.. ושפרה אוהבת מאוד חיות, וכל הכבוד לה

להאכיל מתקציב 3000

לעומת פחות מ700 יש הבדל וברור שלא מהחתיכת פסטרמה הזאת תבוא הישועה אבל למה לא דפקה לה קופסת טונה הבצאלצאלית הממריאה הזאת ?

actress

New member
אז דאגה לתת לחתולה פיסת פסטרמה

והיא היתה כבר לקראת סוף האוכל שלה, ככה שזה היה או לזרוק או להעניק .... וטוב שלא זרקה ופשוט נתנה.

redflower1

New member
היא לא נתנה כלום

סתם נופפה בחתיכה של סנטימטר פסטרמה ולא הזיזה את התחת לתת לחתלתולה המתחננת. היא המשיכה לאכול את הסנדוויץ' ולא נתנה כלום. רנין אח"כ לקחה את החתיכה הפיצפונת ושמה לחתולה שכבר התייאשה והלכה.

שי הזה משחק א ת עצמו חזק אבל...

הוא עכשיו בהדחה אז כולו רועד הוא לא ספורטיבי בכלל!!! צוחק מי שצוחק אחרון יושב עם פרצוף תחת הלואי שהוא יעוף היום!! נמאס ממנו למרות שאני בטוחה ששיפרה הולכת הביתה

עכישו הם בדיון על הסיגריות ושי אומר

יו איך אני מת להשאר כאן בשביל התקציב ביום ראשון גם אם יהיה 5000 ש"ח אני אומר אורז 30 קילו טונה 70 הכל כדי שלא יהיה סיגריות עכשיו הם מדברים על זה שיוסי גונב סיגריות איכסססססססססססססס דוחיםםםםםםםםםםםםםםם

שפרה לרנין

כרגע אין אף אחד שמעשן שמגיע לו סיגריה ממך את תדאגי לעצמך שי שלח את לאון לחדר להביא לו שתי קופסאות סיגריות מתחת לחולצות ששמר כי הוא ושפרה החליטו שיוסי לוקח להם סיגריות סירחון של התנהגות נחנקים בקיא של עצמם יושבים וחושבים מה עוד אפשר ללכלך בדיבורים שעוד לא ליכלכו בבבבבבבבבבבבלללללללללללעעעעעעעעעע

למעלה