עידכונים צהריים/ערב - יום 49, ה-19.10

Yaki J

New member
אתה בטוח שאמא שלך התקשרה להפקה?

אולי היא התקשרה לחנות השכרת הוידאו לוודא שאתה מחזיר את הסרט שאתה חי בו? כמי שבא מתעשיית הבידור בחיים לא יודו בטלפון ש"לא יודעים איך לטפל" ובטח שלא יפתחו את הנשוא מול אף אחד חיצוני. ההפקה לא עשתה כלום עם אלפי סרטוני תיאום ההצבעות של שי (וגם אז היו פה כל מיני "דיברתי עם ההפקה" ו"תראו מה ההפקה תעשה הערב") ולא תעשה כלום עכשיו.

Lomsahne

New member
מתוקה...

את יכולה להמשיך לחיות בסרט הכחשה שאת חייה בו. הם אמרו שהם לא יודעים כרגע מה יקרה עם המידע וכנראה כמו שאמרת הם לא יעשו עם זה כלום. תהיה בטוחה שאין לי שום אינטרס לשקר לך את מוזמנת להתקשר ל: 02-5791785 לשחק אותה כאילו ראית את מה שאני ראיתי {במקרה ולא ראית} ותראי איזה תשובה תקבלי ותחזרי לספר לי.

Yaki J

New member
חמודה, אף אחד לא ראה מה שראית. ובואי אגלה לך

עוד משהו - גם את הקולות שאת שומעת בראש, אנחנו לא שומעים.
הפרשנות מרחיקת הלכת שלך מגוכחת (ואולי שפרע מסמנת ללחבורה למי להצביע דרך הבליסות שלה? נו באמת) ואף אחד לא יעשה עם זה כלום.

Lomsahne

New member
פעם את פונה אלי...

כגבר פעם אל אישה...אמרתי לך תתקשרי ותנסי למה את לא מנסה ? ןדרך אגב אני זכר/גבר/בן.

Yaki J

New member
זו היתה עקיצה לעיוורון המינים שלך, אותו את/ה

מפגין/ה בכל הזדמנות (וזה אומר משהו על המנבה הנפשי שלך שאת/ה חושב/ת שכל מי שלא מסכים/ה איתך היא אישה).

Lomsahne

New member
WTF ???

טוב עזבי בקיצור במקום להתעסק בעיקר ולהרים טלפון למספר שאמרתי לך ולראות שאת זאת שחיה בסרט את מעדיפה להתבחבש איתי.

Mark Girland

New member
שאלה - האם ללאון יחש בגדים?

או שיש לו רק את החלוק הלבן שהוא לא מוריד אף פעם ? מה, אין לו בגדים ??? נמאס לראות אותו.

Yaki J

New member
יש לו את הצעיף המזוויע מאיזה מדינת עולם שלישי

ליאון מתלבש מזעזע ומחפיר, והעיקר שהוא מבקש עותק של "ווג", עיתון שהוא בחיים לא פתח לפי הסטיילינג המחריד שלו.

eli7r

New member
כל היום הם במיטות החבר'ה האלה

קמים אוכלים הולכים לנוח צהריים והיום מסכנים יש להם עבודה קשה להיות 10 דקות בשידור כשיש את המועמדים להדחה אז הם חייבים לנוח

שאלה

בתחילתה של התכנית " האח הגדול ", כמדומי בשבועות הראשונים, רנין היתה כל הזמן מדברת אל המצלמות, מהללת ומשבחת את חברה תייסיר,,,, כל היום " יא חביבי" וכו' וכו'. שמתי לב שהוא " נעלם" לאחרונה. מה הסיבה ? וסליחה על ההתפרצות.

bibaso

New member
בפעם האחרונה שזה קרה

המצלמה עברה אליה באמצע קטע כזה, לאחר כמה שניות הופיעה שיקופית, ואחכ עברו להראות חצר ריקה. מאיזושהי סיבה מצנזרים גם את זה.

Yaki J

New member
לNOThing יש כמות הודעות יומית לעמוד בה

הוא פשוט חייב שהשם שלו יוצג בסיכום השבועי של כמות המגיבים בפורום. כלן התגובות חסרות הקשר.

יNOT

New member
../images/Emo9.gif אני אגיב לך ולא לתגובה המצחיקה שמתחתיך

"דעת קהל" שני פירושים: 1. דעת הקהל היא שקבעה שהסיבה לכך שרנין לא מדברת על חבר שלה , היא אך ורק בגלל שי, בגלל "אהבתה" אליו היא כבר לא מזכירה את שם החבר שלה. היות והיא לא אמרה שום דבר שיכול להתפרש כזו הסיבה , זוהי פשוט דעת הקהל, או יותר נכון דיעה של כמה צופים. 2. לא פסלתי את המעורבות של שי , כן שי מאוד מעורה בכל הקשור לרנין, אבל לא בגלל "אהבה" כל שהיא, אלא בגלל שהוא מתפקד כפסיכולוג עבורה בווילה, כל פעם שהיא רוצה לעזוב, הוא זה שמשכנע אותה להישאר. אז שוב יכול להיות שלא רואים אותה ,או לא מצלמים את הקטעים הספיציפיים האלה בשביל להשפיע על "דעת הקהל" , לחזק את הרושם שכן קורה משהו ביניהם, גם אם אין לזה בסיס, לפחות לא עד עתה. מקווה שעניתי לשאלה שלך, והתגובה הראשונית שלי , לזה שכתב שי , לא הייתה לשלילה , יותר בשביל להוסיף פירוט. ל"קומיקאי" שמתחתיי , אני רק יכול לאחל שיימצא לעצמו בדיחות טובות יותר, או שיחכים, אחד מהשניים יעזרו לו רבות בחיים.

למעלה