עידכוני צהריים/ערב - יום 53 , ה- 23.10

אור2221

New member
לא ראיתי את עינב קמה בבוקר כדי לשבת

עם אבא שלה, היא נותנת לו לשבת עם איתי, ליאון ורנין ולנהל את המשחק מהעמדה הזו. שפרה היתה זו שאמרה לה 1000 פעמים ללכת לאח הגדול ולבקש רופא בשבילו. לשפרה אכפת ממנו כמו שאכפת לה מכל אדם, אבל היא לא הולכת לעזור לו להתקדם במשחק.

גוני3

New member
לזה ששפרה שותלת ללאון ( או מנסה,אם זה הצליח

לה עוד נראה )מחשבות ואיך הוא צריך להרגיש לכל אחד מהדיירים קוראים כנות?

כשיוסי שתל ללאון בשבת על שי והצליח-זה בסדר

יום שבת לפני שקראו להגיד את השמות יוסי טחן ללאון כנגד שי וזה הצליח כי לאון העמיד את שי להדחה. לא ראיתי כאן אפילו מילה אחת לגנאי על המהלך הזה אבל כששפרה עושה בדיוק אותו דבר , אז היא מקבלת כאן ים של "ברכות" החברים כאן צבועים לא פחות מאלה שנמצאים בבית האח הגדול משנים את דעתם על ונסה ואיתי כי פתאום הם קרובים ליוסי ועינב (רק אסטרטגית) ועוד אומרים מותר לשנות כיוון.. אבל כשלאון משנה כיוון- זה איכסה. נורא. אגב, צבר אמר על איתי וונסה שהם השחקנים האסטרטגים הכי הכי במשחק הזה ותראו בסוף כמה שהוא צדק כי כולם שמעו כבר מה ונסה באמת חושבת על עינב ויוסי ואיתי? עושה מה שונסה אומרת לו. אני בטוח שרבים כאן ראו את הפגישה של ונסה ואיתי יושבים על גב המיטה בסלון מיד לאחר ההדחה של אשר כשקלטו שיוסי ועינב באמת חזקים אם הם הצליחו גם את אשר להדיח ומאז הפכו להיות החברים הכי טובים..

quarantine

New member
אנשים לא אוהבים את שיפרה זאת עובדה.

אני קראתי את ההודעות הלא מסמפטות על שיפרה וזה נכתב בצורה שונה ובספק גדול אם ממשתמש אחד. במקום לקבל אתהעובדה שהיא מעוררת סלידה להרבה אנשים אתה מעדיף להתעלם מזה ולמחוק את אותם אנשים, אבל האנשים האלה קיימים ומה לעשות הם לא סובלים טיפוסים כמוהה. אני מאוד מקווה שאנשים בערוץ 2 יראו את הצד הזה של שיפרה זה עבר כל גבול.

Ruined

New member
אם אחיות של שפרה קוראות פה

או סתם מישהו שמכיר אותה.שהיא יוצאת אני מבקש להעביר לה שהיא אחת האנשים הכי שנואות אם לא השנואה ביותר(על מקום שני מתחרים צבר ורנין ) שאי פעם נראו על מסך טלוויזיה.ואם כבר לאחיות של שפרה תפסיקו למכור את הלוקש הזה ששפרה בחורה מבוקשת ושהיא מנפנפת בחורים כמו כלום(מי שראה את הראיון ברייטינג מבין). לא נראה לי שבחורה צבועה,מתנשאת,שתוקעת גרפסים מול אנשים יכולה להיות כל כך מבוקשת.חרט

אולי תפסיקו זה סך הכל משחק כולם יוצאים משמה

שקרנים צבועים ומה שלא יהיה דיי תרגיעו באמאשכם תעזבו תבחורה כבר ..!!!

פלדי1

New member
אני לא שונאת אותה.

אני סתם בזה לה. את שי שנאתי . אין ולא יהיה דבר כזה. הוא המצאה של השטן.

MnM Girl

New member
זה כולה משחק, מה יש לכם

זה לא שהם ככה בחיים האמיתיים, זה מ-ש-ח-ק והם יעשו הכול כדי להשאר עוד שבוע ועוד שבוע עד לזכייה..

ואני מבקשת להעביר לך Ruined

שההודעה שלך גרמה לי לתחושת בחילה עמוקה אין שום סיבה מוסרית להודעה כזאת איך אנשים יכולים לדבר על רוע ולכתוב כזאת הודעה? מדובר בבן אדם, לא בדמות. יש לה משפחה, יש לה רגשות והיא לא עשתה שום דבר שיצדיק תגובות כאלו. לכתוב דבר כזה בגלל שבן אדם מתבטא בצורה שלא מוצאת חן בעיניך זה דוחה. להגיד את זה בחסות האינטרנט זה נמוך. אני כותבת בפעם המאה: אני לא מכבדת את ההתנהלות של עינב ושל יוסי במשחק הזה. אבל הדברים אף פעם לא חד משמעיים לכאן או לכאן. הם לא פלקטים למרות שזה מה שנוח למרבית האנשים לחשוב. תשימו לעצמיכם גבולות

מסכים שנחצה גבול, אבל מדוע אתה לא מתייחס ל

לרצון המפורש והבלתי ניתן להפרכה של שפרה לגרום לאדם אחר סבל נפשי ע"י בידוד חברתי, והעצמת ייסורי הגמילה ? נכון שמה שכתבתי נשמע לך קשה ואולי מוגזם ? זו המציאות, וחבל שאתה מתעלם ממנה.

אור2221

New member
הוא שם עם ה*בת* שלו

איזה בידוד חברתי? הלוואי על שפרה להיות שם עם אחיות שלה. כולם שם הרבה יותר בודדים ממנו, הוא היחיד שיש לו שם על מי לסמוך בעינים עצומות. היחיד. העצמת יסורי הגמילה? הוא הביא את כל העניין על עצמו, ויכול לסיים את זה בכל רגע נתון. אתם מתייחסים לגמילה (מרצון) של יוסי מסיגריות כמו טרגדיה אנושית בלתי נתפסת, במקום כמו הקרבה של משהו עבור הסיכוי למליון ש"ח.

כמו שאמרתי ,

לא משנה כמה לופים עושים , אי אפשר להתחמק מהפגם המוסרי. אני מבין את נסיון הדבקות בדימוי שהוצמד לשפרה, אבל הנקודה התחתונה מדברת בעד עצמה. ערכים בסיסיים שאתה ושכמותך מוכנים לדריסתם במשחק , הרוב לא יסכים לו, ובעצם זה לא קשור לרוב, זה קשור לכל אחד ואחד מאיתנו. זה שהוא עם הבת שלו עושה את נסיון הבידוד החברתי ללגיטימי ? אתה שומע את עצמך ? זה שהגמילה היא מרצון הופכת את העצמת הקושי ללגיטימית ? מי המציא אתכם ? לא יאמן.

איזה בידוד חברתי?

יוסי מתרועע עם עינב, איתי, וונסה, רנין וגם לאון פה ושם שפרה אמורה לדבר אתו אחרי שהוא קרא לה שרמוטה? הוא הרי אומר שהיא "פשוט לא חמודה לו" וזה בסדר גמור אבל על איזה בידוד חברתי אתם מדברים? פתאום יוסי בובליל הגדול, הדורבן, המלך נהיה "איש מבוגר חסר אונים שמתעללים בו?" נו באמת

קפרי

New member
דיילת עוברת המון מבחנים (בת דודה שלי עשתה

זאת במכון אדם), שאלות אינטליגנציה ומבחני עמידה בשירות וכריזמה כדי שהנוסעים ירגישו נעים בחברתך אז אם את יכולה להפיק מרוחך כזו שנאה-לכל אדם, נראה שהבעיה אצלך !

BMCB

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

Yaki J

New member
דיילת זו כולה מלצרית מעופפת. די כבר נגמרו

הימים שדיילת היה נחשב משהו, אולי בנשות ה70, היום מקבלים כל אחת להיות דיילת, אפילו מישהי לא אסטתית כמו שפרע.

צודקקקקקקק מזמן זה לא מה שהיה

היום רק אנגלית ברמה טובה ואהבה עצמית וגם אם יש לך נתיה להיות הומו ח רוב הדיילים בנים הם הומוים

ליאורי13

New member
אוייש תנוחי...דיילת זה לא מה שהיה נקודה !!!

בדיוק כמו ש - Yaki J אמר בת דודה שלך,אחיינית שלך,יאללה חאלס

Yaki J

New member
אולי קפרי היא רחל אימנו, לכל דבר ודוגמא יש

לה ילד או אח או אחות או אחיינית או בת דודה.

למעלה