ערנוויזיון 2004 - הסרט

איליה.

New member
../images/Emo41.gif ערנוויזיון 2004 - הסרט ../images/Emo41.gif

אחרי שזהר עבד ועמל ימים ולילות, לא ישן ורק היה עסוק בלערוך בשבילנו את הסרט, גירסת האינטרנט של הסרט זמינה להורדה אצלי בסולסיק (כינוי: europage). המחשב שלי יישאר פתוח כל היום ואני חולק רק את הקובץ הזה.
מומלץ מאד לצפות בסרט על מסך מלא! כדי לעשות זאת, לאחר שפותחים את הקובץ יש ללחוץ Alt+Enter. מי שכבר ראה את הסרט ומי שיראה עכשיו, אתם מוזמנים להוסיף את תגובותיכם לשרשור הזה.

EurO

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gifתודה לזהר ולאיליה../images/Emo70.gif

אני בסולסיק
ואתה?

איליה.

New member
ולא לשכוח לשים ווליום גבוה

בשביל האפקט! לא אֶלְפֶקְט, אפקט...

איליה.

New member
עזבו, כל התודות מגיעות לזהר

הוא ערך את הסרט בשלושה ימים ולי לקח שבוע וחצי לקחת ממנו את הדיסק.

Friends Freak

New member
שאלונת קטנטונת....../images/Emo166.gif

אפשר לשים את הסרטון במקום אחר, כמו אתר כלשהו
כי אין לי סולסיק ואני לא רוצה להוריד רק בכדי שאני אוכל לראות את הסרטון הזה. וחוצמזה, אני לא מבינה שום דבר בתפעול של הסולסיק, אז אם לא אכפת לכם..... פליזזזזזזזזזזז

ענקקקקקקקקקקקקקקקקקקק

וידיאו ענקקקקקקקק... יצא מדהים!!! כולם מדהימים במיוחד ניבייייייייייייייייי
מושי והמיוחמים (אודאוד ואני- מקום שני מדהימיםםםםםםםםםםםםםם). ערנוש משו משוווווווווווווווווווווווווווווווווווווו מיוחדדדדדד
זמרי הקריוקי מקסימיםםםםםםםםםםםםםםםםםםם מקריאת הניקוד משגעתתתתתתתתתת
ובכלל זה מעלה זכרונות כיפיים מאותו יום. תודה זהרקוש , שיחקת אותה ביג טיים!!!!!

chany

New member
../images/Emo23.gifאיזה יופי. זוהר אתה תותח

איזה יופי של סירטון, איזה מסיבה יפה. איזה יופי יצאו כולם . איזה שירים איזה יופי של להקת המיוחמים הילדים של מושי מימוש ואודאוד. זאת הפעם הראשונה שלא היתה קומבינה. תמשיכו כך, הפעם ההצבעה היתה קתינה. נכון?......... תלמדו כולכם מההצבעה הזאת.
המשך למטה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח על איזה קומבינות דיברתם? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אין כמו אילנית ולהקת המיוחמים והמיוחדים חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח כפרות על אודאוד ומימוש

chany

New member
ועוד משהו

רועי ניילונוש. אין עליך. אתה זמר ניפלא
היה מגיע לך לזכות.
אין כמו חיפה. ואני גם חיפאית במקור.

chany

New member
ועוד משהו. אם לא אז יהרגו אותי

ההנחיה של ערנוש ממוש ומורוש קושקוש. משהו קטע הדאג במסיבה היה מדהים. ערנוש אודטה. שני רומנים. חחחחחחחחחח מורוש וקטע ההיסטריה שניבוש לא הבין מה קורה פה.

space1

New member
אין על הדודה!!

זוהר, עשית עבודה מדהימה!!! "כל הכבוד" |מחיאות כפיים| !!
מימוש וצ'ני ואודי
פשוט גדולים!!! (רק לא הבנתי את הקטע שצ'ני יושבת באמצע, זה על תקן הילדה של דוד ד'אור עם שפת הסימנים?) מימוש, השמלה היוקרתית בהצבעה גרמה לכך שאף אחד לא שם לב שנתת 8 נקודות לשיר שלך!!

חחחחחח לא במזוזה שלא...../images/Emo6.gif

אני כל הזמן מזכירה לנועמוש את מפגש סוכות בחיפה.. כמה קומבינות שרצו שם.... חיחיחיחיחיחי.... הפעם ההצבעה היתה כשרה לכבוד חג הפסח/ חג המצות/חג החרות/חג יציאת מצרים.

למעלה