פינות קבועות

ה אiר

New member
../images/Emo41.gif פינות קבועות ../images/Emo124.gif ../images/Emo41.gif

כמו בכל קהילה, גם לנו מגיעות פינות קבועות שנוכל לשתף בהן ולהכיר קצת יותר אחד את השני. זאת מעבר למשחקים (ותכנים - בנושא עלמה) משתנים, שאתם מוזמנים להעלות.
אם יש מישהו שמעוניין לקחת עליו את האחריות להעלות (כל אחד, פינה אחת קבועה, בזמן המתאים) מוזמן לשלוח לי מסר (לא נבצע זאת על גבי הפורום) והראשון שישלח, יקבל במסר את מודל-השאלות שיש להעלות. גם אם אף אחד לא יירצה, אני כאן להעלות אותן
ומה שנשאר זה להגיע ולענות
להלן שמות הפינות: פינה חודשית (בתחילת כל חודש)
התפקדות בתחילת כל חודש - היא למעשה סקירה על החודש שהיה והזדמנות להכיר גולשים חדשים שמצטרפים, כשיש. פינה שבועית
שירשור משולש - (יום קבוע, למשל יום שלישי
) שאלון קצר וחמוד שלכל שאלה יש לענות 3 תשובות.
שירשור מומלצים - (יום ראשון) למעשה דומה מאד למה שויקו פתח, סקירה שבועית [שלח לי מסר אם אתה מעוניין להיות אחראי לפינה זו, מאחר ופתחת אותה, יש לך עדיפות ראשונה]. היא סוקרת את השבוע שהיה, את השבוע שבפתח ומכילה בה המלצות שונות.
בקרוב
משחק החוליה החלשה לאלבום הבכורה של עלמה, יוצא לדרך...
וכמובן לא לשכוח להצביע בסקר
שבת שלום לכולם
|יין

ה אiר

New member
../images/Emo51.gif ויקו.

קדימה חבר'ה, יש מישהו שרוצה להתנדב לקחת על עצמו את שירשור ההתפקדות החודשי? אם כן, מחכה למסר
.

ה אiר

New member
../images/Emo62.gifהודעה חשובה../images/Emo62.gif

כל הודעה שתפורסם, במיוחד ע"י משתמשים חדשים, שאינה עוסקת בנושא הפורום - תמחק לאלתר.
נמחקו היום 2 הודעות, ולא מדיקטטורה, כי מעל הפורום מופיעות 3 שורות שמזהירות מפני מחיקת הודעות מסוג זה... זה ממלא את הפורום בדברים לא רלוונטים זה דוחס לארכיון הודעות רלוונטיות זה מיותר פה המקום לדבר על נושא מסויים וישנו שירשור
המוקדש לכל שיחות מעבר לנושא...במקרים מסויימים, קיימת מע' המסרים. הפורום לא נועד לפירסום הודעות, קליפים ושות' אחרים...

למעלה