פינת השבוע

• פותח הנושא On23
  • פורסם בתאריך

dafi daf

New member
../images/Emo13.gif

שיר השבוע של פרל ג'אם:thumbing my way שיר השבוע לא של פרל ג'אם:perfect cure-my second surprise [זה מה שנקרא מוזיקה טובה בא"י
] אלבום השבוע של פרל ג'אם:- אלבום השבוע לא של פרל ג'אם:- סרט השבוע:רקוויאם לחלום,בדיוק נגמר. תמונת השבוע:אני וחברה שלי עושות שטויות בשירותים של הבית ספר
[D50!!!]

pixyled

New member
בונא,

איך חרשתי על השיר (פרפקט קיור) הזה פעם. הוא היהבין היחידים שאפשר להוריד חינם מהאתר שלהם, ככה שאין הרבה ברירות כשמשתדלים להיות 'שומרי חוק'.. רקוויאם לחלום-

dafi daf

New member
תמיד אפשר לקנות את הדיסק...

חוץ מזה גם השיר השני שניתן להורדה הוא מצויין. מחרתיים אני הולכת להופעה שלהם[יותר כמו שלו
]בהייניקן הבימה קלאב

pixyled

New member
ירד לי מהם קצת..

יש לי רשימת קניות באורך הגלות, וכסף קצת פחות... יש פריוריטי
מהשיר השני דווקא לא התלהבתי.. תהני!

pixyled

New member
וסתם כי אף אחד לא ער בשמונה בבוקר..

ואין לי מה לעשות.. היה את רקוויאם לפני בערוץ הסרטים (נגמר לפני שעה ככה..) מצמרר כל פעם מחדש! במשך חצי השעה האחרונה כולי מתפתלת במיטה ומוחצת את האמא של הכרית.. אח, איכות.

pixyled

New member
את רצינית?

כשמגיע החלק האחרון של הסרט (נו, אני נזהרת מלספיילר) אני מתחרפנת.. זה פשוט מטורף. דארן ארונופסקי במאי (ותסריטאי) אדיר.

dafi daf

New member
זה כואב,בהחלט,אבל לא יותר מזה..

אפילו הופתעתי מהאדישות שלי... הקטע עם הארי היה לי קצת קשה,אבל הקטע עם שרה היה לי,כמעט רגיל[?]
[אני מניחה שהרגיל שלי הוא לא הרגיל של אנשים אחרים,אבל זה בלי קשר לסרט.] זה סרט טוב,שלא תביני אותי לא נכון,הוא עשוי למופת,אבל בסופו של דבר, הוא יחסית איכזב אותי[אולי כי שמעתי מאלפי אנשים כמה הוא מצויין וכאלה].

pixyled

New member
ממ.

האמת היא שפעם הראשונה שראיתי אותו יצאתי בקטע של 'נו, בסדר, סרט טוב' אבל בפעם השניה זה כבר היה אחרת לגמרי. זאת לא בהכרח אדישות... זה שהמון אנשים אמרו שהוא מצויין וכו' לא אומר שכולם צריכים לחשוב ככה. אני המון פעמים התאכזבתי בגלל שאנשים המליצו לי על סרטים בהתלהבות, לא בגלל שהסרט היה גרוע, אלא מאותה סיבה שאת... ובגלל זה לומדים לקחת המלצות בערבון מוגבל ומרסנים את הציפיות.. אובייקטיביות מועילה. [נשמע לא נעים.]

dafi daf

New member
[תלוי איך מסתכלים על זה,

לא הייתי מוותרת על זה בחיים, אבל כן,זה לא מאוד נעים.] קיצר סוכם שזה סרט טוב
[אבל בקטגוריית סרטי ה"סמים" אני חייבת לתמוך בטריינספוטינג
]

I am Cornholio

New member
רקוויאם לחלום זה הסרט בין הטובים

שראיתי בחיי!!!!!! כשראיתי אותו פעם ראשונה הייתי בשוק שהוא נגמר ככה

On23

New member
הסוף באמת עצוב, חשבתי עליו כ"כ הרבה

אחרי שראיתי אותו.

I am Cornholio

New member
ובכל זאת ראיתי אותו שוב...

ושוב, ושוב, ושוב... ועוד מלא פעמים..! סרט פשוט גאוני!!!

PhonyLight

New member
Let's go

שיר השבוע של פרל ג'אם: Life Wasted שיר השבוע לא של פרל ג'אם: John Frusciante - In Relief אלבום השבוע של פרל ג'אם: Pearl Jam- החדש אלבום השבוע לא של פרל ג'אם: RHCP- Stadium Arcadium סרט השבוע: ראיתי השבוע רק את הסרט מלקולם X והוא היה דיי גרוע... תמונת השבוע: תמונה מדהימה מהופעה של TOOL מ2002. שימו לב לתפאורה

הוד11

New member
מלקולםX אחד הסרטים הטובים שראיתי

אמנם הוא קצת ארוך אבל עדיין חזק בצורה בלתי רגילה. אחלה תפאורה אגב

למעלה