פינת השבוע

• פותח הנושא On23
  • פורסם בתאריך

On23

New member
שיט! התבלבלתי בתמונה...

זו התמונה שרציתי לשים

J92

New member
../images/Emo54.gif וויזמיר

מה זה התמונות הנוראית האלו... כמו בסרטים שרואים את הרוצח מאוחרי העמוד שבבנין של השרותי הכיימים. אהא

On23

New member
חחחחחחחחחחח קרעת אותי

החתול חבר של התרנגולות. הוא ממש לא מנסה לטרוף אותן.

J92

New member
../images/Emo54.gifכן כן כן

הוא מממש לא נראה רעב שם. "החתול הוא חבר של התרנגולות" תמים.

On23

New member
אני ל-א תמים! ../images/Emo46.gif

אני ראיתי את הסרטון (שממנו נלקחו התמונות) והוא ממש לא חתול שטורף שטורף תרנגולות, אלא חתול שחבר של התרנגולות! אז שבי בשקט

kittycatbone

New member
הללהלה

שיר השבוע של פרל ג'אם:
לצערי לא שמעתי המון מוזיקה השבוע ובזמן האחרון בכלל, אז אין לי ממש שיר של פרל ג'אם|חבול\ שיר השבוע לא של פרל ג'אם:
הו... כנ"ל אני מניחה! למרות שאפשר להגיד משהו של רדיוהד כי אותם כן שמעתי יחסית השבוע... אלבום השבוע של פרל ג'אם:
חח יש לי רק אלבום אחד שלהם אז נגיד שTEN! אלבום השבוע לא של פרל ג'אם:
radiohead - kid a סרט השבוע:
ראיתי היום סוף סוף! ספרות זולה (pulp fiction), סרט מעולה!!! תמונת השבוע: !!

ThePiper

New member
פם פם פם~

שיר השבוע של פרל ג'אם: immortality מויטלוג'י שיר השבוע לא של פרל ג'אם: Everybody's got to learn sometime - korgis אלבום השבוע של פרל ג'אם: vitalogy אלבום השבוע לא של פרל ג'אם: demon days - gorillaz סרט השבוע: לא חושבת שראיתי איזה סרט השבוע, הסרטים ביס גרועים >< תמונת השבוע: חחח סתם תמונה שהצחיקה אותי -->

nany12

New member
שבוע רעע!

שיר השבוע של פרל ג'אם: Garden שיר השבוע לא של פרל ג'אם: Soundgarden - The Day I Tried To Live אלבום השבוע של פרל ג'אם: אלבום השבוע:S? חח אממ נגיד Ten אלבום השבוע לא של פרל ג'אם: כנראה Pink Floyd - Animals סרט השבוע: ספיינל טאפץ מין פארדויה על סרטי התעודה של להקות רוק תמונת השבוע: מצורייפת

2noa2

New member
../images/Emo176.gif

שיר השבוע של פרל ג'אם:לא שמעתי אותם השבוע שיר השבוע לא של פרל ג'אם:איזבו-I'm On You אלבום השבוע של פרל ג'אם:- אלבום השבוע לא של פרל ג'אם:- סרט השבוע:- תמונת השבוע:

עונה

שיר השבוע של פרל ג'אם:תאמת,חלמתי על love boat captain היום בלילה אז אני אגיד שהוא. שיר השבוע לא של פרל ג'אם:rain-guano apes אלבום השבוע של פרל ג'אם:ten אלבום השבוע לא של פרל ג'אם:creed-greatest hits סרט השבוע:אות משמיים תמונת השבוע:תשתמשו בדימיון שלכם..

The Miller

New member
יש להכניס נושא להודעה

שיר השבוע - we are scientists - nobody move nobody get hurt אלבום השבוע - we are scientists - with love and squalor תמונת השבוע -

Dead Scene

New member
יאי

שיר השבוע של פרל ג'אם: All those yesterdays שיר השבוע לא של פרל ג'אם: Melvins feat. Tool - Divorced אלבום השבוע של פרל ג'אם: Vs. אלבום השבוע לא של פרל ג'אם: Tool - 10000 days סרט השבוע: סנאץ' תמונת השבוע:

למעלה