פינת השבוע

• פותח הנושא On23
  • פורסם בתאריך

On23

New member
../images/Emo41.gifפינת השבוע../images/Emo41.gif

שיר השבוע של פרל ג'אם:
שיר השבוע לא של פרל ג'אם:
אלבום השבוע של פרל ג'אם:
אלבום השבוע לא של פרל ג'אם:
סרט השבוע:
תמונת השבוע:

Jagged chaos

New member
ראשון

שיר השבוע של פרל ג'אם: Smile שיר השבוע לא של פרל ג'אם: Between של ג'רי קנטרל אלבום השבוע של פרל ג'אם: Riot אלבום השבוע לא של פרל ג'אם: Boggy Depot של ג'רי קנטרל סרט השבוע: טריפ נעורים...באנגלית זה Dazed and confused.. סרט גדול. תמונת השבוע:איפה אפי

kittycatbone

New member
התחפשתי לזה בפורים!!

חח עם חברות שלי, היינו כל החבורה, אפי, אפרת (אני) הגנב, הקוסם והכלב

הוד11

New member
שלי

שיר השבוע של פרל ג'אם: RED MOSQUITO שיר השבוע לא של פרל ג'אם: היו כל כך הרבה שאני לא מצליח לחשוב על אחד מסויים אלבום השבוע של פרל ג'אם: אין, שמעתי יותר שירים ספציפיים אלבום השבוע לא של פרל ג'אם: ALICE IN CHAINES LIVE סרט השבוע: השעה ה25 זה היה סרט השבוע שלי תמונת השבוע: אין לי

cold metal ass

New member
-----

שיר השבוע של פרל ג'אם: REARVIEW MIRROR שיר השבוע לא של פרל ג'אם : CATS IN THE CRADLE אלבום השבוע של פרל ג'אם: אממ אין אלבום ספציפי. אלבום השבוע לא של פרל ג'אם: אוסף כולשהוא של קווין סרט השבוע: פחד ראשוני , סרט מעולה . תמונת השבוע: האליל שלי ..

cold metal ass

New member
אתה לא מכיר את בנדר ??? -פיוצ'רמה

אחת הדמויות הכי מצחיקות בטלויזיה לדעתי אם יש לך YES אז סביר להניח שאתה לא מכיר ואם יש לך HOT אז אתה לא צופה בערוצים הנכונים .

kittycatbone

New member
חחח../images/Emo6.gif

פיוצ'רמה אכן סדרה גאונית, חבל שיש לה כל כך מעט עונות
אבל בכל זאת, אין כמו הסימפסונס!!!

kittycatbone

New member
גם פעם שידרו את זה

בסטאר וורלד, אבל אולי גם אז זה לא היה בתקופה שזה היה ביס.. חח

ThePiper

New member
עדיין, בנדר לא מוצלח כמו...

ג'נדר בנדר! חחח סדרה גאונית, חבל שאין אותה ביס... לפחות יש לנו פאמילי גאי שהיא לא פחות דגולה D:

ThePiper

New member
לא ראית את הפרק?

שג'נדר הפך למתאבק ואז נתנו לו את השם "ג'נדר בנדר" והוא לבש טוטו XD זה אחד הפרקים הקלאסיים!

הוד11

New member
לא לצערי לא ראיתי

אבל בטח יהיו שידורים חוזרים ואני יראה

kittycatbone

New member
וואי,

בדיוק ראיתי אתמול באחד ערוצי הסרטים את "פחד ראשוני", בהחלט סרט טוב
(למרות שלא ראיתי מההתחלה אבל לא נורא
) בסוף הסרט, כשהוא אמר לו שהוא מקווה שהזאתי שהוא כמעט חנק בסדר, אני קלטתי לפני העורך דין שהוא לא היה אמור לדעת את זה חעחעחע

On23

New member
../images/Emo41.gifשיר השבוע של פרל ג'אם

Brain Of J. שיר השבוע לא של פרל ג'אם: היו כל-כך הרבה.. Sonic Youth- Becuz Reena Rhcp- Sir Psycho sexy Suck My kiss אביתר בנאי וקורין אלאל- כשזה עמוק קרן פלס- איתי יש עוד, אבל את אלו שמעתי הכי הרבה. אלבום השבוע של פרל ג'אם: לא שמעתי. אלבום השבוע לא של פרל ג'אם: Hot Chip- The Warning
מומלץ בחום.. סרט השבוע: בינתיים Fat City. תמונת השבוע:

למעלה