פעם ראשונה פה

punk pink

New member
../images/Emo41.gif פעם ראשונה פה ../images/Emo41.gif

שלום, אני בכיתה ח' שנה ראשונה בבצפר בו אני לומדת ועד עכשיו לא ממש התחברתי עם אף אחת מהבנות בשכבה שלי, יש לי חברות בשכבת י' וז'. הבנות בשכבה שלי לא ממש חברותיתות כלפיי רוב הסיכויים בגלל ילדה אחת בכיתה שלי שניסתה(וכנראה הצליחה) להפריד בינינו, ובנוסף לזה הילדה הזאת לא סובלת אותי, אני ואימי חושבות שזה בגלל שאני חדשה בבצפר וטיפה יותר פופולרית ממנה. אני לא יודעת כבר מה לעשות. בגלל שאין לי חברות, אין לי ממי להשלים חומר, ואני מפספסת הרבה חומר ואני לא יכולה לבקש מהמורים דפים עם מה שפיספסתי, כי הם מכתיבים לנו. אני חשבתי על להישאר שנה כדי להיות עם החברות שלי בכיתה ז', דיברתי על זה עם אימי, היא דיברה עם המחנך שלי והוא לא ממליץ על זה אבל אני עדיין מרגישה דחוייה בשכבה שלי, ועדיין רוצה להיות עם החברות הטובות שלי. אה וגם אני לא ממש מתנהגת כמו ילדה בגילי אני די ילדותית וכך גם חברותי בכיתה ז'. אני כבר לא יודעת מה לעשות

פרויז1

New member
קחי את העניינים לידים !

יש לך בעיה. הפתרון איננו להיכנע ולהישאר כיתה. תביאי את הכיתה (החברוּת) אלייך, או שתצטרפי לקיים. את צריכה לשתדל - וגם להצליח - לחבור לקבוצה המגובשת ולהצטרף אליה. תרתימי הכל לטובת העניין : את זה שאת חדשה, אנשים באופן בסיסי אוהבים לעזור. רק צריך לבקש ולעורר רצון כזה שיעזרו לך. ואם את פופולרית - אז מה נשאר? לפעול חכם !

את צריכה למצוא רק בת 1 שאיתה תתחברי

וזה מספיק . נראה לי . ומה יש אם תשארי כיתה ?! בהצלחה !

למעלה