פרקי היום

../images/Emo41.gifCSI LV, ערוץ 11, 521../images/Emo41.gif

שם הפרק:Committed תקציר:גריסום ושרה חוקרים את מותו של מטופל במוסד לחולי נפש פליליים. ברשימת החשודים קומץ של מטופלים ואנשי הצוות הרפואי צפייה נעימה ותגובות על הפרק לפה.:)

Niff74

New member
פרק נפלא, נהדר, משובח ואה...

נהדר. ומעולה, כבר אמרתי? אחד הדברים המיוחדים לפרק היא העובדה שכתב אותו אחד הבמאים הקבועים של הסדרה, Richard J. Lewis, ולא אחד הכותבים הרגילים. RJL היה גם זה שביים את הפרק. אחת הסצינות שנחתכו מהתסריט, בקטע בו גריסום מוצא עצמו מחוץ לתחנת האחיות בזמן שאדם מאיים לשסף את גרונה של שרה, הראתה את גריסום מאבד שליטה, וזורק כסא על קיר הזכוכית כדי לשבור אותו ולהכנס פנימה. בסופו של דבר החליטו התסריטאים להראות אותו חסר אונים לחלוטין מבחוץ, תמונה חזקה הרבה יותר, לטעמי, ומתאימה גם יותר, מכיוון שזריקת כסא על החלון כשחולה פסיכוטי לחלוטין בלתי צפוי חמוש במכשיר חד ומאיים לחתוך את גרונה של שרה הוא מעשה מטורף וחסר אחריות. זהו אחד הפרקים הטובים ביותר של העונה (ובכלל), המשך של ה-arch story של שרה, שכלל מספר פרקים בעונה 5 (ונקווה שיחזרו אליו בהקדם האפשרי), ומתאפיין כתמיד במשחק משובח של פיטרסן, ובעיקר של ג'ורג'ה פוקס. ** פינה הטריביה - שימו לב בסצינה בה שרה מתשאלת את אדם, כשגריסום נמצא גם הוא בחדר, המצלמה מתמקדת בציפורן האצבע שלה, שצבועה בזהב... זוהי בדיחה פרטית של הצוות, כהוקרה לאחת הכותבות היותר מוכשרות של הסדרה, Sara Goldfinger, ולכן לשרה יש אצבע זהובה, כלומר - Gold Finger... (כן, אין להם מה לעשות שם על הסט...)

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gifמזל שהיא נחתכה לדעתי, זה מאוד לא גריסום לזרוק כיסא על חלון, וחוצמזה שהסצנה באמת הרבה יותר חזקה כשרק רואים אותו מת מדאגה אבל לא יכול לעשות כלום../images/Emo99.gif

הילה הץ

New member
../images/Emo45.gif פרק מעולה, מחלות פסיכותיות...

אני מאוד אוהבת את הפרקים בהם לפושעים (או לקובנות) יש מחלות פסיכותיות, זה תמיד מעניין. אחד הפרקים הזכורים לי ביותר זה כשנערה מאוהבת באביה (תסביך אלקטרה) ומשכנעת את עצמה שהיא בהריון ממנו, אני לא זוכת איך קוראים לפרק או באיזה עונה הוא. בכל מקרה אהבתי את הפרק- סיפור טוב וסצנות טובות של שרה וגריסום, אבל עשיין חסרו שאר הקסט.

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gifפרק מעולה../images/Emo99.gif../images/Emo45.gif הקטע שאדם עומד לשסף לשרה את הגרון וגריסום עומד בחוץ- מדהים../images/Emo99.gif. וגם הקטע הזה שאפשר להוציא צלצלים משעווה וזה, ממש ממש מגניב../images/Emo12.gif../images/Emo70.gif

Th3onE

New member
שאלה.. להוציא צלצלים?? מה?

מוכנה להסביר? אין אולי פיספתסי את זה אני חייב לדעת חחח כל מידע שזורקים לי אני רוצה לדעת חחח... אמרת להוציא צלצלים משעווה או משהו לא הבנתי חח..

gs4ever

New member
תשובה לשאלה של DANS GIRL

זה לא הייה צלילים משעווה אלה מחימר הכוונה הייתה שזה אותו אפקט פחות או יותר כמו ביצירת תקליט (הישנים של פעם) . אדם החזיק ביד סוג של קש והכד הסתובב ואימו דיברה ברקע מה שגרם לקש לזוז לפי תנודות הקול ולחרות את המאפיינים של הקול על הכד מה יצר סוג של תקליט מאולתר ואז הם פיענחו אותו בעזרת לייזר . אני לא יודעת עד כמה זה הגיוני בכלל מבחינת הגיון זה לא הייה פרק חזק במיוחד למשלל למה הם לקחו דוגמת DNA כי אלה אשנים רוצחים פסיכופטים ואונסים מה שאומר שהם בטוח מוזנים המערכת.

Aiden Burn

New member
פרק

פשוט מעולה. כשאדם עמד לחתוך את שרה.. וגריסום עמד פשוט חסר אונים בחוץ.. והייתה הבעת כאב כזאת על הפנים שלו, כאב וחוסר אונים ופחד... זה היה מדהים. פשוט סצנה כל כך חזקה. והפחד על הפנים של שרה היה כל כך אמיתי... שני השחקנים היו מעולים בסצנה הזאת. אני חושבת שזו הפעם הראשונה שראיתי את גריסום מביע כזה חוסר אונים.זה היה פשוט מצוין. אהבתי מאוד את הקטע שהם מטפלים באנשים שנמצאים במוסד לחולי נפש. איך שאחד מהחולים כמעט תקף את שרה כשהיא לקחה ממנו רוק.. ממש ממש הפחיד אותי.. חח ולסיום- פרק מעולה. פשוט מעולה.

פרק חזק ביותר

שאר הקאסט היה לי חסר, אבל.. וואו. הקטע שהיא ברחה ונזרקה על הסורגים.. זה היה צילום ממש יפה, וההבעה של גריסום באותו הרגע הייתה כל כך חזקה., בהחלט אחד מהפרקים האהובים עליי.

../images/Emo41.gifCSI LV, ערוץ 5, 208../images/Emo41.gif

שם הפרק:Snuff תקציר:קתרין נקראת לצפות בסרט סנאף שנמסר לפיתוח, ובו אישה נרצחת באכזריות. גריסום חוקר גופה שורצת נמלים, שהייתה מתה יותר משנה. תגובות על הפרק לפה

למעלה