פשרות למען אהבה?

• פותח הנושא R 6
  • פורסם בתאריך

R 6

New member
חברים יקרים, אני צריך יעוץ דחוף ...

טוב - אז ככה . . . יש לי אופנוע - יש לי חברה . זה לא עובד טוב ביחד. כשהכרנו, היה לי אופנוע NINJA 600, הכל היה טוב ויפה... עברתי התרסקות קלה, נאלצתי לשכב קצת בבית ולאחר תקופה קצרה נוכחתי לדעת שחברתי לא מרוצה מהעובדה שיש לי אופנוע . בכדי לרצות אותה בלב שבור ושלוליות של דמעות מכרתי אותו. חצי שנה הייתי ללא אופנוע ומה אני יגיד לכם, כל פעם שעבר אותי אופנוע בכביש בתקופה הזו, הרגשתי ויברציות בלב ! לפני חודש הייתי כבר חסר אונים, לא היה לי טעם לחיים !!!! דייי רציתי אופנוע.... מה עשיתי ? קניתי R6 2002 . מאותו היום היחסים שלי עם חברה לא חזרו להיות אותו דבר..... אני נמצא בדילמה רצינית, הרי היא בכל זאת חשובה לי... היא לא מוכנה לקבל את העובדה שיש לה חבר אופנוען ואני לא מוכן לרדת מאופנועים ! עובדה שניסיתי, אני מהאופנוע בחיים לא ארד - תרתי משמע....
חברים, מה הייתם עושים במקומי, קחו בחשבון את התקופה היחסית ארוכה שאנחנו בקשר (שנה וחצי)... . HELP .

danistar

New member
אתה חייב להחליט מה יותר חשוב לך

חד וחלק .. האופנוע או היא . אם אתם לא מסוגלים להגיע לפשרה אז אין הרבה ברירה ידידי ..

אני לא מאמינה שצריך להתפשר

על דבר כזה מהותי. אם זה היה סתם דבר שימושי, ולא ב"דם" של האופנוען המדובר הייתי מאוד בעד פשרה. אישית, מי שירצה אותי יקח אותי עם האופנוע או לא יקח בכלל. רק בגלל שזה חלק כ"כ גדול מהחיים שלי. הרבה יותר מתחביב רגיל...

HsArtGanIT

New member
....

אם לחבר שלי היה אופנוע ואני מבינה שאתה בן אדם שמאוד, אבל מאוד קשור לאופנועים ומכור אולי יש לומר :)... הייתי מאוד מפחדת עליו.. כי בכל זאת, הפגיעה, חס וחלילה אם יש, היא הרבה יותר קטלנית ואני אוהבת את חבר שלי ולא רוצה שייפגע, כמו שאני מאמינה שחברה שלך.. אולי יש מצב שתיסע/תרכב עליו כשהיא לא איתך.. וכשאתם יחד-במכונית...מה אתה אומר? זה מאוד קשה להחליט במצב כזה.. זה כמו שאני לא מעשנת ושונאת את זה לא היה לי נוח וזה גם לא היה מצליח אם חבר שלי היה מעשן..אז חבר שלי לא מעשן-למזלי :) אולי מי שמתאימה לך עם כמה שקשה..זו מישי כמו קוקי... שאופנועים זה גם החיים שלה וככה לא תרדו מהאופנוע.. והמבין יבין
(*קוקי, שלא תגידי שאני לא הולכת לקראתך...)

../images/Emo24.gif

החבר שלי עכשיו הוא אופנוען במכונית (מסיבות כלכליות). הוא רוכב, כשהוא רוכב, בצורה שנראית לי מטורפת ביותר. בטח שאני מפחדת עליו...אבל אני גם מבינה שזה חלק בלתי נפרד ממנו. כאמור, צריך לעשות פשרות במערכות יחסים. השאלה היא עד כמה...

danistar

New member
מערכת יחסים בנויה על פשרה

ולפעמים גם מהותית . אם אתה אוהב את בן הזוג אתה צריך לשקול גם ויצור . כמובן שאם העדפה שלך היא ברורה לכיוון האופנוע אז זאת אומר שמבחינתך זה קו אדום ואז אין מה לעשות אתה מוותר על הזוגיות . זוגיות משמה היא שיתוף , חיים משותפים ומכיוון שכן יש הרבה פשרות שצריך לעשות , חלקן קלות חלקן קשות יותר . כמובן שהכל במסגרת ההסכמה אבל שוב אם אין הסכמה או שהצד השני לא מוכן להתפשר וזה פשוט לא בא בחשבון אז הזוגיות מתפרקת ..

Sefy

New member
I Somewhat Disagree

Relationship is based on Honesty, Communication, Trust, Patience and Understanding. "Compormise" shouldn't be forced, if there are such a heavy difference, then you don't match, no point at busting yourself over it.​

danistar

New member
ספי ידיידי

אני מסכים לכל מה שאתה אומר . המושג פשרה מטבעו הוא מנוגד ל משהו שנכפה. בפשרה שני הצדדים מרצונם מוותרים על דברים מסוימים כדי שיוכלו להיות ביחד .. אין כאן שום דבר שנקבע בכוח .

Sefy

New member
...Giving up on something

Doesn't sound like free will, or you wouldn't give up on it. Someone that needs to give up something for someone else, it's not Love, cause the way I see it atleast, Love isn't egoistic, it's about giving, not taking. Those who "give up" to make the other happy, end up eventually as not being so happy themselfs, and eventually it WILL hurt the relationship Also, those who "compormise" are usually those who believe they are a half of a relationship, and the other person is also half, and that is completly wrong, each person is an entire world by him/her self, and as such, has different desires and ambitions in life. It would be like asking your loved one to give up a dream for you.​

danistar

New member
לוותר על משהו למען הזוגיות

זה רק מסמל עד כמה אתה מוכן להשקיע בה . נכון איש גבולות אבל לומר תשמע אני לא מוותר , אני לא משתנה ולצפות שהצד השני יקבל את זה ?? הרי זה אומר שהוא צריך לוותר .. כמו שאמרתי קודם מערכת יחסים היא שילוב של ויתור והסתגלות . כמובן שיש קווים אדומים שכל אחד מגדיר לעצמו אבל כאשר לומדים להחיות עם היתרונות והחסרונות של מערכת כזו אז לדעתי האישית זה שווה יותר מכל אופנוע או גאג'ט אחר ..

בארי

New member
דני וספי...

אתם יודעים לפני זמן מה שאלתי על מה אנחנו נוותר למען האהבה. כולם אני חושב אמרו שייוותרו על הכל.אני גם נראה לי אמרתי כך. כרגע עכשיו כשאני חושב על זה,הבנתי שבעצם יש דברים שאני לא אוותר עליהם למען האהבה.לחלק מהחבר'ה זה משהו אחר שהם אוהבים כג' אופנוע שזה בהחלט סיבה מובנת.אני אישית לא אוותר על עקרונות מספר שלאחרונה גיליתי שוויתרתי עליהם,אולי אפשר להתפשר עליהם בהדדיות,אך לא בכפייה של או הוא או אני. ואני גם יודע שאם כיום היה לי האופנוע שלי,חברה שלי הייתה מציבה לי תנאי כזה,הייתי אומר לה שהדלת פתוחה ליציאה ואני לא מוותר על האופנוע. כאשר נכנסים לקשר,לרוב שני הצדדים,תמיד מגיעים בהתחלה לכל מיני דברים שבהם מתפשרים,כמו למשל פרטי לבוש כאלה או אחרים,התנהגויות במקומות כאלה ואחרים ויש גם כאלה שמוותרים על דברים שיש להם ביד עוד לפני תחילת הקשר,עבור הקשר עצמו. אישית,אני אומר כן לפשרות אבל,לא להתנייה !!!

Sefy

New member
Barry and Dani

Once you "give up" something for someone else, you are losing a part of yourself, you should be accepted as you are, and not have to change for someone else. There are compormises, yes, true, but giving up completly, means that the other person is trying to change you into something you are not. So what I do agree with you Barry is the last part, yes to compormise but NO to forcing.​

אוקיי תראה..

אני מבינה שהיא חוששת לחייך כי היא אוהבת אותך.. אבל היא לא יכולה לתת לך להגיע למצב שזה או היא או האופנוע היא צריכה לקבל אותך איך שאתה.. עם כל החסרונות אין לה ברירה ואם היא אוהבת אותך היא תקבל אותך!!! מצד שני כמו שדני אמר...תחליט אתה מה יותר חשוב לך...

R 6

New member
אני חושב שהיא נמנעת מהשאלה . ..

או אני או האופנוע... את האמת ? עם כל הכבוד לה וכל האהבה שלי כלפיה אני יוותר על הקשר... אני יודע שזה נשמע ממש אובססיבי... מי שלא רוכב על אופנוע או יותר נכון אופנוע הפך להיות בשבילו דרך חיים, לעולם לא יבין את המצב שאני נמצא בו היום.... בכל מקרה, תודה על התגובות... ואני ממש אשמח לקבל עוד הערות או עצות למיניהן.... . אלירן .

einatbc

New member
לך על החברה - תפטר מהאופנוע

אתה מוותר על האופנוע - מרוויח את החיים שלך ואת החברה שלך. לא מוותר על האופנוע - מרוויח קצת כיף זמני, מסתכן באובדן חיים ובטוח מפסיד את החברה???? לך על החברה - ...וזה כדאי

luthien1

New member
זה מאוד קל להגיד את זה...

אבל הרבה יותר קשה לביצוע. מי שלא נמצא בתוך זה לא יכול להבין את זה. האופנוע זה חלק מהאישיות... זה חלק מהנשמה... חלק מהלב. בתור מישהי שרוכבת על אופנוע כל יום, אני לא יכולה לחשוב אפילו על לוותר עליו. ועוד הרבה לפני שקניתי אותו ידעתי שיהיה לי אחד. ואם מישהו שהייתי איתו היה אומר לי למכור אותו, הייתי אומרת לו חד משמעית - לא. זה חלק ממני, ואם הצד השני לא יכול לקבל את זה - אז כנראה שהמקום הוא לא ביחד.

כל אחד והצרות שלו..../images/Emo8.gif

חומד, גם אני הייתי בסרט הזה ולחבר שלי היה אופנוע , אני לא כל כך הצקתי לו בעניין כי זה לא הפריע לי, אבל דברים אחרים שהפריעו לי היו חשובים לי, ולדעתי..... שים-
חשוב מאוד בזוגיות לדעת להתחשב... ואם משהו מאוד מאוד מפריע ומדובר רק בזה אז למען הקשר והאהבה שווה לוותר.. ובכך להראות לה כמה היא חשובה לך וכמה אתה אוהב , הרי יבוא היום שבו משהו מאוד יפריע לך ואז היא תוכל להתחשב אתה לא צתרצה שהיא תגיד לך.. "לך לא היה אכפת מהרצונות שלי אז גם לי לא אכפת.." תבוא אל הבייבי שלך ותגיד לה: ממי אני מת על אופנועים, אבל עוד יותר מת עלייך..." תאמין לי זה ישתלם לך במידה וזו בחורה ששווה את המאמץ.... אבל כמובן זו רק
אז שיהיה ב ה צ ל ח ה...
קימברלי.

R 6

New member
קימברלי חמודה... זה לא עובד ככה...

אני יודע שזה נשמע ממש אבסורד אבל אני אוהב את האופנוע !!! את הגוש מתכת מצופה פלסטיק מנצנץ... זה עושה לי את זה... למה אני צריך לוותר? לא ברור לי כל כך העניין... היה לי מקרה כזה בעברי, נפרדתי ממשהי בגלל האופנוע אבל לא הייתי איתה תקופה ארוכה ככה שזה לא היה קשה במיוחד...

Locke

New member
עוד דוגמא מצויינת

לאיך שחפצים משעבדים אותנו. כי זה כל מה שזה, אופנוע זה חפץ, מכונית זה חפץ. לא שווה לאבד מישהו קרוב ואולי אפילו את עצמך בשביל חפץ.

למעלה