צהריים טובים היכליסטים הכל לכאן

אם לצעוק זה נקרא אצלך מוסיקאי טוב אז בסדר

האופי המחורבן שלו יוצא בשירה הוא פשוט בנאדם דוחה אישית אני לא מסוגל לשמוע אותו שר אני בעד טולדנו

איבונה3

Well-known member
כשה"צדיק המהולל" אלבז שר (או יותר נכון צורח)

תמיד יד לי הרגשה שזה אותו שיר...את כל השירים הוא מבצע באותו סיגנון..צרחות....שילך למכור אבטיחים בשוק שם בטוח יעשה קריירה....

pink81

New member
נראה שהוא נשאר גם בשוק....

לפחות בהתנהגות שוק משודרג בוא נגיד...

ערס נשאר ערס אופי לא ניתן לשנות

ולא יעזור לו כל התחפושת שלו -אלבז נסע לתקופה לארצות הברית, התחתן עם דליה ונולדו להם שמונה ילדים. כפי שהוצג בתוכנית "עובדה" עם אילנה דיין מ-3 בפברואר 2008, בתקופת שהייתו בארצות הברית התקרב אלבז לחוגי הפשע המאורגן הישראלי בניו-יורק, ואף שימש כ"זמר הבית" של ארגון פשיעה. לאחר שחזר לארץ, חזר בתשובה עם כל משפחתו בסיועו של הרב שמואל אלבז מדימונה.

איבונה3

Well-known member
שפת הגוף של אלבז משדרת כוחניות שחצנות

וזילזול בזולת..יש משהו מרתיע במבט שלו...

izmeral1

New member
שוב נתפלת ערסית סיגנון שלך עצבנית אש111 0

את אפס פה ובעולם הזה. חולגנית כותבת רק רע על בני היקר. עוד יבוא לך חלום בלהות. האם ידעת שבני עשה הסכם עם דון ויטו קולאנה. רק שקולאונה היה בעולם הבא. תביני ותפנימי לא יעזור לך כול ההכפשות נגד בני וכול צפון אפריקה. את הזויה כאן ובזויה מכוערת. כתביבה מגעילה. אני מאוד מתקשה להגיב לך.? כן את מלאת חרה ובוז ובושה לאנושות. מעולם לא ריאתי כמה אדם" כמוך רע נהנה להציץ כאן אנשים מתורבתים . הצלחת" בחלק הזה להגיב לך. אבל את לא יכולה על אנשים טובים. ואני תמיד אגיב לך כדי שתבלעי את המילים שלך. ומכאן הם יורדים לפח. סגנון של שוק זו את סגנון של רוע זו את סיגנון של ערסים זו את. אחרת מה זה. רק ממנהלת הפורום אבקש סליחה על זה שיש כאלה כמו השם משתמש עצבנית אש111 . מי לא משחק במשחקים של הימור כול אחד. ראו סבתא ל-18 נכדים שיחקה בלוטו. וזכתה ותודה לאל זו גם מבורך. וגם הימור. כי יש בזה הימור יותר מלוכלך מהקזינו. רק שבקזינו נכנסים כמה סיגנונות. ובלולו יש כספים של הכי מסכנים. וממנם מקבלים את הזכיה. זה בדוק. לוטו או קזינו הם הימור לכול דבר. אז לא לזבל זיבולים לטומטומים כמוך עצבנית אש. הבנת סיפור אמיתי. לפני שלוש שנים בארץ האימא שלכה את בנה בשלושים שקל האחרונים. כדי לקנות חלות לשבת ובקבוק אחד שתייה. וזה הכסף האחרון של האימא והיא אימא ל-7 ילדים ללא אבא. אז הבן הלך להמר בלוטו. והשבת הייתה ללא לחם רק מהשכנים כמה פרוסות. הריב היה כמובן עם הבן. ואמר לאימו הימרתי אותו את הכסף האחרון שלך שלנו ..בבכרטיס לוטו. לצאת השבת. והיא בוכה וכמובן כעסה על הבן שלה.. בגלל שזה כסף מאמים חסרי כול. סוף הסיפור המזל בא והבן זכה זה כמו שאימו זכתה. בעשרים מליון שקל אז. זה גם סוג של מוסר הסכל. שאין הבדל בין קזינו לבן הלוטו. אני אומרת שזה יותר קשה. כי יש בו כסף של הרוב המסכנים כמו בסיפור הזה. האם אלך לישון טוב כאשר אני אזכה בכספי האנשים האלה. אז נכון יש לסלק חלק מכובד לתרומות נזקקים ורק נזקקים.

מה זה ערסית שרק מקללת אותי

מה כבר אמרתי כולה ציטוט מויקיפידה רואים מה הרמה של מעריצי בני ערסים וערסיות שרק מקללים ומכפישים ואני גם מעדות צפון אפריקה אז שתרגע ומהר רק יודעת לקלל ומראה שצדקתי במה שאמרתי לצערי

את אדם רע זה רק ציטוט מויקפידיה

אין צורך לקלל כמו בהמה תלמדי לכתוב בלי שגיאות כתיב ואין לי בעיה עם צפון אפריקה הסבים והסבתות שלי מעדות צפון אפריקה שזה שהגבת ככה מראה שאת בעצמך ערסית שרק יודעת לקלל רק אמרתי את האמת זכותי לחשוב כך את רק מקללת ויורדת נמוך את בעצמך מכוערת והזויה תראי איך את מקללת ומכפישה אף אחד לא עשה לך כלום זכותי לביע את דעתי .זה שאת מהמרת לא אומר שכולם כאלה את מנסה להצדיק את עצמך רק יודעת לקלל ותקוף עם מלא שגיאות כתיב שמה סטיגמות רק כי הבעתי דעות לא לרוחך

איבונה3

Well-known member
עצבנית חבל על העצבים שלך

תביני עם מי יש לך עסק, עם מעריצי אלבז...זאת הרמה שהם רגילים אליה....

izmeral1

New member
אולי אני אחד כזה צריך אבל את איבונה הרבה יותר

אולי כך צרגיעי את החברה שלך לא לרדת נמוך ולכתוב ערס תמיד נשאר ערס. כך התחיל הכול לגבי התבובה שלי לחברה שלך הערסית את יורדת לא הכי נמוך הכי מלוכלך כמו הקודמת עוקצת ובורחת. ההבנתי זאת מהתחלה מה הולך פה. מי שבעד בני צריך לרמוס ולהכפיש. וגם לעזור אחד לשני . לתת התנגדות כך שנעזוב את הפורום. אז לא חמודה אני כאן למען צדק. ולא הכפשתי אף זמר אחר או אחרת רק עונה באודה המידה לכם המכפישים כאן את בני. טוב היה פעם שכן כתבתי על הזמר האהוב עלי אריק סיני. כי הוא יצא נגד הזמר המזרחי.- ברע הוא יצא כולם ראו. זה עבר והוא חי נשואי לאחת מבנות הזמר המזרחי. יחד הוא התנצל. זהו עבר פסה. תמשיכי איבונה באותו קו של עצבנית אש נראה עד לאן את יכולה להגיע.

איבונה3

Well-known member
izmeral אני מבקשת...פליז....מתחננת...

תכתבי פעם אחת משהו לעניין משהו שנוכל לקרוא ולהבין....קשה לי איתך את כותבת חצאי מילים חצאי משפטים...אם את מיתקשה בכתיבה אני מוכנה לעזור לך.....

izmeral1

New member
עצבנית אש111 את אדם הכי רע פה ערסית זו את

את כותבת שבני אלב ערס את לא מבינה מה את עושה גוררת אחריך אנשים טובים להגיב . את הערסית אני קצת מושפעת מכול התגובות שלך לרעה. לכן אני מגיבה באותה השפה לך. האם בקיפידיה כתוב ערס או נערסית בשם משתמש עצבנית אש111 מלכלכת על האדם הזה ושמו בני אלב. אפשר מהאנשים פה ובכלל. לא להתחבר לא לאהוב? ופשוט לגיב יפה לא לטעמי ועוד אוצר מלים בנעימות. שכאן חסר הרבה. לצערי הרבה. ואותי מקומם לא להגיב באותם המילים המולבשות על כמה שמנבלים את הפה פה . אם בכלל זה פה.? אז בני משפתך מצפון אפריקה. וכך את מכפישה אותם. עצבנית אש. או שאת לא מבינה מה את רוצה מה את כותבת בזיהום שלך לפורום ולא תורמת דבר יפה. באמת חברים ראו את התגובות של הניק הזה עצבנית אש111 מכאן בא הכול .- את כאן מכפישה את השם של המרוקאים ואת בני אלבז אחד מהזמרים של ישראל לא של אויב. האויב נמצא בך רעה את. וגם מתכחשת למה שאת כותבת. האם חסר לך בורג במוח. או ברח לו. נו צריך לך מיד פסיכולוג .... ומשם בא הכול. לי קשה לכתוב ולנמק טוב? כי העברית שלי קצת קשה לי. בגלל שאין הרבה שנים בארץ. את כול הבית ספר שלי הוא -. מצרפת בית ספר יסודי ועד לתיכון וכמובן בגרות. אני כאן למדתי כמה פשוט השפה יותר מהרחוב. מכמה פה. אני מעתיקה את המילים. לטוב ולרע. אין אני רעה. הדגשתי חוזרת על הרוע שיש במגיב כאן. שבת שלום לכול האנשים הטובים כאן. חבל שאתם מרצים את הרעים כדי לקדם משהו?

איבונה3

Well-known member
לעולם לא אסלח לו ל"צדיק" שהרס

לי את חורשת האקליפטוס.....

איבונה3

Well-known member
אחרי ההרס שאלבז עשה לשיר

גם סופרדופרטאנקר לא יעזור....החורשה לא ניתנת לשיקום....

למעלה