קריאת עזרה ממנהלת פורום ג'אג

../images/Emo41.gifקריאת עזרה ממנהלת פורום ג'אג../images/Emo7.gif

היי חברים. אני סוזי ואני מנהלת את פורום ג'אג בתפוז. אני פונה אליכם בבקשה מהלב. ידוע כי לחברי הפורומים של תפוז יש הרבה כוח השפעה על מנהלי התוכן בערוצים השונים בטלויזיה. כפורום רשמי בארץ של הסדרה ג'אג , פורום רשמי של ערוץ 3 (!) אין לנו דרך לפנות למנהלי התוכן או אפילו לשלוח מייל כתגובה או טענה למישהו שמטפל בקשרי לקוחות או מעריצים או איך שקוראים לזה... שתבינו, האימייל שלהם לא קיים כי הם סגרו אותו,ואין להם פקס -פשוט בושה! כמי שמבין ללבם של מעריצים מתוסכלים במדינה הזו, אנחנו בפורום ג'אג מתחננים מזה זמן לערוץ 3 שיחזירו לנו את ג'אג בשידורים חוזרים(!!!) ובשעה נורמאלית. כולכם ודאי מכירים את הסדרה המדהימה הזו. זו סדרה שנוגעת בלב כל אחד, מרגשת מאוד מעניקה השראה ומלמדת ערכים שקשה מאוד לראות היום בסדרות טלויזיה (שלא נדבר על תוכניות מציאות..) לכן פניתי להנהלת תפוז הראשית והם מוכנים להרתם למאבק וביקשו שנפתח בפורום שרשור להחזרת ג'אג כי זה עבד בפורמים אחרים שביקשו להחזיר סדרות שנאבקו עליהם. כמי שמבין ללבם של מעריצים מתוסכלים במדינה הזו, אנחנו בפורום ג'אג מתחננים מזה זמן לערוץ 3 שיחזירו לנו את ג'אג בשידורים חוזרים(!!!) ובשעה נורמאלית.(זה לא שהם צריכים לקנות זיכיון או משהו..יש להם 6 עונות שהם יכולים להעלות לאויר עכשיו,ברגע זה...)זו באמת לא בקשה גדולה... פה אני צריכה אתכם. כחברי תפוז אשר מכירים את המאבקים האלו, אני צריכה רק שתכנסו לפורום שלנו ותצטרפו למאבק שלנו. תוכלו להשאיר רק הודעה בלשון : "מצטרפים למאבק החזרת ג'אג למסך " או "החזירו את ג'אג" כל תגובה פשוט תעזור לנו כמו שאתם בכלל לא יכולים לתאר לעצמכם...בשבילכם זה רק להקליק על הקישור למטה...בשבילו זה פשוט הנאה ואושר להרבה זמן.. אני מבטיחה שחברי פורום ג'אג יעמדו לרשותכם בכל מאבק או בקשה שתבקשו מאיתנו בעתיד.... הנה הקישור לפורום שלנו..בבקשה, תעזרו... http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=903&msgid=52271264 .תודה לכולכם! סוזי.

למעלה