רוקדים עם כוכבים תוכנית 11

../images/Emo41.gifרוקדים עם כוכבים תוכנית 11../images/Emo41.gif

הרחבה חוזרת לסיבוב מתוך 2 שיכריעו מי מחמשת הזוגות יגיעו לגמר
מי הזוג לפני אחרון שיודח
אלו 4 זוגות ימשיכו הלאה
אז מי זה יהיה הזוג שילך השבוע משה ופולינה או מייקל ואנה
שמעון ומאשה או איציק ואלונה
או אולי בכלל אלה יהיו מירה ודני שילכו הביתה הערב
מי מהזוגות יתן ביצוע מרתית ויקבל את הניקוד הגבוה מהשופטים
מי מהזוגות יתן ביצוע חלש יחסית ויקבל את הניקוד הנמוך מהשופטים
והערב ספיישל צביקה פיק שגם יופיע באולפן
כל זה הערב ראשון שעה 21:00 ערוץ 2 או שידור חי באתר האינטרנט הרשמי http://reshet.ynet.co.il/11530.aspx שתהיה לכולכם צפיה מהנה הערב

shay keran21

New member
כן כן כן...יום ראשון הגיע!!!!

אפשר לאמר שאנו ברבע גמר!!!!! ואני מקווה כולי שמי שיודח היום סופסוף אלו יהיו שמעון ומאשה...ואם לא הם,אז לצערי איציק ואלונה...אני באמת לא רואה את שני הזוגות האלו מגיעים לגמר... יאלהההה תעשו אותי מאושררר היום בערבבב חחחחחחחחח

shay keran21

New member
עימכם הסליחה!! היום לא ארשום כהרגלי את

הניקוד והכל,בגלל שאני מקליט ולא אראה לייב...אז בהצלחה למירה!!!!(בטח ירקדו ריקוד קלאסי ולא קיצבי! יופי!!)

ריקוד מס' 1 ../images/Emo26.gifמשה ופולינה../images/Emo36.gif

רקדו ג'אג לצלילי ביצוע השיר "מרי לו" ניקוד:33 דעתי האישית:קצת מצועצע מתוק מידי אך מקפיץ וקליל.

ריקוד מס' 2../images/Emo26.gifאיציק ואלונה../images/Emo36.gif

רקדו מוד לצלילי ביצוע השיר "לא אני הוא האיש" ניקוד:36 דעתי האישית:איציק עמד מאוד יפה בכל האלמנטים של הסיבובים. חלק קטן מהריקוד היה איטי מדי אבל סכ"ה היה בסדר.

ריקוד מס' 3../images/Emo26.gifשמעון ומאשה../images/Emo36.gif

רקדו צ'ה צ'ה צ'ה לצלילי ביצוע השיר "אהבה בסוף הקיץ" ניקוד:28 דעתי האישית:רובו היה נורא טכני ומעט מגוחך היו מ'ס תנועות שישבו יפה על שמעון. בקיצור מעט שיפור אך עדיין לא טוב מספיק.

ריקוד מס' 4../images/Emo26.gifמירה ודני../images/Emo36.gif

רקדו סלסה לצלילי ביצוע "שיר הפרחה" בעיבוד שבהתאם לריקוד ניקוד:38 דעתי האישית:טוב במילה אחת:מעולה
וכל מילה נוספת מיותרת

ריקוד מס' 5../images/Emo26.gifמייקל ואנה../images/Emo36.gif

רקדו סמוד לצלילי ביצוע השיר "אין מדינה לאהבה" ניקוד:37 דעתי האישית:האמת שדי השתעממתי,הריקוד חזר על עצמו ונראה כאילו הם רק מסתובבים כל הזמן.זה הריקוד הכי פחות טוב שלהם במהלך העונה.

shay keran21

New member
וואוווווווווווווווווווווווווו../images/Emo99.gif

זה היה פשוט מדהיםםםםםםםםםםםםםםםםםם וממכרר..ההתחלה של מירההההההההההההההההה כאילו היא רקדנית מקצוענית...איזה סולוווו היה לה..ואז דניייי החמודדדד הזההההההה באא עם השרמנטיות הזו..וואווווו איזה ריקוד מדהיםםםם....האולי הכי יפה שעשו!! רציתי להרטג את אלי!! אני בטוח שהם שמורים..גם אם הם היו במקום האחרון אצל הקהל(אין מצב) הם עדיין ישארו רק בגלל שהם בראש הטבלה...אתם יודעים? עכשיו אני לא בטוח שמשה יהיה בגמר..אני חושב שמשה ואיציק יתחרו על מקום השלישי בגמר... היום ניפרד משמעון או ממשה....

למעלה