שאלה\סקר

אממ

לא נראה לי שקווינס אוף טי סטון אייג' נחשבים לחלק מסצנת הגראנג'. אבל אני יודע שהמתופף לשעבר של נירוונה- דייב גרוהל עזר להם בתחילת הדרך

היי

לי הייתה תקופה שהייתי שומעת רק גראנג' יש לי מלא דיסקים של פרל ג'אם,אליס אין צינס,סאונדגארדן,מאבד לאב בון,טאמפל אוף דה דוג,מאד סיזן,אדיוסלאב,נירוונה(שקיבלתי במתנה אבל אף פעם לא באמת אהבתי),סמאשין פאמקינס,סטון טאמפל פילוטס ועוד ועוד ועוד ומי שלא מכיר/שמע מאבר לאב בון וטאמפל אוף דה דוג,אותכם לאמא. תזהרו,אמא מיודדת עם אלוהים.

everynormal

New member
ווי פורום פרל ג'אם!!!

טוב, אני ממש אוהבת גראנג', הלהקות האהובות עליי הן נירוונה ואליס אין צ'יינס, אני גם אוהבת את טול, סוניק יות', סאונדגרדן, פרל ג'אם כמובן, סטון טמפל פיילוטס, סקרימינג טריס, מאדהני,גרין ריבר, פיקסיז..... רוב להקות הגראנג' הן טובות

Dead Scene

New member
Tool הם לא גראנג'

וגם פיקסיז וסוניק יות' לא ממש נחשבים גראנג'. הם השפיעו על זרם הגראנג' באופן משמעותי אבל הם יותר רוק אינדי אלטרנטיבי. וכזכור לי פיקסיז התפרקו לפני שהזרם בכלל היה קיים :)

הוד11

New member
דוקא סוניק יות' נחשבים לאלה

שהמציאו את הגראנג', אבל בתאכלס הם אכן לא ממש "גראנג'" בהגדרה הבסיסית שלו

Dead Scene

New member
לא ממש, הם אמנים משפיעים

הייתה להם תקופה שהם יותר נחשבו גראנג' ופחות אבל בתכלס אף אחד לא ממש המציא את זה.

הוד11

New member
כתבתי שהם נחשבים לאלה

שהמציאו את הגראנג' לא אמרתי שאני חושב ככה

pink cigarette

New member
ברור שאף אחד לא ממש המציא את זה.

אין דבר כזה גראנג', זה סתם שם-כולל ללהקות שבמקרה הגיעו באותה התקופה [בערך] מאותו מקום [סיאטל].

Dead Scene

New member
אני חייבת לשאול

הכינוי קשור באיזשהי צורה לשיר של מר. באנגל?

pink cigarette

New member
רק אם יש לך אזרחות אירופאית.

אני אתפשר על אמריקאית, אבל אירופה עדיף. אחד פאטון אחד מיינארד.

למעלה