שאלה\סקר

pixyled

New member
אמנם לא פעם אומרים "סיאטל סאונד"

במקום גראנג', אבל ההגדרה מתייחסת לסגנון המוזיקלי שמאחד את כולן. כמו שיש מאפיינים לרוק מתקדם, פאנק או מזרחית, אם תרצו, גם לגראנג' יש. זה ז'אנר ברוק האלטרנטיבי.. מצחיק שכולנו שומעים "זבל" .

pink cigarette

New member
לא ממש מצאתי משהו שמאחד את כולן.

בגלל זה ההגדרה הזו קצת מעצבנת אותי.

pixyled

New member
תחסכי את העצבים..

צריך יותר תווים מהכמות שתפוז מקציב כאן (והרבה השקעה וכוח שאין לי כרגע), אז הנה התנ"ך של האינטרנט שאף פעם לא מכזיב.

pink cigarette

New member
דווקא מכזיב, לפעמים, אבל אני אפסיק

עם הקטנוניות. אקרא את זה, מתישהו. האמת היא שזה לא באמת כל-כך מטריד אותי. :)

pixyled

New member
בקצב הזה נמצא שרידי דינוזארים..

בחיי, איזו חפירה!

everynormal

New member
בחרתי מי שהיה

חלק מההשפעה על הזרם ופיקסיז לא לגרמי התפרקו הם הסתכסכו בגלל הבסיסטית והם עומדים להוציא השנה אלבום חדש

Dead Scene

New member
תיקון

הם התפרקו בגלל הסכסוכים בין קים לבין פרנסיס (הסולן והבאסיסטית) הם התאחדו לפני מעל לשנה.

Dead Scene

New member
שהם לא לגמרי התפרקו...

והם דיי לגמרי התפרקו אז בזמנו פרנסיס אגומניאק אידיוט לא נתן לקים המוכשרת מספיק במה.

everynormal

New member
לא התכוונתי

שהם לא לגמרי התפרקו כי הם הולכים להוציא אלבום חדש וזה אומר שכאילו עכשיו הם קיימים ואם הם קיימים אז הם לא לגמרי התפרקו! =] ואכן פרנסיס אידיוט כי לא נתן לקים מספיק במה ינעל אחותו. טוב, אבל לפחות הם הולכים להוציא אלבום חדש, וגם סוניק יות' וטול הוציאו אלבומים חדשים עכשיו וגם כמובן פרל ג'אם =]]]]]]]

J92

New member
../images/Emo54.gifחחח

שכתבת בסוגריים (שקיבלתי במתנה אבל לא באמת אהבתי) הייתי בטוחה שהתכוונת לכל הדיסקים.. שבת שלום לכולם וסוף שבוע נעיםם

Jagged chaos

New member
ולמי שמפחד מאימא שמיודדת עם אלוהים-

בטח לא מחדש לאף אחד, שיהיה- Mother love bone- ההרכב של פרל ג'ם (מלבד אדי וידר והמתופף דאז) עם סולן בשם אנדרו ווד. שהוא מת ב-1990, "מאדר לוב בון" (שיהיו לימים לפרל ג'ם) צירפו אליהם מתדלק אנונימי בשם אדי וידר בשביל שיעשה קצת קולות רקע בפרויקט חד פעמי שבו מתאחדים מאדר לאב בון וסאונדגרדן...כריס קורנל היה הכותב והמלחין של הפרויקט וזה משהו לפנים...

למעלה