שאלון: דע/י את טירופך (על פי שושקה וג'ן)

geminigum

New member
../images/Emo41.gifשאלון: דע/י את טירופך (על פי שושקה וג'ן)

הבהרה: את כל זה כתבנו יחד עם שושקה (שושקה הגתה את הרעיון, כמובן), אבל עקב תקלה טכנית, אנימעלה את זה לכאן ולא שושקה... להלן הניסוח שלה: שלום לכולם וערב טוב! ברוכים הבאים לשאלון מאת ג'ני ושושקה שתי מטורפות בע"מ. והיום אנו מציגות לפניכן את השאלון שיקבע האם אתן כמונו, שתי חולות נפש, בכל הנוגע לגברברים אסייתים. התפקיד שלכן, לבחור שחקן\ זמר\ פועל בניין\עובד זר, לא חשוב העיקר שיהיה אסייתי, שלא יוצא לכן מהראש לאחרונה ולענות על השאלות הבאות. לפי התשובות שלכן, ג'ן ושושקה [להלן אני] נדרג אתכן מ-1עד 10 ונסביר על המצב שלכן. *השאלון הוא בלשון נקבה אך מיועד לבנים ובנות כאחד* [תמיד רציתי לכתוב את זה מואהאהאה יחי הפמיניסטיות!
] נא לציין בהתחלה- שם- גיל- אסייתי- איך הכרתי אותו לראשונה- ועכשיו לשאלון: 1. האם את חולמת עליו בלילות? או כזה לפני השינה מדמינת דברים עליו? 2. האם מאז שראית אותו לראשונה את חושבת עליו כל הזמן ובכל הזמן הפנוי שלך הולכת לראות אם יש איתו דברים חדשים? 3. האם מאז שראית אותו, מרוב מחשבות שלך עליו ועיסוקים בו את מזניחה את החברות\ ילדים שלך ואת הלימודים\ עבודה? 4. האם את תולה פוסטרים שלו\ תמונות שלו על הקירות\ יומנים\ מחברות ופשוט בוהה בו? 5. האם הבהרת לכולם שהוא שלך ושאין לך אלוהים אם מישו אומר עליו דברים רעים או רוצה להשתין לך על הטריטוריה? 6. האם את שמה תמונה שלו בארנק במקום תמונה של ילדם/חבר/הורים? 7. האם התמונה שלו מופיעה על הסלולארי שלך? 8. האם היא מופיעה על הצג של המחשב שלך בעבודה\ בבית? 9. האם יש לך את השיר שהוא שר בסלולארי ואת לא עונה לשיחות רק כדי לשמוע את השיר עד הסוף? 10. האם את מחפשת, קונה ועונדת תכשיטים כמו שלו? 11.האם את מגדלת בעלי חיים/עציצים/ילדים\ בובות שקרויים על שמו\ דמות שהוא שיחק? 12.האם את משתמשת בשמו בצירוף המילה "בעלי היקר"? 13. האם את מתחילה את שיחות המסן שלך עם החברות בנוסח: "אוי, (שם של חברה), אני מתה/גוססת/מתתי/הוא הרג אותי" או "תראי מה (שם של מישהי) כתבה בפורום עליו אני מתה/ מתתי/גוססת/ הורגת אותה עכשיו. תחזיקי אותי " 14. האם הוא מצליח להוציא ממך קולות וחרחורים כמו:"ךלכגחעיארנעמלערןני" או ")*&^%$#@ #@$%^&#$%#$%^#$!!!! 15.האם חברות שלך חושבות שצריך לאשפז אותך במוסד סגור? [שוב לציין, לא בגלל הדרמות אלא בגלל האסייתי עצמו כלומר שאת חופרת עליו בלי הפסקה או מתלהבת ומשתגעת מהדבר הכי קטן שהוא עשה] 16. האם את מסוגלת לבהות בתמונות שלו במשך 4 שעות מינימום, אחרי שחיפשת אותן מינימום שעתיים בגוגל? 17. האם את באמת ובתמים מאמינה שהוא אוהב אותך\ יאהב אותך כשתיפגשו? 18. האם את מסוגלת להוריד דרמה או CF שלו שבו הוא מופיע במשך 10 שניות בלבד, רק כדי לראות אותו או לסבול את הדרמה הכי משעממת שקיימת רק בגלל שהוא מופיע בה? 19.האם ראית כל דרמה אפשרית שהוא הופיע בה? [כמובן במידה והיא נמצאת באינטרנט] 20. האם את יודעת עליו הכל? עד לצבע התחתונים שלו בארון? *כל השאלות לקוחות מחיי היום יום שלנו
* ואת הלוגו המדהים הכינה האחת והיחידה! נועם המושלמת של ג'נוש!!!! אין הילדה מלכה

LILIN1

New member
אני בשוק ששושקה לא אמרה לך איך עלה לה הרעיון

לראש
ג'רי יאן בעלי היקר והמושלם שלי
התמונה בצד היא עוד התמונה שלו בוויקי תבינוXD יו אני מתפתה לא לפתוח שירושור עליו!!! השאלון : . האם את חולמת עליו בלילות? או כזה לפני השינה מדמינת דברים עליו? אני לא חולמת על אסיאתים הרבה כי יש המון דברים שמטרידים אותי אז אני לצערי חולמת עליהםXD גם מחלומות אין לי מנוחXDD 2. האם מאז שראית אותו לראשונה את חושבת עליו כל הזמן ובכל הזמן הפנוי שלך הולכת לראות אם יש איתו דברים חדשים? בטח שכן! יצאה לו 2 דרמות חדשות! 3. האם מאז שראית אותו, מרוב מחשבות שלך עליו ועיסוקים בו את מזניחה את החברות\ ילדים שלך ואת הלימודים\ עבודה? מזניחה את החברות..אכןXD מסכנות שכמותן אני מנהלת חפירות ארכיאולוגיות! 4. האם את תולה פוסטרים שלו\ תמונות שלו על הקירות\ יומנים\ מחברות ופשוט בוהה בו? המדפסת הרוסה:\ ואין לי יומןXD אבל יש לי תמונות שלו בשומר מסך בפלאפון(שיניתי) ובדסקטופ=] 5. האם הבהרת לכולם שהוא שלך ושאין לך אלוהים אם מישו אומר עליו דברים רעים או רוצה להשתין לך על הטריטוריה? למזלי לא מכירים אותו בקומונה(עדיין כן?!) ואז אף אחת לא חושקת בו. ואני חופרת לכן שנה "זוזו לראות מטאור גארדן" שושקה גומנ על הספוילרXDD 6. האם את שמה תמונה שלו בארנק במקום תמונה של ילדם/חבר/הורים? אין לי מדפסת לכל הרוחות! אבל יש לי אלפי תמונות בפלאפון(אח..מסכנה אמא יש לה פחות ממנוXD) וגם את הכלב החלפתיXD 7. האם התמונה שלו מופיעה על הסלולארי שלך? בטח! שונה מאתמול 8. האם היא מופיעה על הצג של המחשב שלך בעבודה\ בבית? ברור! 9. האם יש לך את השיר שהוא שר בסלולארי ואת לא עונה לשיחות רק כדי לשמוע את השיר עד הסוף? אני בדיוק מורידה שירים שלו! אני כ"כ הולכת להלחיף..וואי בושות מנדרינית בפלאפוןXD מושלם שכמותו! 10. האם את מחפשת, קונה ועונדת תכשיטים כמו שלו? הוא לא עונד כלום כמעטXD 11.האם את מגדלת בעלי חיים/עציצים/ילדים\ בובות שקרויים על שמו\ דמות שהוא שיחק? לאXD אבל אני כל היום צועקת את שמו בלי סיבהXDD 12.האם את משתמשת בשמו בצירוף המילה "בעלי היקר"? אהאה=] 13. האם את מתחילה את שיחות המסן שלך עם החברות בנוסח: "אוי, (שם של חברה), אני מתה/גוססת/מתתי/הוא הרג אותי" או "תראי מה (שם של מישהי) כתבה בפורום עליו אני מתה/ מתתי/גוססת/ הורגת אותה עכשיו. תחזיקי אותי " כן!! וואי כ"כ!!!!!! 14. האם הוא מצליח להוציא ממך קולות וחרחורים כמו:"ךלכגחעיארנעמלערןני" או ")*&^%$#@ #@$%^&#$%#$%^#$!!!! כן אח...מטאור דארדן..מושלם שלי!!! 15.האם חברות שלך חושבות שצריך לאשפז אותך במוסד סגור? [שוב לציין, לא בגלל הדרמות אלא בגלל האסייתי עצמו כלומר שאת חופרת עליו בלי הפסקה או מתלהבת ומשתגעת מהדבר הכי קטן שהוא עשה] כן..זה ידוע ממזמן. חוץ מזה יש לי מקום שמור באברבנאלXD 16. האם את מסוגלת לבהות בתמונות שלו במשך 4 שעות מינימום, אחרי שחיפשת אותן מינימום שעתיים בגוגל? אהאה=] 17. האם את באמת ובתמים מאמינה שהוא אוהב אותך\ יאהב אותך כשתיפגשו? ברור! נועדו זה לזו!XD 18. האם את מסוגלת להוריד דרמה או CF שלו שבו הוא מופיע במשך 10 שניות בלבד, רק כדי לראות אותו או לסבול את הדרמה הכי משעממת שקיימת רק בגלל שהוא מופיע בה? כן! זה מה שאני הולכת לעשות כרגעXD 19.האם ראית כל דרמה אפשרית שהוא הופיע בה? [כמובן במידה והיא נמצאת באינטרנט] את ה2 החדשות כמעט ואין להשיג. ואת השר אני משלימה כרגע. ראיתי רק 2 שלוXD 20. האם את יודעת עליו הכל? עד לצבע התחתונים שלו בארון? כמעט. אבל הייתי שמחה לדעת את צבע..לא עזבו אני קטנה מידי בשביל זה תחסכו את זה ממניXD

LILIN1

New member
נועמ ואסיה עדות!

אני לא מאמינה! אני בשוק חיפשתי שירים שלו ביוטיוב ומצאתי את הקטע( תגידו מותר לפרסם קישור???) הוא לבוש כאן בבגדים של ליצן. אתן חייבות לראות אני פשוט מתה פה. מה היא מתעלקת עליו?!?!?! מי היא בכלל?! ועוד חיבוק?! מאחורי הגב. ג'רי מטבעו מאוד ביישן. הוא התחיל ב"ני האו" חמוד שכמותו. למה לקחת מישי זקנה?! תשאיר אותה בכלוב לכל הרוחות! כונפה שכמותה
תשאלו את נועמ ואסיה הן הרגישו את זעמי!

LILIN1

New member
ושכחתי לכתובXDD

שם-לין -פיצ גיל-15
אסייתי-ג'רי יאן איך הכרתי אותו לראשונה- מטאור גארדן=] ואחרי שראיתי אותו עם שער נורמאלי ליבי החסיר פעימהXD זהו וסלחו לי על 1001 ההודעות

Sivan 85

New member
בוחנת את טירופי../images/Emo9.gif

שם-סיוי קיוי קיסרית יפן המכהנת גיל-שלהי 22 אסייתי-ריופי (הם בשבילי יחידה אחת.. שושקה מבינה אותי
) איך הכרתי אותו לראשונה-שושקה אשמה? לא זוכרת... כן כן.. נראה לי שזה בגלל שושקה והפיקים בעיקר... וכל קטעי הוידאו הסופר חמודים שלהם יחד... ועכשיו לשאלון: 1. האם את חולמת עליו בלילות? או כזה לפני השינה מדמינת דברים עליו? אכן כן.. אני חולמת עליהם, ביחד, לחוד, עם צוותים אחרים (בדרך כלל אקמה או רק אחד מאקמה) וכן הדימיון שלי מפליג לו למחוזות בהחלט לא חינוכיים אך מרתקים.... 2. האם מאז שראית אותו לראשונה את חושבת עליו כל הזמן ובכל הזמן הפנוי שלך הולכת לראות אם יש איתו דברים חדשים? חושבת עליהם... הם מאוד מעסיקים את מחשבותיי אבל אני לא מקדישה להם את הזמן הפנוי שלי.. זה לרב מוקדש לפטפוטים עליהם עם לולי/שושקה/כל מי שאני מצליחה להדביק..... ושושקה בדרך כלל מעדכנת אותי אם יש משהו חדש ושווה לראות-מתה עלייך! 3. האם מאז שראית אותו, מרוב מחשבות שלך עליו ועיסוקים בו את מזניחה את החברות\ ילדים שלך ואת הלימודים\ עבודה? זה לא באשמתם רק.. זה כל התחביב החדש שגזל את חיי. חברים? היו לי כאלה פעם?..
סתם סתם.. הסדר עדיפויות השתנה אך אני דואגת להשאיר זמן לחברים/לימודים וכל מה שצריך... וחוצמזה הכרתי ים חברים חדשים מדהימים! אז רק טוב יצא מריופי... 4. האם את תולה פוסטרים שלו\ תמונות שלו על הקירות\ יומנים\ מחברות ופשוט בוהה בו? לא... השלב הזה עבר כשבובה פראית נגמרה אי שם בשנת 2000... פקונדו היחיד שעשיתי לו מחברת והדבקתי, וקישטתי ובהיתי בתמונותיו.. עכשיו זאת בהייה בתיקית ריופי שיש לי במחשב לרב... מעל 1000 תמונות שלהם בפוזות שונות ומשונות.... 5. האם הבהרת לכולם שהוא שלך ושאין לך אלוהים אם מישו אומר עליו דברים רעים או רוצה להשתין לך על הטריטוריה? הם לא שלי.. אף אחד מהם.. אבל מכיוון שאנחנו בפורום אני יכולה להגיד שריופי שייכים לעם ולכולם מגיע להנות מהיופי שלהם... למרות שהם לא שלי.. זה מציק לי אם מלכלכים עליהם כי על שלמות אין לחלוק!... 6. האם את שמה תמונה שלו בארנק במקום תמונה של ילדם/חבר/הורים? חחח... וואי.. אני מקווה שאף אחת לא עושה את זה למרות שאני אקבל את זה בהבנה... יש מצב ששושקה עושה את זה נכון?
7. האם התמונה שלו מופיעה על הסלולארי שלך? לסלולארי שלי אין אופציה של הצגת תמונות.. אבל אם הייתה.. התמונה הייתה של מאקי צ'אן המושלמת...
8. האם היא מופיעה על הצג של המחשב שלך בעבודה\ בבית? בבית יש לי תמונה של נאקו צ'אן האחיין המושלם שלי ולחילופין את השומר מסך שאני חולקת עם גיסאשתי היפה ג'ני של צביקי המושלם... ריופי היו לי לתקופה של חודש ככה ואז הבנתי שאני לא אכבה את המחשב לעולם אם אני לא אחליף...
9. האם יש לך את השיר שהוא שר בסלולארי ואת לא עונה לשיחות רק כדי לשמוע את השיר עד הסוף? לא ג'ני... זה רק את...
10. האם את מחפשת, קונה ועונדת תכשיטים כמו שלו? שוב לא ג'ני...
זה רק את...
התכשיטים של ריופי יותר מדי נשנשים אפילו בשבילי.. אבל עליהם זה מדהים 11.האם את מגדלת בעלי חיים/עציצים/ילדים\ בובות שקרויים על שמו\ דמות שהוא שיחק? חחח.. מה זה שאלון צביקי?... לא.. אין בעלי חיים על שם ריופי.. אבל הייתי בכיף מגדלת אותם אצלי בגינה.. או במיטה..
12.האם את משתמשת בשמו בצירוף המילה "בעלי היקר"? אין דבר כזה בעלי היקר בפורום
ולא.. ריופי הם לא בעלי היקר... הם נשואים אחד לשני תודה לאל 13. האם את מתחילה את שיחות המסן שלך עם החברות בנוסח: "אוי, (שם של חברה), אני מתה/גוססת/מתתי/הוא הרג אותי" או "תראי מה (שם של מישהי) כתבה בפורום עליו אני מתה/ מתתי/גוססת/ הורגת אותה עכשיו. תחזיקי אותי " ברור.. כל הזמן... 70% מהשיחות איכשהו מסתיימות/מתחילות ככה.. גם אם מדברים על הנושאים הכי רצינים בעולם.. תמונה אחת של ריופי יכולה למוטט הרים... מפסיקים הכל והולכים לסגוד... כמו שצריך! 14. האם הוא מצליח להוציא ממך קולות וחרחורים כמו:"ךלכגחעיארנעמלערןני" או ")*&^%$#@ #@$%^&#$%#$%^#$!!!! אין ספק.. צווחות,צרחות, הראש נדפק בקיר, אותיות לא ברורות, מוח מעלה עשן.. כל הפרוצדורה.. בייחוד כשאני מוצאת (וזה קורה הרבה) תמונות בגודל טבעי של הזוג...
15.האם חברות שלך חושבות שצריך לאשפז אותך במוסד סגור? [שוב לציין, לא בגלל הדרמות אלא בגלל האסייתי עצמו כלומר שאת חופרת עליו בלי הפסקה או מתלהבת ומשתגעת מהדבר הכי קטן שהוא עשה] אני לא טורחת לדבר ספציפית על ריופי איתן.. בשבילן במילא "הם כולם נראים אותו הדבר"
אז רק אם הן מתעניינות ושואלות מי הכוסונים בתמונת מסן שלי אני טורחת להסביר להן.. למרות שאני לא אוהבת להסביר לאנשים שלא ממש מקשיבים.. הפסד שלהן! 16. האם את מסוגלת לבהות בתמונות שלו במשך 4 שעות מינימום, אחרי שחיפשת אותן מינימום שעתיים בגוגל? אין ספק.. תמונות ריופי זה תענוג.. אני ולולי נהנות לנתח כל וריד פועם, כל נקודת חן, כל שערה הנופלת בחינניות על הפנים המושלמות... בהחלט גן עדן עלי אדמות.. 4 שעות ויותר.. הרבה יותר.... עד ששושקה זורקת עלינו נעל בגלל ששוב אנחנו מזילות ריר על הצוואר של ריו...
17. האם את באמת ובתמים מאמינה שהוא אוהב אותך\ יאהב אותך כשתיפגשו?
לא.. ממש לא.. מקסימום יצחקו כשיראו אותי מקפצת מחוץ לבית שלהם עם שלטי זימה אבל אין לי ספק שזה לעולם לא יקרה ואני גם לא משלה את עצמי... אבל לחלום זה בריא.. אל תאבדו תקווה! 18. האם את מסוגלת להוריד דרמה או CF שלו שבו הוא מופיע במשך 10 שניות בלבד, רק כדי לראות אותו או לסבול את הדרמה הכי משעממת שקיימת רק בגלל שהוא מופיע בה? בהחלט כן.. 10 שניות של ריופי זה ים זמן! אני יכולה אחר כך לנתח את ה-10 שניות האלה 10 שבועות!... אפילו אם הם יפציעו רק לשנייה אני גם אוריד.. זה חינם! מה אכפת לי?
זה בהחלט שווה את זמן ההמתנה..... 19.האם ראית כל דרמה אפשרית שהוא הופיע בה? [כמובן במידה והיא נמצאת באינטרנט] לא.. יש עוד הרבה שלא ראיתי.. אבל הם לא בורחים לשום מקום.. דרמות עכשוויות שהם עושים אני דואגת לראות כי זה נחמד לראות בזמן אמת..
20. האם את יודעת עליו הכל? עד לצבע התחתונים שלו בארון? שושקה טורחת לעדכן אותי אם אני לא יודעת שוב...
היא יודעת שאני מטורפת עליהם כמעט כמוה אז היא מתחשבת בי ומשתפת אותי בידע שלה (אחרי זמן צינון של איזה שבועיים כשהיא מסיימת להתלהב בעצמה...
) אבל אני לא יודעת עליהם עד כדי כך למרות שלולי ואני הרי כתבנו את הביוגרפיה האמיתית שלהם אז אין ספק שהידע שלנו עליהם בהחלט מספיק! טוב זה היה בהחלט כיף ונחמד! מחכה לתוצאות הניתוח לראות אם אני מטורפת או לא...! תודה!!!!

Sivan 85

New member
../images/Emo46.gifתפוז החליט להוציא עליי חוזה

לא מבינה מה הוא רוצה מחיי! אני שירשרתי אימא...
באמת שכן! נית.. שרשרי את זה לשאלון המטורף של ג'ן ושושקה

לולי מ

New member
XDDDDDDDDDDD למה קיוי ? למה יצא

שאני מזדהה עם כל תגובה שלך???????????? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

DanieLushka

New member
אפשר לעשות על להקה?P:

כי הטירוף שלי מתבטא באמת רק איתם..ננסה.. שם: אראשי! כמובן.. אהבת חיי
הגילאים של חברי הלהקה: אייבהצ'אן אהובי - 25 מאטסוג'חנון - הצעיר בחבורה בן 24, סאקוראי שו היפיוף - 26, נינו הנטוש (כבר לא! נועמ אימצה אותו.. הוא הנחום תקום הפרטי שלה
) 25, ואונו זקן השבט אוטוטו בן 28. מדינה: יפן, ברור כאילו? איך הכרתי לראשונה: ראיתי האנה יורי דנגו, וboku wa imouto עם ג'חנון השרמנטי.. כמובן שהתאהבתי בו ישר, והלכתי לברר עליו כל מני דברים.. מהר מאוד הגעתי לאראשי, ומהר עוד יותר התאהבתי בכולם שם XD
1. האם את חולמת עליו בלילות? או כזה לפני השינה מדמינת דברים עליו? יצא שחלמתי עליהם איזה פעמיים. פעם אחת סיפרתי כבר כאן, שהייתי משום מה בשדה תעופה עם חברים(לא בארץ), היינו אמורים לטוס לאנשהו, נראה לי ארה"ב לא זוכרת.. ואת מי פגשתי? את אראשיייי!!
כמובן. וכנגד כל הציפיות שלי התנהגתי כמו פאנגירל מפגרת, קיפצצתי וביקשתי תמונות וחתימות וכו'. אחח, כמה טוב.. חבל שרק חלום. 2. האם מאז שראית אותו לראשונה את חושבת עליו כל הזמן ובכל הזמן הפנוי שלך הולכת לראות אם יש איתו דברים חדשים? לא כללל הזמן. אבל הרבה מאוד. מצאתי את עצמי אינספור פעמים צופה בקטעים שלהם ביוטיוב, והזנחתי את הדרמות קצת בכדי לצפות בכללללל התוכניות שלהם שיצאו אי פעם 3. האם מאז שראית אותו, מרוב מחשבות שלך עליו ועיסוקים בו את מזניחה את החברות\ ילדים שלך ואת הלימודים\ עבודה? אמ.. לא.. עוד לא הגעתי לרמה הזאת ברוך השם. 4. האם את תולה פוסטרים שלו\ תמונות שלו על הקירות\ יומנים\ מחברות ופשוט בוהה בו? מממ לא.. אבל כמובן שיש לי מלא תמונות בפלאפון, זה נחשב?XD 5. האם הבהרת לכולם שהוא שלך ושאין לך אלוהים אם מישו אומר עליו דברים רעים או רוצה להשתין לך על הטריטוריה? יאפ
נראה לי שכבר שמתן לב.. בכל פעם שמישהי מעזה להכפיש את שמם אני ישר רצה להגנתם
אין מה לעשות, מסיבה לא מוסברת אני פשוט חולה עליהם. 6. האם את שמה תמונה שלו בארנק במקום תמונה של ילדם/חבר/הורים? לא
7. האם התמונה שלו מופיעה על הסלולארי שלך? כמובן!!
(לא מזמן שמתי את טאקאשי) 8. האם היא מופיעה על הצג של המחשב שלך בעבודה\ בבית? לא
המחשב של אח שלי.. הוא יהרוג אותי. אבל אני עומדת לקנות מחשב חדש.. וכמובן שהם יופיעו.. נשמות שלי
מישהו אמר מטורפת אגב? 9. האם יש לך את השיר שהוא שר בסלולארי ואת לא עונה לשיחות רק כדי לשמוע את השיר עד הסוף? חחח זה לא. אני כבר בערך שנה וחצי עם אותו רינגטון.. וזה לא נראה לי עומד להשתנות בזמן הקרוב. ACDC - Back in Black זה פשוט הרינגטון הכי טוב שיש. P: 10. האם את מחפשת, קונה ועונדת תכשיטים כמו שלו? לא 11.האם את מגדלת בעלי חיים/עציצים/ילדים\ בובות שקרויים על שמו\ דמות שהוא שיחק? לא
אין לי בעלי חיים. אבל אם היה לי כלב, בכיף הייתי קוראת לו מומו.
12.האם את משתמשת בשמו בצירוף המילה "בעלי היקר"? כמובן
13. האם את מתחילה את שיחות המסן שלך עם החברות בנוסח: "אוי, (שם של חברה), אני מתה/גוססת/מתתי/הוא הרג אותי" או "תראי מה (שם של מישהי) כתבה בפורום עליו אני מתה/ מתתי/גוססת/ הורגת אותה עכשיו. תחזיקי אותי " חחחח לא עד כדי כך. 14. האם הוא מצליח להוציא ממך קולות וחרחורים כמו:"ךלכגחעיארנעמלערןני" או ")*&^%$#@ #@$%^&#$%#$%^#$!!!! יאפ @_@ 15.האם חברות שלך חושבות שצריך לאשפז אותך במוסד סגור? [שוב לציין, לא בגלל הדרמות אלא בגלל האסייתי עצמו כלומר שאת חופרת עליו בלי הפסקה או מתלהבת ומשתגעת מהדבר הכי קטן שהוא עשה] בגללם ספציפית לא.. אני לא נכנסת לפרטים כ"כ, הם ככה לא יבינו מה אני רוצה. אבל כמובן שהם חושבים שצריכים לאשפז אותי בכללי. 16. האם את מסוגלת לבהות בתמונות שלו במשך 4 שעות מינימום, אחרי שחיפשת אותן מינימום שעתיים בגוגל? לא
17. האם את באמת ובתמים מאמינה שהוא אוהב אותך\ יאהב אותך כשתיפגשו? ? הם לא מכירים אותי.. למה שהם יאהבו אותי
18. האם את מסוגלת להוריד דרמה או CF שלו שבו הוא מופיע במשך 10 שניות בלבד, רק כדי לראות אותו או לסבול את הדרמה הכי משעממת שקיימת רק בגלל שהוא מופיע בה? ממש ממש לא. 19.האם ראית כל דרמה אפשרית שהוא הופיע בה? [כמובן במידה והיא נמצאת באינטרנט] ניסיתי את רובן.. על חלק גדול מהן ויתרתי. אבל כרגע אני רואה את מאו עם אונו
כולן תראו את זה כבר!!! אתן מפסידות. 20. האם את יודעת עליו הכל? עד לצבע התחתונים שלו בארון? לא עד לשם.. אבל הייתי אומרת שיש לי מומחיות קלה כשזה נוגע לאראשי
כמה עצוב..

One Missed Call

New member
חע. רק אני יודעת באיזה צבע של ג'חנון ../images/Emo123.gif

אני כבר אומרת לכם- מחליף צבעים בכל גווני הורוד- מבייבי עד לפוקסיה ועם נצנצים!

DanieLushka

New member
או שג'חנון כבר לא בן 24!! ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

איזה מצחיק, בדיוק ביום שכתבתי את זה הייתה לו יום הולדת. הזוי. ג'חנון מזל טוב על 25!!!! D:::

לולי מ

New member
../images/Emo98.gif

- שם- לולי מ. קיסרית צפון קוריאה אימו של הדיקטטור הגדול שליטה הבא של צ. קוריאה בהנחה שהרעל שנותנים לנוכחי יתחיל כבר לעבוד גיל-כן נכון אסייתי-נג'י (
יש לי המון אהובים כולל ריופי ואקאמה והירושי וקובי האלוהי אבל נג'י רלוונטי לכל השאלות
) איך הכרתי אותו לראשונה-ג'ן הכירה לי אותם ג'ן וקיוי ושושקה הן הסרסוריות יפנים שלי
1. האם את חולמת עליו בלילות? או כזה לפני השינה מדמינת דברים עליו? אני באמת ובאמת שמנסה ביום מוצלח אז הולך לי ביום פחות מוצלח את אמצע הזיית הדמדומים שלי קוטעים משפטים כמו אימאאאא אני רוצה שוקו ואני לא רוצה לישון או איפה השלט כיבסת לי את החולצות? וכו' 2. האם מאז שראית אותו לראשונה את חושבת עליו כל הזמן ובכל הזמן הפנוי שלך הולכת לראות אם יש איתו דברים חדשים? אה, לא ממש
אמרתי אין לי צורך ללכת רחוק הדילריות שלי דואגות להזרים אלי חומרים חדשים
3. האם מאז שראית אותו, מרוב מחשבות שלך עליו ועיסוקים בו את מזניחה את החברות\ ילדים שלך ואת הלימודים\ עבודה? אני מזניחה את הכל אין קשר........XDDDDDDDDDDD לא האמת שהיום שלי מורכב מאיזה 52 שעות בערך ואני איכשהוא מצליחה לדחוס עבודה לימודים טיפול בילד ובילד הגבוה בית קניות אוכל אפיה ואלפי שעות טלפון ומסנג'ר עם ארבעת המופלאות 4. האם את תולה פוסטרים שלו\ תמונות שלו על הקירות\ יומנים\ מחברות ופשוט בוהה בו? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD לא אין צורך כלומר אני פשוט עולה למסנג'ר וקיו מתחילה להזרים תמונות עד שהמוח שלי זולג דרך הנחיריים 5. האם הבהרת לכולם שהוא שלך ושאין לך אלוהים אם מישו אומר עליו דברים רעים או רוצה להשתין לך על הטריטוריה? *מת* איך רואים שג'ן ושושקה כתבו את השאלון הזה
אלוהים ישמור, אה לא ממש, אני יותר מעריכה הערצה אני פשוט לא סופרת את האחרות זה יותר קל לא ככה? 6. האם את שמה תמונה שלו בארנק במקום תמונה של ילדם/חבר/הורים? XDDDDDDDDD לא יש לי בארנק רק כרטיסים מכל מיני צבעים, XDD שושקה אין לך תמונה של ריו בארנק נכון? שתהיי בריאה 7. האם התמונה שלו מופיעה על הסלולארי שלך? לא יש תמונה של ים 8. האם היא מופיעה על הצג של המחשב שלך בעבודה\ בבית? לא יש לי תמונה של שני ילדים יפנים אחד מריו ואחד לואיג'י
חולה על התמונה הזו 9. האם יש לך את השיר שהוא שר בסלולארי ואת לא עונה לשיחות רק כדי לשמוע את השיר עד הסוף? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD אוי ג'ני ג'ני שתהיי בריאה זה רק לך יש 10. האם את מחפשת, קונה ועונדת תכשיטים כמו שלו? אויש אני אחנק כאן מרוב צחוק לא , שוב ג'ן זה רק את ...הכל את XDDDDDDDDDDDDDDDDD 11.האם את מגדלת בעלי חיים/עציצים/ילדים\ בובות שקרויים על שמו\ דמות שהוא שיחק? לא מספיק שהענקתי לו שם עירקי כדי שירגיש חלק מהמשפחה למרות שעל הנייר הוא של ג'ני הוא נמצא אצלי לסדרת חינוך 12.האם את משתמשת בשמו בצירוף המילה "בעלי היקר"? לא יכולה
כי בעלי היקר האמיתי יתן לי בעיטה בתחת עד יפן..אהמ...אולי באמת כדאי שאני אומר את זה חוסך כרטיסי טיסה 13. האם את מתחילה את שיחות המסן שלך עם החברות בנוסח: "אוי, (שם של חברה), אני מתה/גוססת/מתתי/הוא הרג אותי" או "תראי מה (שם של מישהי) כתבה בפורום עליו אני מתה/ מתתי/גוססת/ הורגת אותה עכשיו. תחזיקי אותי " החלק הראשון יש מצב גדול עיין ערך השיחות שלי ושל קיוי כאילו מן הסתם כן החלק השני? לא אמרתי אני לא קנאית הוא מושלם מדי שיזיז לי 14. האם הוא מצליח להוציא ממך קולות וחרחורים כמו:"ךלכגחעיארנעמלערןני" או ")*&^%$#@ #@$%^&#$%#$%^#$!!!! לגמרי פשוט לגמרי 15.האם חברות שלך חושבות שצריך לאשפז אותך במוסד סגור? [שוב לציין, לא בגלל הדרמות אלא בגלל האסייתי עצמו כלומר שאת חופרת עליו בלי הפסקה או מתלהבת ומשתגעת מהדבר הכי קטן שהוא עשה] מאחר והחברות היחידות שאני חופרת להן הן חברותיי לתא האישפוז בכפייה ואנחנו חולקות זריקות וכדורים אז התשובה על כך היא לא
16. האם את מסוגלת לבהות בתמונות שלו במשך 4 שעות מינימום, אחרי שחיפשת אותן מינימום שעתיים בגוגל? XDDDDDDDDDDDDD לגמרי 17. האם את באמת ובתמים מאמינה שהוא אוהב אותך\ יאהב אותך כשתיפגשו? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD שושקה את כזו חמודה אלוהים*מת* ברור שלא 18. האם את מסוגלת להוריד דרמה או CF שלו שבו הוא מופיע במשך 10 שניות בלבד, רק כדי לראות אותו או לסבול את הדרמה הכי משעממת שקיימת רק בגלל שהוא מופיע בה? אם זה משעמם אני לא אראה לא משנה מי משחק שם 19.האם ראית כל דרמה אפשרית שהוא הופיע בה? [כמובן במידה והיא נמצאת באינטרנט] אהמ.... לא יכולה לומר שכן אבל בהשתדלות 20. האם את יודעת עליו הכל? עד לצבע התחתונים שלו בארון? טוב כמו שאמרתי הדילריות שלי דואגות לזה לפעמים אני הדילרית שלהן כמו במקרה נאג' ואיומה *שבורתלב* בקשר לצבע תחתונים הם ג'וניז הם כל הזמן מצתלמים בתחתונים ככה שקשה זה לא
אויש הרגתן אותי טוטאלית מעולות פשוט מעולות

Sivan 85

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

חבל שאמרת.. לא שמתי לב! יהיה טוב יהיה טוב... או שלא?.. המצב מחמיר!!!!!

למעלה