שאלון שבוע הספר

sacrament

New member
../images/Emo41.gifשאלון שבוע הספר../images/Emo63.gif../images/Emo41.gif

לכבוד שבוע הספר הבא עלינו לטובה, אתם מוזמנים לענות על השאלון הבא
מהו הספר האהוב עליכם?
ספר ילדות שאתם אוהבים או זוכרים?
ספרים שאתם ממליצים עליהם?
הספר האחרון שקראתם (מי שיגיד "המשפט העברי/אילון" יקבל מכות!
)?
איזה ספר הייתם רוצים לקרוא?
האם אתם הולכים/הלכתם כבר לאירועי שבוע הספר? טיפ- כדאי להשתמש במדגישומטיק- להעתיק את השאלות שיש פה לשם, ללחוץ על הדגש, ואז רק לענות.

Big Red

New member
אה, זה קל!

1. הארי פוטר 2. הארי פוטר 3. הארי פוטר 4. הארי פוטר 5. האר פוטר 7 * אייקון של שרביט*

Atenolol

New member
ספרים, ספרים

מהו הספר האהוב עליכם? יש הרבה: למשל "אניגמה" מאת רוברט האריס. "אמא שמש ומולדת" מאת יצחק קרונזון.
ספר ילדות שאתם אוהבים או זוכרים? צ'יפופו באלסקה?
ספרים שאתם ממליצים עליהם? Small World של David Lodge, מדריך הטרמפיסט לגלקסיה של דאגלס אדמס
, "אופקים אדומים" של פאצ'פה הספר האחרון שקראתם (מי שיגיד "המשפט העברי/אילון" יקבל מכות!)? העליונים
איזה ספר הייתם רוצים לקרוא? "עלייתו ונפילתו של הפונדמנטליזם הדתי במזרח התיכון"
האם אתם הולכים/הלכתם כבר לאירועי שבוע הספר? עוד לא

silverhawk

New member
במדריך הטרמפיסט אתה מתייחס גם להמשכים?

יש ספר באנגלית שמאגד את 'טרילוגיה' של אדאמס (חמשת הספרים) - שווה ביותר!

זה הספר הכחול הענקי ההוא

יש בו את כל הסדרה של מדריך הטרמפיסט + עוד איזה ספר של דגלס אדמס... גאון מי שחשב לאגד אותם בספר אחד.

sacrament

New member
ההמשכים גרועים!

יש לי את הספר הגדול (יש בו 5 ספרים+סיפור קצרצר)- הספר השני נחמד. מהשלישי והלאה זה איבד מהגאוניות /-:

silverhawk

New member
ההמשכים באמת הרבה פחות טובים

(חוץ מהמסעדה שבסוף היקום), אבל הם עדיין משעשעים בעיניי.

שחרפר

New member
ואלה שמות:

מהו הספר האהוב עליכם? משוואה עם נעלם של אורי אדלמן. ספר ילדות שאתם אוהבים או זוכרים? ג'ינג'י נחשב? :) ספרים שאתם ממליצים עליהם? משוואה עם נעלם, האלכימאי, 1984, החידה השישית וכו' וכו' הספר האחרון שקראתם? תגובה רועמת של דן שילון (לא משהו בכלל...) איזה ספר הייתם רוצים לקרוא? הייתי רוצה להבין את ההיסטריה סביב הארי פוטר. קראתי את הראשון וחיבבתי, באמצע השני הפסקתי ומאז לא נגעתי בכל מה שקשור לפוטרמאניה.

שחרפר

New member
ולגבי השאלה האחרונה (שברחה לי משום מה...)

הייתי היום בשבוע הספר והתאכזבתי מאוד. יקר, ללא מבחר, צפוף, חם ועם מוכרים/ילדים שאין להם מושג בספרים, אבל יודעים להגיד לך על כל ספר שרק תביט בו שהוא ספר מצויין. (כששאלתי למה הוא כל כך מצויין קיבלתי את התשובה שהוא פשוט טוב! גאונים.)

sacrament

New member
והנה תשובותיי...../images/Emo194.gif../images/Emo63.gif

מהו הספר האהוב עליכם? הרוזן ממונטה כריסטו/אלכסנדר דיומא. קראתי אותו בכל גירסה שיצאה בערך. ספר ילדות שאתם אוהבים או זוכרים? האסופית, סדרת כס"ח של גלילה רון פדר (שזה סוג של ג'ינג'י למתקדמים). ספרים שאתם ממליצים עליהם? ספרי פאולו קואלו למיניהם (האלכימאי, ורוניקה מחליטה למות, על נהר הפיאדרה), גאווה ודיעה קדומה/ג'יין אוסטין, סיפורים פטרבורגיים/ניקולאי גוגול, אבק כוכבים/ניל גיימן, 1984 וחוות החיות של אורוול, וכמובן-הארי פוטר על כל ספריו (בעיקר 900 העמודים של החמישי). הספר האחרון שקראתם (מי שיגיד "המשפט העברי/אילון" יקבל מכות!)? במהלך הקריאה של "כביש מספר 5"/אמנון רובינשטיין (לא ספר משפטי, אגב). איזה ספר הייתם רוצים לקרוא? מאז שראיתי את "השעות" אני רוצה לקרוא את גב' דאלאוויר של וירג'יניה וולף (אאל"ט). ואהבה בימי כולרה (של גבריאל גרסיה מרקס). האם אתם הולכים/הלכתם כבר לאירועי שבוע הספר? אני אלך מחר! החדר כבר מלא בספרים, עכשיו הגיע הזמן למלא את הסלון

sacrament

New member
רשמים משבוע הספר../images/Emo26.gif

קניתי את גב' דאלאוויר של ורג'יניה וולף באנגלית. איש הקוביה היה חסר במלאי
ביום ראשון אלך לבזוז את מה שישאר בדיונון...

אוי כייפי../images/Emo9.gif

מהו הספר האהוב עליכם? וואו קשה לי להגיד שם אחד.. פעם ממש אהבתי את אחות ליבי, לא יודעת אם היתי קוראת אותו עכשיו היתי חושבת ככה.. את שעות מתות אהבתי מאוד.. ספר ילדות שאתם אוהבים או זוכרים? אהבתי לקרוא ספרים של ננסי דרו
זה היה בלשי כזה ומותח.. גם היתה סדרת טלוויזיה! ספרים שאתם ממליצים עליהם? של אהרון אפלפלד, של בתיה גור.. הספר האחרון שקראתם (מי שיגיד "המשפט העברי/אילון" יקבל מכות!)? "הנה אני מתחילה" של יהודית קציר שהיה חביב ומרגש..התחלתי את "רצח בעיניים" אבל הוא שיעמם אותי ונטשתי.. איזה ספר הייתם רוצים לקרוא? צלה של הרוח.. אני בקרוב אקרא אותו
האם אתם הולכים/הלכתם כבר לאירועי שבוע הספר? לא אלך:\ האמת שאני לא קונה ספרים, אני מנויה בספריה/ משאילה מקרובים..

Lady McBeth

New member
../images/Emo41.gif התשובות שלי ../images/Emo41.gif

מהו הספר האהוב עליכם? מלכוד 22, בית מטבחיים 5, על העיוורון, טריינספוטינג ספר ילדות שאתם אוהבים או זוכרים? חסמב"ה, ללא ספק. ולא, אני לא בת 30+ :) ספרים שאתם ממליצים עליהם? איש הקוביה, זכרונותיה של גיישה, זן ואומנות אחזקת האופנוע הספר האחרון שקראתם (מי שיגיד "המשפט העברי/אילון" יקבל מכות!)? קרוב להפליא ורועש להחריד - ג'ונתן ספרן פויר. ספר מ-ע-ו-ל-ה! איזה ספר הייתם רוצים לקרוא? "יוליסס" של ג'ויס, שנמשך כאורך הגלות..... האם אתם הולכים/הלכתם כבר לאירועי שבוע הספר? הוא רק התחיל....בטח שאלך

noyale21

New member
../images/Emo20.gif

מהו הספר האהוב עליכם? "הנה אני מתחילה" ו"יער נורווגי" ספר ילדות שאתם אוהבים או זוכרים? מנסרות ספרים שאתם ממליצים עליהם? "מלאכיה נרדמו כולם", "למאטיס יש את השמש בבטן", "יער נורווגי", "מלאכיה נרדמו כולם", "הסוד", "שואה שלנו", "עולם הסוף", "אנה קרנינה", "עולם האשליות", "מר ורטיגו", "איש ואישה ואיש". בטוח שיש עוד אבל אלו כרגע עולים לי כספרים אהובים ומומלצים הספר האחרון שקראתם (מי שיגיד "המשפט העברי/אילון" יקבל מכות!)? "העליונים" איזה ספר הייתם רוצים לקרוא? את ספר התנ"ך במלואו האם אתם הולכים/הלכתם כבר לאירועי שבוע הספר? לא. זה מרגיש לי כמו שוק ושוק לא מתחבר לי בראש עם ספרים. ספרים אני אוהבת לקנות בנחת, בשקט, בלי מליון אנשים לידי.

silverhawk

New member
יער נורווגי ספר מעולה

קראת גם את ספוטניק אהובתי של הרוקי? ספר מצויין גם כן.

למעלה