שאלות ודברים שקשורים לסדרה

הילה הץ

New member
../images/Emo41.gifשידורים חוזרים של עונה 4

לכל מי שפיספס- השבוע מתחילים שידורים חוזרים של עונה 4, כל לילה בערוץ אחד.

הדמר

New member
שאלה בקשר לפרק של השבוע

כנראה שאני לא אהיה בבית בזמן שידור הפרק כמה שווה להתאמץ בשבילו? ז"א האם לבקש שיקליטו לי? לנסות להגיע בזמן הביתה? או שזה לא פרק כ"כ שווה?

ol9it

New member
אם אני לא טועה...

הראשונה ... וברוכה הבאה
מקווה שתהני... אגב אני אולה

../images/Emo202.gifדיוויד קרוזו בערוץ 10../images/Emo202.gif

ביום שבת, בערוץ 10 ובשעה 21:20 משודר הסרט "סימן חיים" בכיכובו של מג ראיין, ראסל קרואו ובין היתר גם דיוויד קרוזו. אין לי מושג כמה גדול התפקיד שלו או מה בכלל הוא משחק, אבל שווה לבדוק
.

pusher

New member
אה....ובאיזה עונה היתה...

הפרק ששרה הצטרפה לצוות של גריסום?

pusher

New member
התכונתי שברצוני לדעת...

באיזו עונה שרה הצטרפה לצוות של גריסום

pusher

New member
מה באמת?????????

פרק שני? ראיתי את זה אבל מי היה מאמין פרק שני? מי זוכר בכלל

Agenst the wind

New member
יש לו תפקיד נחמד שם...

(צפיתי בסרט יותר מפעם אחת). דמות כמעט לגמרי שונה מב-סי.אס.איי. חוץ מכמה תנועות גוף (כמו הראש המורכן וכאלה...) שמתעקשות לא לעזוב אותו...

Agenst the wind

New member
לא יודע.. אני לא יודע איך לשפוט..

הכי פשוט זה שתראי בעצמך אם את יכולה ואם לא, רצוי לבקש ממישהו שיכול, להקלט לך את זה או משהו... או אפילו להוריד את זה מהאינטרנט, כי שווה להסתכל בדמות אחרת של דיוויד, זאת הזדמנות להעריך את המשחק שלו מחוץ לסידרה, בה יש לו דמות מורכבת מצד אחד אבל איכשהו, היא לא ממש משתנה..

הפרק האחרון של העונה החמישית

אחרי שראיתי את הפרק פעמיים.. וכל פעם זה ריגש אותי מחדש דבר אחד עדיין לא מובן לי. בתחילת הפרק רואים איזה מישהו יורה בזוג תאומים ויש איזה קטע קצר על זה... איך זה מתקשר לכל הפרק בכלל?

../images/Emo58.gif מעליי לסוף העונה החמישית

ומה עם שרשור? ומה עם לשים ספוילר?

gs4ever

New member
../images/Emo58.gifאולי?

הרי פרשת ניק והחוטפים לא נגמרה הייה בפרק הלפני האחרון ( עונה 6 )Daddy's Little Girl שניק נפגש אם הבת של החוטף בעקבות הרצח של מנהלת החשבונות שלהן זה לא מקדם אותו כל כך לשום מקום אבל לא נראה לי שהפרשה הסתיימה ומה הבנתי שלא כל הקסט ישרוד את העונה . ומה לעזאזל עובר על ג'ורג' והשפם?

למעלה