שאלות נפוצות

xKittYx

New member
../images/Emo41.gifשאלות נפוצות../images/Emo41.gif

הועלו שאלות נפוצות.
אתם מוזמנים להוסיף משלכם...

dors

New member
שחזור סיסמה ב ICQ

בכתובת הבאה צריך לרשום את מספר ה ICQ והסיסמה תישלח לאי מייל [אותו אחד שהקלדתם בהרשמה] https://web.icq.com/secure/password

dors

New member
ביטול פתיחה אוטומטית של ה ICQ

בתפריט לחצו על main , בתפריט לחצו על preferences and security . בחלון שנפתח, בחרו בתפריט שצד באפשרות הראשונה [contact list] ושם בטלו את הסימון ב launch icq on startup .. יש שם עוד כל מיני אפשרויות כמו ביטול חלון ה WELCOME שנכנסים ל ICQ, ביטול הצלילים וכו'..

xKittYx

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo9.gif

תודה לדור על 2 השאלות
יאללה עודד עודד

o a k y

New member
נאבדה הסיסמא באייסיקיו? |שאמל|

התוכנה הקטנה הזאת (היא חוקית לחלוטין) מחפשת את פרטי האייסיקיו ב-DATABASE של על המחשב.. ותשחזר לכם את הסיסמא במקרה שהאימייל שנרשמתם איתו לא פעיל, ואין לכם דרך אחרת לקבל את הסיסמא. התוכנה פועלת רק עם הסיסמא נמצאת על מחשב, ולא פירמטתם אותה למשל. תיהנו
תילחצו כאן.

whitiger

New member
חשבתי שזאת התוכנה שחיפשתי...=(...

מישהו מכיר תוכנה שמשחזרת והאייקון שלה הוא שלוש קוביות...?

נסה למצוא לינק ישיר להורדה

לא מצאתי. מעביר לאתר נוסף ויש שם אוסף תוכנות רציני ולא רוצה סתם לנסות כל מיני. בין היתר מדברים שם גם על גיבוי כל ההיסטוריה למסמכי טקסט. נשמע טוב.. אבל ההורדה????? אפוא?

o a k y

New member
לינק ישיר לשיחזור סיסמאות

כאן זה מוריד קובץ ZIP שיש לפרוס ממנו את שלושת קובצי התוכנה. איך אני

YuVaLLLLLL

New member
איך מפעילים את התוכנה???

מה עושים כשהתוכנה(לשיחזור סיסמא) נפתחת?? איך מפעילים אותה? זה רושם לי בכל מקום של פרטים שלא הוכנס אף פרט

edddie

New member
תמחק את הMSN+

ותתקין שוב אבל כשהוא שואל אותך אם אתה מסכים או לא אתה עושה לא(כי זה נתיתן חסות חאיזה חברה>הסרגל כלים)

leahle

New member
הנה התשובה

בדיוק שאלתי את זה בפורום תמיכה, אפילו לא ידעתי שזה בזכות המסנג'ר פלוס, מקווה שזה יעזור לך....

erandb

New member
תודה

אין לי בכלל מסנג'ר .אני אבל יודע שזה חוזר על עצמו.ולכן העליתי את השאלה.

Dark Muse

New member
איך עושים היסטורי

שאלה הכי מעצבנת שקיימת... כמובן שהולכים ל main > preferences > alerts and notifications ולסמן save message history איך אפשר לדעת מתי מישהו קורא לי ההוואי? צריך להשתמש בתוכנה מירנדה ביחד עם פלאג אין מסויים יש גם למה אני לא מקבל קבצים אבל הסיבות פה יכולות להיות רבות

למעלה