שאלת התמחות

Margarita22

New member
תלויייייייייייייייייי../images/Emo197.gif

מאוד. מאוד תלוי. מספיק? שאפרט? אני כבר סגרתי התמחות. הייתי במספיק משרדים. כמה? 10 נראה לי .. הפסקתי לספור. מה שחשוב יקרי - זה לא הציונים. לא ההמלצות ואפילו לא התואר הנוסף. מה שחשוב הוא הקליק בראיון. אין כמו כימיה טובה כדי להכנס גם למשרד היוקרתי ביותר. הבעיה מתחילה כאשר: א. מלכתחילה לא מזמנים לראיונות (מה שעשו לי דווקא במשרד שהכי רציתי -מניאקים!) ב. מזמנים אך אחרי מבט חתוף בקורות חיים ממוצעים - פחות "מתעניינים" במרואיין.. וישר לא מנסים מצדם ליצור כימיה. אבל לא כולם מרושעים ופועלים לפי סעיף ב - ואז פשוט צריך לעבור את המפתן - להגיע לראיון - ולהפציץ שם. בהצלחה

הייבי

New member
קצת מוגזם

תראי, ציונים זה חשוב במיוחד אם הכיוון שלך זה המשרדים הגדולים. כאשר יתחילו להתעסק עם התמחות בשנה ב', תגלי שרוב המשרדים הגדולים מזמנים מעל ממוצע 85, אם כי גם מעל ממוצע 80 עם תואר נוסף וקו"ח טובים יש שהצליחו לקבל זימון למשרדים הגדולים. מתחת ל-80 זה יותר קשה, כי קשה לעבור את המשוכה של זימון לראיונות. אם הכיוון שלך הוא משרדים יותר קטנים או בתחומים פחות פופולריים בוודאי שיהיה לך יותר קל. בכל מקרה, אין מה להלחץ מזה עכשיו בשנה א', יש לך את ציוני סמסטר א' שנה ב' לשפר (כי סוף סמסטר א' ואל תוך סמסטר ב' זה הזמן שמחפשים אז לא צריך להיות לך מאוד קשה למשוך את זה עד הגעת הציונים) ובכלל, ברגע שזה יתחיל להיות "הנושא החם" את תחשפי לכל המידע..

למעלה