שלום לכולם אני חדש פה...

a v i a d 7

New member
../images/Emo41.gifשלום לכולם אני חדש פה...../images/Emo41.gif

היי שמי אביעד ואני צריך עזרה דחופה למי שמבין ומוריד מישחקים לps2... אם מישהו יודע איך לצרוב שיענה לי. תודה מראש לכל מי שעוזר ואני מבטיח זה יחזור לו...

gokussj2

New member
ברוך הבא

יש כאן הרבה שמשחקים בזה ככה שבטוח מישהו כאן יודע

ברוך הבא../images/Emo13.gif

דבר ראשון יש לך צ'יפ? כי אם לא אז זה לא יעבוד.. דבר שני יש לך צורב DVD? כי אם לא אז זה לא יעבוד.. דבר שלישי יש לך דיסק DVD? כי אם לא אז זה לא יעבוד.. אם יש לך את כל הדברים האלו אז תיכנס לתוכנת צריבה שלך ופשוט תבחר את הקובץ שאתה רוצה לצרוב וזהו...

dekel555

New member
כהה...

באמת מוזר כי אין מנהל לפורום אז הוא לא מופיע ברשימת פורומים אז איך הם מגיעים לפה??? טוב לא חשוב ברוך הבא...

a v i a d 7

New member
כן יש לי ציפ...

ברור שיש לי אם לא לא הייתי שואל נכון....אבל בכל מקרה אתה יכול לעזור לי במשהו קשה?

a v i a d 7

New member
זה לא ככה...

אשכרה צריך גאונות בשביל זה אתה יודע איך צורבים קבצים של gi אם כן סבבה אם לא אז אולי אתה מכיר משהו אחר שיודע....

פשוט

בתוכנת צריבה(נירו) לך לצריבת קובץ(העליון) תבחר את הקובץ וצרוב..... או שתנסה לפתוח את זה בדימון טולס ותעתיק דיסק שלם...

a v i a d 7

New member
בכלל איך אני משלב קבצים???

אמרו לי שאנ צריך לשלב את הקבצים עם deep burner... ניסיתי אבל עם כשל רב אני אפילו לא ידעתי מה איך ומאיפה להתחיל וחוץ מזה לא נראה לי שזאת תוכנה לשימוש כזה ומי שאמר לי את זה הוא זה שצרב את המשחק...... אני חייב לדעת איך לשלב קבצים אני מת על המשחק.......ותודה אם אתה יודע ואם לא

תנסה

להוריד את אותו משחק על דייסק אחד ולא לשלב כלומר במקום להוריד 4 קבצים של גיגה תוריד אחד של 4...

למעלה