שלום

MiSs FiZz

New member
../images/Emo41.gif שלום../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

הייייי אני חדשה פה
קוראים לי לילך ואני בת 13 ו10 חודשיםם אני מתה על הלהקהה הזאתת אממ אני אוהבת אותם מהפעם הראשונה ששמעתי את השיר נוו איך קוראיםם לוו שבהתחלה הם כזה באוטו ואז הם במגרש כדורסל בלילה חחח בכל מקרה אין פה בנתיים הרבה אנשים אבל אני אנסה להביא לפה הרבה אנשיםם אוהבתת לילך

MiSs FiZz

New member
חחח אויי נכוןןן את המנהלת../images/Emo70.gif

את גם אוהבת את הלהקה?

ToryMaster

New member
ובכן

את הלהקה אני לא כל כך מכירה, אבל המנהל השווה של הפורום הזה, הוא אחד האנשים שאני יותר אוהבת.

../images/Emo24.gif ברוכה הבאה ../images/Emo13.gif

השיר שבו הם בהתחלה באוטו ואז במגרש כדורסל הוא Roll on/This is how we do it
בגלריות יש כמה תמונות משם והנה אחת

MiSs FiZz

New member
כןןן זההה השירר!!

שבהתחלה חשבתי שלסברינה יש בצדדים קרחת חח זה השיר הראשון שלהם

לא אבל הוא מהראשונים

Roll on/this is how we do it יצא באלבום הראשון שלהן, Lickin' on both sides... בגלריות יש כמה תמונות ממנו

מדברים על Roll on

והנה היום, בסביבות 12:40 בצהריים ראיתי את הקליפ במצעד של ביפ, ערוץ הצחוק של הכבלים... כמעט התעלפתי מההלם... פעם ראשונה שאני רואה קליפ של מיס-טיק בערוץ ישראלי... עוד היד נטוייה

MiSs FiZz

New member
../images/Emo41.gif חח מגניב הם באמתת להקה טובה../images/Emo70.gif

רגעע אין עליהם אתרים בעיברית בכללל

עדיין לא

עם טיפה מזל הן תתפוסנה את הארץ בקרוב (כל מה שצריך זה שקצת ישמיעו אותן ברדיו וMTV והכישרון יעשה את שלו) ואז כבר יהיו אתרים ופורומים אחרים
עד אז, הפורום הזה יהיה הפורום הראשון והיחיד בארץ שמוקדש לMis-teeq וכשהן יגיעו באמת לארץ אז כולם יראו ששוב פעם האתר האיכותי של תפוז היה הראשון לראות ולפתוח פורום

MaryJane0

New member
מה פתאום? ממש לא השיר הראשון

לפי מה שאני יודעת all i want הוא הראשון

למעלה