שרשור הכוונה ומודיעין 10/12/10-11/12/10

מצב
הנושא נעול.
רחובות --> ירושלים פארק המדע (הר החוצבים)
היי אנשים, אני צריך להגיע מחר בבוקר מרחובות לירושלים לפאקר תעשיות עתירות ידע בהר החוצבים. מה אתם ממליצים? תודה רבה!
נראה שהדרך הכי נוחה היא דרך מרכזית ירושלים.
מרחובות לירושלים ניתן להגיע בקווים 434, 435 של אגד. מהתחנה המרכזית לעתירות מדע מגיע קו 7 של אגד שעוצר בסמוך לבניין התחנה המרכזית, וקו 67 של אגד שעוצר בסמוך לבנייני האומה. אני לא מכיר את הקווים האלה מקרוב, אבל לפי אתר אגד, קו 67 מהיר יותר. מצד שני, תדירותו קצת יותר נמוכה והוא דורש הליכה של כמה דקות מהתחנה המרכזית לבנייני האומה. יכול להיות שהירושלמים בפורום יוכלו לתרום מידע מדויק יותר.

scooby5

Member
נראה שהדרך הכי נוחה היא דרך מרכזית ירושלים.
מרחובות לירושלים ניתן להגיע בקווים 434, 435 של אגד. מהתחנה המרכזית לעתירות מדע מגיע קו 7 של אגד שעוצר בסמוך לבניין התחנה המרכזית, וקו 67 של אגד שעוצר בסמוך לבנייני האומה. אני לא מכיר את הקווים האלה מקרוב, אבל לפי אתר אגד, קו 67 מהיר יותר. מצד שני, תדירותו קצת יותר נמוכה והוא דורש הליכה של כמה דקות מהתחנה המרכזית לבנייני האומה. יכול להיות שהירושלמים בפורום יוכלו לתרום מידע מדויק יותר.
גם 7 עוצר שם.וזה בדיוק 3 דק הליכה

doronhn

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 10/12/10-11/12/10
אילו קווים מגיעים מת.מ ת"א לבית קרדן (מנחם בג
אילו קווים מגיעים מת.מ ת"א לבית קרדן (מנחם בגין 154). והבנתי שיש את קו 51 של דן שיוצא מהת"מ. מאיפה בדיוק אני תופס אותו? מבתוך ? מבחוץ? איזה קומה? תודה! אני מגיע מגן יבנה. תודה

אוהד11

New member
אילו קווים מגיעים מת.מ ת"א לבית קרדן (מנחם בגין 154). והבנתי שיש את קו 51 של דן שיוצא מהת"מ. מאיפה בדיוק אני תופס אותו? מבתוך ? מבחוץ? איזה קומה? תודה! אני מגיע מגן יבנה. תודה
מת"מ לדרך בגין 154 קווים 51/54/60 של דן מקומה
7 של דן, וכן קו 68 של קווים, כולם מגיעים לאותו מקום (מול תחנת הרכבת ארלזורוב)

מגן יבנה למנחם בגין 154 ת"א
מגן יבנה באמת הדרך הכי טובה היא לנסוע דרך התחנה המרכזית. לא רק 51 מגיע מהתחנה המרכזית לבית קרדן, אלא גם 54, 60 ו-68. כולם יוצאים מקומה 7 של דן (לא לעלות בטעות לקומה 7 של אגד!)

olli3

New member
מנהל
תגיע למרכזית, צא ממנה לרכבת ההגנה
כך רכבת לתחנת ת"א סבידור מרכז, זה נמצא 5 דקות הליכה מתחנת הרכבת, תגיע במהירות, ביעילות וזה אפילו יעלה לך פחות.

doronhn

New member
תגיע למרכזית, צא ממנה לרכבת ההגנה
כך רכבת לתחנת ת"א סבידור מרכז, זה נמצא 5 דקות הליכה מתחנת הרכבת, תגיע במהירות, ביעילות וזה אפילו יעלה לך פחות.
זה מה שאני עושה כל יום, אבל יש שביתה ברכבות

olli3

New member
מנהל
זה מה שאני עושה כל יום, אבל יש שביתה ברכבות
יש רכבות מת"א ההגנה לת"א מרכז!
הרכבות שיוצאות ממודיעין דרך נתב"ג לת"א עוברות בת"א ההגנה ובת"א השלום וכו'. יש צמצום בנסיעות מרכבת ההגנה אבל עדיין יש רכבות.

יש רכבות מת"א ההגנה לת"א מרכז!
הרכבות שיוצאות ממודיעין דרך נתב"ג לת"א עוברות בת"א ההגנה ובת"א השלום וכו'. יש צמצום בנסיעות מרכבת ההגנה אבל עדיין יש רכבות.
יש רכבות פעם בחצי שעה, זה ממש לא כדאי.
אין שום היגיון בהצעה שלך. למה ללכת את כל הדרך לתחנת הרכבת בשביל לקחת רכבת שנוסעת פעם בחצי שעה, כשיש אוטובוסים כל חמש דקות ואפילו פחות מזה?

olli3

New member
מנהל
יש רכבות פעם בחצי שעה, זה ממש לא כדאי.
אין שום היגיון בהצעה שלך. למה ללכת את כל הדרך לתחנת הרכבת בשביל לקחת רכבת שנוסעת פעם בחצי שעה, כשיש אוטובוסים כל חמש דקות ואפילו פחות מזה?
כי לרכבת יש לו"ז ואם הוא מתאים אז למה לא?
הוא בעצמו אומר שזה מה שהוא עושה בדר"כ, כנראה שנוח לו, לא? אז נכון שיש אוטובוס כל 5 דקות (ואפילו פחות מ5 דקות), אבל גם ככה לוקח לאוטובוס יותר זמן להגיע לרכבת מרכז. אם הזמנים מתאימים אני לא רואה שום סיבה שלא לקחת רכבת, מהיר יותר, זול יותר ויש שיגידו גם נוח יותר (לא אני) :)

nitsansh

New member
הוא בעצמו אומר שזה מה שהוא עושה בדר"כ, כנראה שנוח לו, לא? אז נכון שיש אוטובוס כל 5 דקות (ואפילו פחות מ5 דקות), אבל גם ככה לוקח לאוטובוס יותר זמן להגיע לרכבת מרכז. אם הזמנים מתאימים אני לא רואה שום סיבה שלא לקחת רכבת, מהיר יותר, זול יותר ויש שיגידו גם נוח יותר (לא אני) :)
בד"כ הוא נוסע ברכבת מאשדוד לתחנת ת"א-מרכז
יש לך עוד אפשרות: קח אוטובוס לאשדוד (רצוי קו 37 לתחנה בצומת בני ברית-הנשיא) ומשם קוים 280/281 דרך נתיבי אילון ישר למסוף ליד ת"א-מרכז.

אני לא עושה את זה אפילו כשאין השבתה...
ההליכה מהתחנה המרכזית לתחנת ההגנה מתקזזת עם זמן הנסיעה באוטובוס, שהוא קצת יותר ארוך. חוץ ממקרים קיצוניים, זמן הנסיעה באוטובוס מהת"מ לרכבת מרכז הוא 15-20 דקות, שזה בערך אותו זמן כמו ההליכה לתחנת הרכבת ועוד הנסיעה בה, וצריך גם להתחשב בכך שתדירות האוטובוסים (גם ביום רגיל) הרבה יותר גבוהה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה