שרשור הכוונה ומודיעין 10/12/10-11/12/10

מצב
הנושא נעול.

nms24

New member
מוניות שירות מהדר בחיפה לכרמל ביום שבת
בבוקר ב-7? יש כאלה? תודה לעונים. או לחלופין מוניות שירות מנווה דויד או מקניון חיפה לכרמל. אני עובד בטירת כרמל בלילה ביום שישי וצריך לחזור למעונות של האוניברסיטה בבוקר.

elitrou

New member
מוניות שירות מהדר בחיפה לכרמל ביום שבת
בבוקר ב-7? יש כאלה? תודה לעונים. או לחלופין מוניות שירות מנווה דויד או מקניון חיפה לכרמל. אני עובד בטירת כרמל בלילה ביום שישי וצריך לחזור למעונות של האוניברסיטה בבוקר.
מהדר פועלות מוניות שירות בקו 37
למוניות שירות שאשר הן אין לוחות זמנים מחייבים...

elitrou

New member
מקווה שכאן המקום
מראש אני מודה לנותני התשובה. כיצד ניתן להגיע מתל אביב לכפר יונה וההפך? הכוונה גם בשעות היום וגם בערב/לילה? תודה ושבת שלום
הכוונה
האפשרות המהירה - רכבת מת"א לנתניה, משם לצאת לכביש הראשי (כמה דקות הליכה) ולקחת קו 35 של נתיב אקספרס לכפר יונה. הנסיעה האחרונה של הקו יוצאת ב-00:30. אפשר גם לקחת אוטובוס מת"א לנתניה קו 605 או 600 המהירים, מאוחר בערב פועל רק 601 המאסף - כולם של נתיב אקספרס. אפשרות נוספת היא לקחת את אחד הקוים של אגד לצומת השרון (בית ליד) - מומלץ בעיקר בערב אחרי שעות הפקקים. (קווים 921, 823, 841, 641) ומשם קו 35 לכפר יונה. נסיעה בכיוון ההפוך באותו אופן - 35 לצומת השרון ומשם אגד או לנתניה ומשם אוטובוס או רכבת לת"א.

הכוונה
האפשרות המהירה - רכבת מת"א לנתניה, משם לצאת לכביש הראשי (כמה דקות הליכה) ולקחת קו 35 של נתיב אקספרס לכפר יונה. הנסיעה האחרונה של הקו יוצאת ב-00:30. אפשר גם לקחת אוטובוס מת"א לנתניה קו 605 או 600 המהירים, מאוחר בערב פועל רק 601 המאסף - כולם של נתיב אקספרס. אפשרות נוספת היא לקחת את אחד הקוים של אגד לצומת השרון (בית ליד) - מומלץ בעיקר בערב אחרי שעות הפקקים. (קווים 921, 823, 841, 641) ומשם קו 35 לכפר יונה. נסיעה בכיוון ההפוך באותו אופן - 35 לצומת השרון ומשם אגד או לנתניה ומשם אוטובוס או רכבת לת"א.
תודה תודה ושבת שלום

nitsansh

New member
מגן יבנה לבית חולים העמק במוצ"ש
כבר סרקתי את כל אתרי האוטובוסים שאני מכיר... מתל אביב לבי"ח העמק אפשר לנסוע עם 835 שנוסע כבר ב-17.30, אבל אני לא מוצא שום דרך להגיע לת"א לפני 7, כי אוטובוסים מאשקלון או באר שבע מתחילים לנסוע ב-6... האם יש למישהו עצה איך מגיעים לת"א יותר מוקדם?

אוהד11

New member
כבר סרקתי את כל אתרי האוטובוסים שאני מכיר... מתל אביב לבי"ח העמק אפשר לנסוע עם 835 שנוסע כבר ב-17.30, אבל אני לא מוצא שום דרך להגיע לת"א לפני 7, כי אוטובוסים מאשקלון או באר שבע מתחילים לנסוע ב-6... האם יש למישהו עצה איך מגיעים לת"א יותר מוקדם?
אם יש לך אפשרות להגיע לאשדוד, יש משם מוניות
לת"א במהלך השבת. המוניות פועלות בהתאם לרצון הנהגים

olli3

New member
מנהל
יש מצב למוניות בצומת גן יבנה או צומת כנות?
אם יש מוניות שירות בקו אשקלון > ת"א אז אולי
אבל אל נראה לי, מוניות יצאו מלאות מאשקלון. בכל מקרה עניתי לך שיש לך את קו 353 מטרופולין שיגיע לצומת גן יבנה בשעה 17:45 לערך, מה רע בו? הוא מביא אותך למרכזית ת"א בשעה 18:30 לערך.

nitsansh

New member
אם יש מוניות שירות בקו אשקלון > ת"א אז אולי
אבל אל נראה לי, מוניות יצאו מלאות מאשקלון. בכל מקרה עניתי לך שיש לך את קו 353 מטרופולין שיגיע לצומת גן יבנה בשעה 17:45 לערך, מה רע בו? הוא מביא אותך למרכזית ת"א בשעה 18:30 לערך.
תודה... אבל זה היה מאוחר מדי בשבילי...

olli3

New member
מנהל
קו 353 מטרופולין
זאת נסיעה מיוחדת, הוא יוצא בשעה 17:00 מבית קמה, ישירות לשדרות. הוא מגיע למסעף גן יבנה בשעה 17:52 לערך, אני משער שיגיע אף מעט קודם לכן.

mister K

New member
קו 353 מטרופולין
זאת נסיעה מיוחדת, הוא יוצא בשעה 17:00 מבית קמה, ישירות לשדרות. הוא מגיע למסעף גן יבנה בשעה 17:52 לערך, אני משער שיגיע אף מעט קודם לכן.
הנסיעה הזאת יוצאת ב-17:00 מרוחמה. לא מבית קמה

mister K

New member
באתר משרד התחבורה רשום משום מה אחרת
יש מצב שזה חדש? ושאתר מטרופולין לא מעודכן?
הנסיעה בשבת מתחילה מרוחמה.
ביום ראשון בבוקר יש נסיעה של 353 שמתחילה מבית קמה. זה ממש לא חדש ואני לא יודע מה מעודכן ומה לא מעודכן.

מצב
הנושא נעול.
למעלה