שרשור הכוונה ומודיעין 13/1

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
קרית אונו - דיזנגוף 127 תל אביב
הדרך הכי מהירה ופחות מסובכת?אפשרי חילופי אוטובוסים
אפשר גם באוטובוס אחד.
קו 55 מקרית אונו עד ארלוזרוב פינת דיזנגוף ומשם הליכה של כמה דקות. מה שכן, המסלול של קו 55 ארוך מאוד... אם רוצים לחסוך זמן עדיף לנסוע עם 68 עד הבורסה ושם להחליף לקווים 20/61/62/64 עד דיזנגוף.

אפשר גם באוטובוס אחד.
קו 55 מקרית אונו עד ארלוזרוב פינת דיזנגוף ומשם הליכה של כמה דקות. מה שכן, המסלול של קו 55 ארוך מאוד... אם רוצים לחסוך זמן עדיף לנסוע עם 68 עד הבורסה ושם להחליף לקווים 20/61/62/64 עד דיזנגוף.
תודה.... בקטנה ארוך אבל מהיר.. יותר שווה מ68

veredvered

New member
אפשר במונית שירות עד צומת הסירה
ומשם מונית ספיישל לצומת רעננה או מונית שירות לצומת גהה ומשם מונית ספיישל לצומת רעננה.
אם אני לוקחת ספיישל, אני אקח מהבית

עוד רעיונות אם יש אני אשמח לשמוע....

אוהד11

New member
לונדון מיניסטור
איך אני מגיעה מאזור כיכר דיזינגוף ללונדון מיניסטור?
מכיכר דיזנגוף אפשר לעלות ברגל דרך רח' דיזנגוף
עד אבן גבירול ולפנות שמאלה ללונדון מיניסטור, הליכה של כרבע שעה. עם אוטובוס אפשר לקחת את מדיזנגוף סנטר את 32 או מהסנטר ומהכיכר קו 11 עד קפלן

Hypnotize

New member
מכיכר דיזנגוף אפשר לעלות ברגל דרך רח' דיזנגוף
עד אבן גבירול ולפנות שמאלה ללונדון מיניסטור, הליכה של כרבע שעה. עם אוטובוס אפשר לקחת את מדיזנגוף סנטר את 32 או מהסנטר ומהכיכר קו 11 עד קפלן
מקפלן כמה זמן הליכה ללונדון מיניסטור?

olli3

New member
מנהל
מקפלן כמה זמן הליכה ללונדון מיניסטור?
יש לרדת בהיכל התרבות
זה יוצע על רחוב דיזינגוף, משם הליכה של כ4-6 דקות. יש ללכת דרך שדרות ח"ן שמאלה לנביאים והגעת ללונדון מינסטור.

olli3

New member
מנהל
לונדון מיניסטור
איך אני מגיעה מאזור כיכר דיזינגוף ללונדון מיניסטור?
מכיכר דיזנגוף ליעד שלך קו 11 דן.
תדירות קו 11 לא גבוהה במיוחד. כמו כן מקינג ג'ורג' פינת זמנהוף קווים 38/82 של דן עד ליעד שלך. כל הפרטים על תדירות באתר דן או בפורטל של משרד התחבורה www.bus.gov.il

olli3

New member
מנהל
מרכבת ארלוזרוב עם 20 עד פינסקר, מעזריאלי עם
32/63
מרכבת מרכז ניתן לעלות גם על 32/63
קו 32 נמצא על כביש היציאה ממתחם תחנת הרכבת וקו 20 סמוך אליו ברחוב על פרשת דרכים. קו 63 עוצר בדרך בגין. אפשר לרדת ברכבת מרכז לראות אם קו 32 עומד לצאת (תדירות כל 20 דקות), אם תוך 5 דקות הוא לא יוצא, שווה להמשיך עוד חצי דקה הליכה ולהמתין ל20 (גם תדירות של כל 20 דקות). מקסימום אם מגיע הזמן של 32 לצאת, חוזרים לתחנה של 32. אם יורדים בתחנת השלום, יש לצאת לצד של הקריה ומשם בתחנה משותפת קווים 32/63 (63 בתדירות של כל 10 דקות).

rory18

New member
מרכבת מרכז ניתן לעלות גם על 32/63
קו 32 נמצא על כביש היציאה ממתחם תחנת הרכבת וקו 20 סמוך אליו ברחוב על פרשת דרכים. קו 63 עוצר בדרך בגין. אפשר לרדת ברכבת מרכז לראות אם קו 32 עומד לצאת (תדירות כל 20 דקות), אם תוך 5 דקות הוא לא יוצא, שווה להמשיך עוד חצי דקה הליכה ולהמתין ל20 (גם תדירות של כל 20 דקות). מקסימום אם מגיע הזמן של 32 לצאת, חוזרים לתחנה של 32. אם יורדים בתחנת השלום, יש לצאת לצד של הקריה ומשם בתחנה משותפת קווים 32/63 (63 בתדירות של כל 10 דקות).
המון תודה לשניכם

מצב
הנושא נעול.
למעלה