שרשור הכוונה ומודיעין 17/2

מצב
הנושא נעול.

OLYMPIAKOS8

New member
עזרה חשובה

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
עזרה חשובה
אני חייב להגיע למלחמה בירושלים, יום ראשון ב10 בבוקר באתר של רכבת ישראל בדקתי וראיתי שהם שינו את הנסיעה ואין רכבת בבוקר שיוצאת מראש העין-מלחמה (כמו שתמיד היה) אז בבקשה ממכ תעזרו לי איך אני יכול להגיע ??

ל אולימפיאקוס

עזרה חשובה
אני חייב להגיע למלחמה בירושלים, יום ראשון ב10 בבוקר באתר של רכבת ישראל בדקתי וראיתי שהם שינו את הנסיעה ואין רכבת בבוקר שיוצאת מראש העין-מלחמה (כמו שתמיד היה) אז בבקשה ממכ תעזרו לי איך אני יכול להגיע ??
ל אולימפיאקוס
אנחנו נשמח לעזור לך, אם תשרשר את השאלה שלך לשרשור ההכוונה של היום (פשוט לכתוב את השאלה כתגובה להודעה הראשית של השרשור). ועוד משהו- את בוודאי מתכוון לירושלים מלחה ולא מלחמה (מלחה היא שכונה בירושלים שבה נמצא איצטדיון טדי, תחנת הרכבת, וקניון מלחה).

מכיוון שאין שרשור עדיין,אענה לך כאן

ל אולימפיאקוס
אנחנו נשמח לעזור לך, אם תשרשר את השאלה שלך לשרשור ההכוונה של היום (פשוט לכתוב את השאלה כתגובה להודעה הראשית של השרשור). ועוד משהו- את בוודאי מתכוון לירושלים מלחה ולא מלחמה (מלחה היא שכונה בירושלים שבה נמצא איצטדיון טדי, תחנת הרכבת, וקניון מלחה).
מכיוון שאין שרשור עדיין,אענה לך כאן
עם כניסת הלוח הזמנים האחרון של הרכבת, בוצע פיצול לקו כפ"ס- ירושלים מלחה, כך שהרכבות מכיון כפ"ס מגיעות רק עד בית שמש, ובבית שמש צריך להחליף רכבת. לצערנו, זמן ההמתנה בבית שמש, בשעות הבוקר הוא כ 50 דקות! כך שזה הפך להיות לא נוח בכלל לסוע ברכבת מהמרכז לירושלים בבוקר.. החלופה שאני יכול להציע לך היא לקחת מראש העין רכבת עד לת"א מרכז, וממסוף ארלוזורוב שסמוך לת"א מרכז, קח את קו 480 של אגד עד לת.מרכזית ירושלים, ומשם את קו 5 או 6 של אגד עד למלחה (5 ו 6 עוצרים מחוץ למרכזית ירושלים).

../images/Emo41.gifשרשור הכוונה ומודיעין 17/2../images/Emo41.gif

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום

blabla2a

New member
../images/Emo27.gif חייל מבקש עזרה...

חייל מבקש עזרה...
אני צריך להגיע: מ: מחנה 80 ל: בי"ח 10 בחיפה וחזרה אותו נתיב.. זמן: כמה שיותר מהר תודה לעוזרים

Image of me

New member
קודם אתה צריך להגיע לחוף הכרמל

חייל מבקש עזרה...
אני צריך להגיע: מ: מחנה 80 ל: בי"ח 10 בחיפה וחזרה אותו נתיב.. זמן: כמה שיותר מהר תודה לעוזרים
קודם אתה צריך להגיע לחוף הכרמל
בכל אוטובוס או רכבת שנוסעים לחיפה (אני לא יודע מה הדרך המהירה ממחנה 80, אולי קו 921 מצומת נחל חדרה). ממרכזית חוף הכרמל אתה לוקח קו 3 של אגד עד המקום, או קווים 114, 115 וחמש דקות הליכה. בחזרה - אותו דבר.

Image of me

New member
כך מגיעים ממחנה 80 לחוף הכרמל:

חייל מבקש עזרה...
כך מגיעים ממחנה 80 לחוף הכרמל:
לוקחים את אחד קווים 825, 829, 830, 835, 840 לכיוון ת"א - כולם של אגד. יורדים במחלף אולגה. חוצים את הכביש המהיר בגשר הולכי הרגל, ולוקחים 910 או 947 של אגד למרכזית חוף הכרמל. חוץ מזה אפשר להגיע באוטובוס לבנימינה, ומשם לקחת רכבת לחיפה. קו 70 של נתיב אקספרס מגיע מפרדס חנה לבנימינה, אבל מהאתר שלהם קשה להבין אם הוא עובר ליד מחנה 80...

nitsansh

New member
בנין יוניטרייד, אשדוד

בנין יוניטרייד, אשדוד
איך מגיעים לשם מגן יבנה או צומת עד הלום?? מישהו יודע מיקום מדוייק? (אני רק יודע שזה בשדרות הרצל, אבל הרחוב הזה מאד ארוך...)

Image of me

New member
טיפ למציאת כתובות: חיפוש בגוגל.

בנין יוניטרייד, אשדוד
איך מגיעים לשם מגן יבנה או צומת עד הלום?? מישהו יודע מיקום מדוייק? (אני רק יודע שזה בשדרות הרצל, אבל הרחוב הזה מאד ארוך...)
חיפשתי בגוגל: יוניטרייד הרצל אשדוד, ומצאתי כמה וכמה תוצאות עם הכתובת. הכתובת היא שדרות הרצל 1, אשדוד.

nitsansh

New member
איפה זה מס' 1 ברחוב הזה??

חיפשתי בגוגל: יוניטרייד הרצל אשדוד, ומצאתי כמה וכמה תוצאות עם הכתובת. הכתובת היא שדרות הרצל 1, אשדוד.
איפה זה מס' 1 ברחוב הזה??
בקצה הצפוני או הדרומי? או איפשהו באמצע?

FDA

New member
קו 37 מגן יבנה

בנין יוניטרייד, אשדוד
קו 37 מגן יבנה
לתחנה מרכזית אשדוד ,זה קרוב מאד לתחנה

S h a l g o n

New member
בית צפיר כ"ס

בית צפיר כ"ס
שבת שלום, אני צריך להגיע מחר לבית צפיר בכ"ס. איך אני מגיע לשם מחדרה? תודה

Image of me

New member
האם הכוונה לבית ספיר?

בית צפיר כ"ס
שבת שלום, אני צריך להגיע מחר לבית צפיר בכ"ס. איך אני מגיע לשם מחדרה? תודה
האם הכוונה לבית ספיר?
בית ספיר נמצא ליד כיכר העיר. לוקחים כל קו של אגד מחדרה לצומת רעננה, ומשם יש מספר קווים של אגד ודן לכפר סבא - כולם או כמעט כולם מגיעים לכיכר העיר.

S h a l g o n

New member
איך עושים את זה ברכבת?

האם הכוונה לבית ספיר?
בית ספיר נמצא ליד כיכר העיר. לוקחים כל קו של אגד מחדרה לצומת רעננה, ומשם יש מספר קווים של אגד ודן לכפר סבא - כולם או כמעט כולם מגיעים לכיכר העיר.
איך עושים את זה ברכבת?

ברכבת

איך עושים את זה ברכבת?
ברכבת
לוקחים כל רכבת מחדרה לכיוון דרום עד ת"א אוניברסיטה, משם (רציף 3) לוקחים את הרכבת לכפר סבא. אין תיאום בין שני הקווים, אבל זמן ההמתנה הוא עד חצי שעה. יורדים בתחנה האחרונה (כפר סבא מרכז). ביציאה מהתחנה פונים ימינה והולכים כ-10 דקות ברגל. אופציה אחרת: לרדת תחנה אחת קודם (הוד השרון) ולקחת קו 2 עד המקום עצמו. לא מובטח שנסיעה ברכבת תקח פחות מנסיעה באוטובוסים.

Image of me

New member
אפשר גם קו 29 מתחנת הרצליה

ברכבת
לוקחים כל רכבת מחדרה לכיוון דרום עד ת"א אוניברסיטה, משם (רציף 3) לוקחים את הרכבת לכפר סבא. אין תיאום בין שני הקווים, אבל זמן ההמתנה הוא עד חצי שעה. יורדים בתחנה האחרונה (כפר סבא מרכז). ביציאה מהתחנה פונים ימינה והולכים כ-10 דקות ברגל. אופציה אחרת: לרדת תחנה אחת קודם (הוד השרון) ולקחת קו 2 עד המקום עצמו. לא מובטח שנסיעה ברכבת תקח פחות מנסיעה באוטובוסים.
הוא עובר כ-5 דקות הליכה מתחנת הרצליה. וכך מגיעים ברכבת + אוטובוס, בלי החלפות רכבת.

אורי404

New member
לא כדאי. עד שהוא מגיע מהרצליה

הוא עובר כ-5 דקות הליכה מתחנת הרצליה. וכך מגיעים ברכבת + אוטובוס, בלי החלפות רכבת.
לא כדאי. עד שהוא מגיע מהרצליה
לכפר סבא, עדיף מבחינת זמן נסיעה לנסוע בקווי "אגד" מחדרה לצומת רעננה או רכבת לתל אביב ורכבת לכפר סבא והליכה.

אורי404

New member
מחדרה קווים 921, 823 ו-841.

האם הכוונה לבית ספיר?
אולי עוד קווים. מצומת רעננה קווים 572, 29, 567, 575 של "אגד" או 149 של "דן". אפשרות טובה היא רכבת מחדרה לתל אביב האוניברסיטה והחלפה לרכבת לכפר סבא. מתחנת כפר סבא זה קרוב בהליכה.

S h a l g o n

New member
תודה לכם ../images/Emo45.gif

אולי עוד קווים. מצומת רעננה קווים 572, 29, 567, 575 של "אגד" או 149 של "דן". אפשרות טובה היא רכבת מחדרה לתל אביב האוניברסיטה והחלפה לרכבת לכפר סבא. מתחנת כפר סבא זה קרוב בהליכה.
תודה לכם

מצב
הנושא נעול.
למעלה